kerkoj vend pune

kerkoj pune, CV, kerkoj projekt, si dhe kerkesa per smart working, internship, Freelancer etj...

Filters

Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Administrate | Nenpunes
 2. Asistence | Sekretari | Backoffice
 3. Burime njerezore - HR
Gjuha
 1. anglisht
 2. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Jam ne kerkim te nje pune Cel. : 0692994678
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Agjent udhetimi/Turistik
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Kualifikimet Kërkohet: Agjent Per Turizem Dentar Njohuri shume të mira të gjuhës Italiane Eksperiencë e mëparshme pune në të njejtin profil...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Shofer
Eksperienca
Shoqeria Triss Distribution kerkone te punesoj agjent per shitje dere me dere te miellit te grurit. Te interesuarit te nisin CV ne e- mail...
Tirane
Tipi
 1. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Përshëndetje, Jam në kërkim të bizneseve të vogla që kanë nevojë për shërbimet e një ekonomisti për menaxhimin e financave të tyre në bazë...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
MATILPRO SHPK eshte nje kompani qe operon prej me shume se 4-vitesh ne tregun Shqiptar ne fushen e prodhimit te Home Tekstile dhe kerkon te...
Tirane
Fusha | Profili i punes
 1. Kujdestari per te moshuar
Eksperienca
vetem me eksperience
Pershendetje, Jam nje zonje qe kerkoj te kujdesem per gra te moshuara qe kane nevoje per ndihmen time. Kam eksperience ne kete fushe dhe...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Menaxhim
Eksperienca
vetem me eksperience
Kerkohet : Menaxher shitjesh ne terren Detyrat PERGJEGJESITE KRYESORE: Te prezantoje dhe promovoje produktet ne kliente potenciale...
Back
Top