PDA

Trego pamjen e plotė tė : BiznesiPages : [1] 2 3 4 5

 1. Tepelene, shes Mobileri e kompletuar me pajisje 100.000 Euro
 2. Tirane, kerkoj Partner biznesi
 3. Tirane, shes Qender Kursesh
 4. Tirane, ofrohet "LICENSE PROFESIONALE ELEKTRIKE NE PROJEKTIM"
 5. Tirane, Kėrkohet bashkėpunim me profesioniste ne fushėn e estetikes
 6. Himare, ndarje qeraje Sherbime te Ndryshme
 7. Tirane, ofrohet LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE TE RENDESISHME NDERTIMI
 8. Tirane, Shitet salle Playstation 3&4
 9. Tirane, shes Dyqan Peshku 12.000 Euro
 10. Durres, shes Fabrike Vaji
 11. Tirane, shes aktivitetin qender interneti 80.000 Leke (Robert Zhvarc, prane shkolles At Zef Pllumi)
 12. Tirane, shes Maska Mbrojtese 4 Euro
 13. Fitnes IGRA kerkon te bashkepunoje me instruktore te Tae ko do , Kick box dhe kercime per femije
 14. Ofrohet partnerships or sponsorships
 15. Tirane, jap me qera magazina 200m2 dhe 1000m2
 16. Tirane, ofroj Reklamim ne radio 200 Euro
 17. Tirane, ofroj Reklamim ne radio 200 Euro
 18. Korce, shes LINJE PERPUNIMI PECIKLLAS ME VAKUM 80.000 Euro
 19. Korce, shes LINJE PRODHIMI PER PLLAKA DEKORATIVE QERAMIKE DHE PORCELANI 200.000 Euro
 20. Tiranė, shes biznes Masazhe-SPA 25.000 Euro
 21. Tiranė, Pranė Stadiumit Dinamo shitet biznes restorant nė gjendje pune 30.000 Euro
 22. Tirane, shes Shitet biznesi Markat Restorant Peshku 30.000 Euro
 23. Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 70 m² 10.000 Euro (Don Bosko)
 24. Tirane, kerkohet Partner organizate civile
 25. Elbasan, Shitet fabrikė vaji (Gostime)
 26. Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit
 27. Shqiperi, TRAJNIM PER PUNESIM PER TEKNIK EKSPRESI!
 28. Durres, shes ambjent biznesi Kati 0, 1.900 Euro
 29. Durres, shes pajisje mjekesore Laborator Analizash mjeksore i kompletuar.
 30. Tirane, jap me qera Dyqan 400.000 Euro
 31. Ofrohet licensa DAP per autoriparime
 32. Tirane, jap me qera Zgara e Serenatave 1.000 Euro
 33. Tirane, ndarje qeraje 170 Euro
 34. Shitet biznesi kopesht privat ne Astir
 35. Tirane, Shitet biznesi i ngritur FURRE BUKE (Me dy pika shitje-je dhe prodhimi)
 36. Tirane, shitet biznesi linje industrale ,prereje pllaka dhe mermer
 37. Tirane, shes lokal 50 m² 35.000 Euro (mine peza)
 38. Tirane, shes Salle playstation Alfa Games 6.000 Euro
 39. Okazion: Shitet biznes furre buke 50 m2 me te gjitha paisjet brenda 12.000 Lek
 40. Tirane, shes klinike dentare 10.000 Euro
 41. Tirane, SHITET BIZNES INOVATIV – PASTRIM ME AVUL 25.000 Euro
 42. Tirane, shes Restorant Peshku 22.000 Euro
 43. Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 4.000 Euro
 44. Tirane, shes biznesin Kati 0, 55 m² 17.000 Euro (Hasan Alla)
 45. Tirane, ofroj Ambient Biznesi 4.000 Euro
 46. Tirane, okazion Forex bashkpunim 100.000 Euro
 47. Tirane, shes Shitet Biznesi me mobilim modern 500.000 Euro
 48. Tirane, shes biznes salle lojrash PC & Playstation
 49. Tirane, Shitet aktiviteti Bar, restorant, fast-food, byrektore, prodhime zgare etj (Shefqet Ndroqi)
 50. Tirane, oferte OFERTE BASHKEPUNIMI (PARTNERSHIP)