PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 1. Tirane, oferte Cruises/Krocier Spanje Marsejė, Valencia dhe Barcelonė 7 ditė 449 Euro
 2. Tirane, oferte Cruises/Krocier Itali Marsejė, Barcelona, Lisbonė dhe Malaga 10 ditė 509 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Serbi Vjeshtė nė #Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 🍁🍂👉Vjeshtė nė Bregdetin Dalmat, 4 DITE.. 119 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour #Udhetimet per festat e #Nentorit!🇦🇱 15 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 🍁STRUGE - OHER 2 DITE 39€🍁
 7. Tirane, ofroj City-tour Ceki Vjeshtė nė #Pragė, 7 Ditė €239 239 Euro
 8. Tirane, ofroj BILETAT AUTOBUZIT PER NE #STAMBOLL S 40 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Kosove Festat e Nentorit ne #Boge #Pege #Prishtine Hotel me 5*, Hot 60
 10. Tirane, ofroj City-tour Ceki Vjeshtė nė Pragė, 7 Ditė €239 Ceki 239 Euro
 11. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VOSKOPOJĖ – KORĒĖ 2 DITĖ 5900 LEKĖ 5.900 Leke
 12. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi THETH 2 DITE ALL-INCLUSIVE 6400 LEKE 6.400 Leke
 13. Tirane, ofroj City-tour STRUGE-OHER 2 DITE €39
 14. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VALBONE 2 DITE ALL INCLUSIVE 7.900 LEKE 7.900 Leke
 15. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚 7.000 Leke
 16. Tirane, ofroj City-tour Greqi METEORA 2 DITĖ 50€🇦🇱 50 Euro
 17. Tirane, ofroj City-tour Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚
 18. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Vjeshtė nė Paris, 5 Ditė €519
 19. Tirane, ofroj City-tour Greqi Vjeshtė Stamboll Selanik Sofje 5 Ditė €139
 20. Vjeshtė nė Dubai, 5 Ditė €599
 21. Vjeshtė nė Sarajevė, 3 Ditė €89
 22. Vjeshtė ne Stamboll-Selanik-Sofje 5 Ditė €139
 23. Vjeshtė nė Sofje, 3 Ditė €79
 24. Vjeshtė nė Amsterdam, 8 Ditė €399
 25. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Ēdo dite 🇦🇱 Tirane- 🇩🇪Gjermani- 🇧🇪Bruksel
 26. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🍁SELANIK-STAMBOLL-SOFJE 5 dite 139€🍁
 27. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🍁 #Stamboll 4 ditė 99€ 🇦🇱
 28. Tirane, ofroj City-tour Kroaci PARKU KRKA-SPLIT-ZADAR-DUBROVNIK 3 DITĖ 105€🇦🇱
 29. Tirane, ofroj City-tour Greqi #Selanik #Meteora #Katerini 3 dite 95€ 95 Euro
 30. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni #STRUGE -#OHER 2 DITE 39€ (MBREMJE FESTI
 31. Tirane, ofroj City-tour 🟡Ohrid - Vienna - Ohrid 59 Euro 💚Ohrid - Memmingen - Ohrid 59 Euro
 32. Shqiperi, Autobus per ne Holand🇳🇱 #Mastricht
 33. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi #Bianca #Resort and #Spa rrethuar me dėborė! 189 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Festat e Nėntorit nė Mal tė Zi, Ditė €59 59 Euro
 35. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni #Tetovė, 28 Nėntor, 3 ditė, €89, hotel 5 89 Euro
 36. Tirane, ofroj City-tour #Zagreb, #Dubrovnik, #Sarajevė, 28 Nėntor, 4 Ditė ,€139
 37. Tirane, ofroj City-tour 🎅 🎁 Viti i ri ne #Korce 3 DITE 109€ 🎅 🎁 👉
 38. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🎁 Viti i ri ne #Stamboll 4 DITE 119€ 🎅 119 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 🎁 Viti i ri ne #Dubrovnik 3 DITĖ 115€ 119 Euro
 40. Tirane, ofroj City-tour Greqi #Selanik - #Meteora 3 DITĖ 79€ 🇦🇱
 41. Tirane, ofroj City-tour #Bianca #Resort krishtlindjet 189 Euro
 42. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi VITI I RI NĖ BUDVA – KOTORR – ULQIN 3 DI 109 Euro
 43. Tirane, ofroj City-tour Greqi Viti i Ri nė Selanik: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe
 44. Tirane, ofroj Silvester Viti i Ri nė Paris, 5 Ditė €549 France
 45. Tirane, ofroj City-tour France Viti i Ri nė Paris, 5 Ditė €549 France 549 Euro
 46. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 3 Dhomat e Fundit Bianca Resort & Spa #
 47. Tirane, ofroj City-tour Viti i Ri 2020! Hotel Sheraton Dubrovnik 5* Luks 109 Euro
 48. Tirane, ofroj Kosove 🎅 🎁 Viti i ri ne #Brezovice 3 DITE 145€🎅 🎁 145 Euro
 49. Tirane, ofroj City-tour Belgjike Viti i Ri nė Bruksel dhe Amsterdam, 6 Di 599 Euro
 50. Tirane, ofroj City-tour Bosnje VITI I RI 2020 🎇 #SARAJEVE - #BJELASNIC 109 Euro