PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

 1. Tirane, ftese per oferte Blerje materiale dizenfektuese-YEEP
 2. Tirane, ftese per oferte Materiale ushqimore dhe higjienike
 3. Tirane, ftese per oferte Salle trajnimesh, ushqim, akomodim etj.
 4. Tirane, ftese per oferte Kėrkesė pėr marrje me qira ambiente!
 5. Tirane, ftese per oferte Blerje: Laptop dhe Tablet
 6. Tirane, ftese per oferte Shprehje interesi per kurse profesionale
 7. Tirane, ftese per oferte Sherbim transporti-YEEP
 8. Korfuz Greqi, ftese per oferte Ndertim kompleks turistik 350.000 Euro
 9. Tirane, ftese per oferte Sistemimi i dhomes se panelit elektrik d
 10. Tirane, ftese per oferte Blerje e 136 paketave ushq. & higjienike
 11. Tirane, ftese per oferte Ndėrtimi i 1 Qėndre Shėndetėsore
 12. Tirane, ftese per oferte Ndėrtimi i 1 Qėndre Shėndetėsore
 13. Tirane, ftese per oferte
 14. Tirane, ftese per oferte Sherbim transporti nderqytetas
 15. Tirane, ftesė pėr ofertė "Blerje gjedhėsh dhe bagėti tė imėta"
 16. Tender Notification-Supply Of A Runway Friction Tester (CFME), Tirana International Airport
 17. Tirane, ftese per oferte Blerja e 548 paketave shkollore
 18. Tirane, ftese per oferte" Blerje Telefona Celular"
 19. Tirane, ftese per oferte
 20. Tiranė, Ftesė pėr ofertė: "Blerje produktesh mobilerie dhe elektroshtepiake pėr familje nė nevojė"
 21. Tirane, ftese per oferte Agency for the management of aconference 11.209 Euro
 22. Tirane, kerkohen sherbimet - Prishje Mur Gipsi / Tulle - Riparim Muresh - Lyerje - 1500 m2
 23. Tender Notification-Supply of PPE & SCBA Equipment for RFFS for Tirana International Airport
 24. Tirane, ftese per oferte DIZAJN DHE PRINTIM KARTOLINASH
 25. Tirane, ftese per oferte Capacity Development for Civil Society O
 26. Tirane, ftese per oferte Punime per shkarkimet e ujrave dhe ripar
 27. Vlore, ftese per oferte Propozim dekori per Festat e Fundvitit
 28. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisjesh Mjeksore
 29. Tirane, ftese per oferte Blerje-Dru Zjarr
 30. Tirane, ftese per oferte Blerje Ushqimesh - Pako Ushqimore
 31. Tirane, ftese per oferte BLERJE ARTIKUJSH/PRODUKTESH BLEGTORALE D
 32. Tirane, ftese per oferte Social Integration of Young People and S
 33. Tirane, ftese per oferte Final external evaluation of the projec
 34. [SHTYRJE AFATI] Ftesė pėr Ofertė: Punime rikonstruksioni nė Qendrėn Komunitare Multifunksionale, Dibėr
 35. Tirane, ftese per oferte Peer to Peer Consultation & Round Tables
 36. Tirane, ftese per oferte Trainings on Youth Activism and Advocacy
 37. [E RIFRESKUAR] Tirane, Ftesė pėr Ofertė "SIGURIMI I JETĖS DHE SHĖNDETIT"
 38. Tirane, ftese per oferte Audit of Financial Statements of 2020 year
 39. [SHTYRJE AFATI] Tiranė, Ftesė pėr Ofertė: "SHĖRBIME DHE PRODUKTE VJETORE"
 40. Tirane, ftese per oferte Blerje Karburant, Gazoil Eurodiesel ULSD
 41. Tirane, ftese per oferte Blerje te vazhdueshme barna (farmaci)
 42. Tirane, ftese per oferte Kontraktim 1 Klinike dentare
 43. Tirane, ftese per oferte Kontraktim Optike me Opticien
 44. [SHTYRJE AFATI] Ftesė pėr Ofertė "PĖR BLERJE AUTOMJETI KAMPER"
 45. Shqipėri, Ftesė pėr ofertė "SHĖRBIME DHE PRODUKTE VJETORE"
 46. Tirane, ftese per oferte, Capacity Development for CSO and Professionals on 2 topics
 47. Ftesė pėr ofertė: Punime Rikonstruksioni nė Qendrėn Komunitare Multifunksionale Rrashbull, Durrės
 48. Kerkojme kompani IT
 49. Tirane, ftese per oferte - Capacity Development on two topics
 50. Tirane, ftese per oferte Ftese per Blerje Produktesh Ushqimore