PDA

Trego pamjen e plotė tė : kerkoj vend punePages : 1 2 3 4 [5]

 1. Tirane, kam makinen time ju sherbej si shofer driver οδηγοs ose full time
 2. Ing.Mek. ofron Licensat DAP & ĒKP (serviset dhe transporte)
 3. Tirane,kerkoj pune si mesuese private matematike
 4. Tirane, kerkoj pune part time mbasdite Kurse matematike ose studim pas shkolle
 5. Tirane, kerkoj pune part time Mesuese matematike
 6. Tirane, kerkoj vend pune part time Ekonomist
 7. Tirane, kerkoj vend pune part time mbasdite Disegnatore meccanico
 8. Tirane, kerkoj vend pune part time mbasdite Mechanical designer
 9. Tirane, kerkoj vend pune part time inxhinier mekanik (3D)
 10. Tirane, kerkoj te punesohem si Shofer
 11. Bojaxhi Lyerje,Patinime,Stukime,Gipse, fasada etj
 12. Tirane, Ofroj sherbime ndertimi , bojaxhi
 13. Tirane, kerkoj pune part time
 14. Tirane, kerkoj vend pune part time EKONOMIST
 15. Kerkoj pune si kujdestare femije,kam eksperience me femijet qe ne vitin 2020
 16. Shtrime dhe veshje pllakash vendosje mermerash gure dekorative
 17. Hidraulik instalime dhe riparime te ndryshme
 18. Rinovim banjosh
 19. Izolim taracash
 20. Saldator
 21. Mure suvatime dhe riparime
 22. Bojaxhi objektesh patinime punime gipsi
 23. Tirane, Ofroj sherbime perkthime te gjuhes kineze dhe mardhenie tregetare
 24. Durres, Kerkese per pune part-time ekonomiste
 25. Kerkoj pune Teknolog ushqimor
 26. Tirane,Disponoj license si inxhinier gjeolog,vlersues pasurish tė paluajtshme,si dhe license per pronsine industriale,si per markat,dizenjot,tregusit gjeografike
 27. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip
 28. vetem per ata qe jane ne kerkim, per nje vend pune!?
 29. kerkoj vend pune Letra Motivuese + CV Muster
 30. Aplikimet per pune - shfryhu Gento!
 31. Si mund te behet njoftimi per Staf edhe me optimal?
 32. Aplikimi online
 33. Tirane, kerkoj vend pune Inxhinier Ndertimi
 34. Shkoder, kerkoj pune ne qytetin e Shkodres (vetem pasdite).