PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes 400 Euro
 2. Elbasan, shes Shes Frigorifer, Sobe, TV, bombel gazi
 3. Tirane, shes Depozite uji+pompe elektrike 13.000 Leke
 4. Tirane, okazion frigorifer FRIGORIFER PER DYQANE 1.500 Euro
 5. Tirane, shes BIMBY TM31 300 Euro
 6. Tirane, shes pajisje per lavazh
 7. Tirane, shes 2 Bombula gazi celiku. 5 dhe 10 litroshe 2.000 Leke
 8. Tirane, shes lavatrice 6.000 Leke
 9. Tirane, shes hekur Hekur Vertikal Philips 20.000 Leke
 10. Shqiperi, blejme elektroshtepiake te perdorura
 11. Tirane, shes sobe SOBE DRURI COUNTRY. Shes SOBE Tradiciona 20.000 Leke
 12. Tirane, shes frigorifer Siemens 5.000 Leke
 13. Tirane, shes 0
 14. Fier, shes Centalina Vaj
 15. Tirane, shes Multi Cooker 500 Euro
 16. OKAZION - Sharre Dur-Alumini 950 Euro (i diskutueshem)
 17. OKAZION - Sharre Dur-Alumini 500 Euro (i diskutueshem)
 18. OKAZION - Freze Dur-Alumini 100 Euro (i diskutueshem)
 19. Elbasan, shes Shitet Makineri Ambalazhimi Polisteroli 9.000 Euro
 20. Elbasan, shes SHITEN RAFTE PER DYQAN 10.000 Leke
 21. Elbasan, shes frigorifer SHITET FRIGORIFER PER NGRIRJE 15.000 Leke
 22. Tirane, Shes mulli profesional per bluarjen e kafese 3.200 Euro
 23. Elbasan, SHITET FRIGORIFER BANAK 100.000 Leke
 24. Tirane, shes Biciklete Fitnessi 10.000 Lekė tė reja
 25. Prishtine, shes orbitrek 80 Euro
 26. Elbasan, shes Makineri Inoxi me Shnek 1.000 Euro
 27. Tirane, shes Ekpres kafeje Delonghi-dolce gusto melod 7.000 Leke
 28. Tirane, Ngrohese me gas okazion 250 Euro
 29. Tirane, shes fshese me korent Fshese me korent 100 Euro
 30. Durres, shes fshese me korent Fshese me Larje Profesionale 1
 31. Tirane, shes Freza 200 Euro
 32. Tirane, shes
 33. Permet, shes Karrige tavolina, kolltuqe
 34. Tirane, shes Ftohėse dhe ngrohėse me ujė, Fuego 10.000 Leke
 35. Tirane, shes paisje frigoriferike banak, dhome frigoriferike, Rafte metalike, Banak druri
 36. Tirane, shes hekur Hekur vertikal Lexical 8.000 Leke
 37. Vlore, Shitet gjenerator italian MOSA GE 4500 LBS 5.9 KW Viti 2000, 50.000 Leke
 38. Tirane, Shesim te gjitha pasjisjet profesionale te nje SELF-SERVISI (VETSHERBIMI) 10.000 Euro
 39. Tirane, shes Panel Diellor 50W+dy Llampa Led+Bateri+Rregullator
 40. Tirane, Shiten paisje pastrimi profesjonale me avull per pastrimin e automjeteve7.000 Euro
 41. Fushe Kruje, shes SHES STABILIZATOR RRYME 150 KVA 330.000 Leke
 42. Lushnje, Shesė makinė akullore
 43. Durres, shes RAFTE PER DYQAN , MARKETE ,DHE MAGAZINE TE PERDORU
 44. Kasetafona te ndryshem per makinat tuaja
 45. Tirane, shes ore zgjimi elektronike_Cmimi 499 Leke
 46. Tirane, okazion Paisje per Kujdesin Personal 3.000 Leke
 47. Tirane, shes sobe 40.000 Leke
 48. Tirane, shes clamp meter multimetėr ac/dc 600 amper 8900 Leke
 49. Tirane, shes Orė Naviforce 4.000 Leke
 50. Tirane, shes frigorifer ngrires, akullore 2.600 Euro