PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28]

 1. Udhetim me anije ne Vlore - Udhetim me anije ne Sazan - Udhetim me anije turistike ne Vlore - Udhetim me anije ne Karaburun
 2. Udhetim nje ditor me anije ne Sazan - Udhetim nje ditor me anije ne Karaburun - 1 day boat trip to Sazan
 3. Tirane, ofroj City-tour BUKURESHT 159 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour 149 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Austri Turet e vjeshtes, me grup me Sole Travel 329 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Vjeshtė nė Izrael dhe Detin e Vdekur, 5 699 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour VJESHTĖ PRAGĖ DHE VJENĖ NISJA 13 SHTATOR 299 Euro
 8. Tirane, ofroj City-tour Ceki VJESHTĖ PRAGĖ DHE VJENĖ 7 DITE 249 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Poloni Varshavė dhe Krakov, 5 Shtator, 5 Ditė, 399 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour Sllovaki 669
 11. Tirane, ofroj City-tour France Paris dhe Disneyland 4 Ditė 499 € 499 Euro
 12. Tirane, ofroj City-tour Norvegji 4 Dite ne Oslo 399 € 399 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Itali PALERMO DHE CATANIA, SIĒILI 299 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTE NE VIENE 329 Euro
 15. Tirane, ofroj City-tour Itali TURI I MADH I ITALISE — 5 Dite (4 Nete)➡
 16. Tirane, ofroj City-tour France PARIS – Chateau de CHANTILLY — 4 Dite (3 399 Euro
 17. Tirane, ofroj City-tour France DISNEYLAND – PARIS — 4 Dite (3 Nete) ➡ N 439 Euro
 18. Tirane, ofroj City-tour Bosnje MEDJUGORE - UJEVARAT E KRAVICES - MOSTAR
 19. ofert
 20. Tirane, ofroj Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermani🇩 90 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour Gjermani Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermani . 90 Euro
 22. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT nisja 22 sht 139 Euro
 23. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI SORRENTO 299 Euro
 24. Tirane, ofroj City-tour Hungari UDHETIM NE BUDAPEST 22 SHTATOR 299 Euro
 25. Tirane, ofroj City-tour Itali RIMINI, VERONA, VENECIE 439 Euro
 26. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTE NE VIENE 349 Euro
 27. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshte ne STAMBOLL
 28. Tirane, ofroj TIRANE-SOFIE-TIRANE.2 here ne jave. ME AUTOBUZ
 29. Tirane, ofroj bilete avioni 2-D Bullgari TIRANE-SOFIE-TIRANE bileta autobuzi 80Euro
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS 259 Euro
 31. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL SELANIK SOFJE 149 Euro
 32. Tirane, ofroj City-tour Turqi FESTAT E NĖNTORIT NĖ STAMBOLL 299 Euro
 33. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA / 259 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT 139 Euro
 35. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 299 Euro
 36. Tirane, ofroj City-tour Rumani VJESHTĖ NĖ BUKURESHT VJESHTĖ NĖ BUKURESHT 159 Euro
 37. Tirane, ofroj City-tour Hungari VJESHTĖ NĖ BUDAPEST 299 Euro
 38. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE MYNIH 399 Euro
 39. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Greqi 749 Euro
 40. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTĖ NĖ VJENĖ nisja 6 Tetor 429 Euro 429 Euro