Truall

truall ne shitje, toke me qera, shesh ndertimi, toke bujqesore, pyll, ullishte

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
truall
Siperfaqja m²
4000 m²
Cmimi Euro
280000
Zona/Rruga : Vore Okazion, Shitet toke ne Vore, prane gjurmes se re te autostrades. Siperfaqe 4000 m2 Cmimin 70 Eur/m2 Per me shume informacion...
Sarande
Tipi
truall
Siperfaqja m²
867 m²
Cmimi Euro
2000000
SHITET TRUALL NE VIJE TE PARE ~ 867M2 ~ VIJE E PARE ~ ME LEJE NDERTIMI PER HOTEL ~ PROJEKT I BERE GATI ~ ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~ VENDODHJA...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3000 m²
Cmimi Euro
300000
SHITET TOKE ~3000 M2 ~ME CERTIFIKATE PRONESIE ~E PERSHTATSHME PER NDERTIM ~TIRANA ~ FARKE E MADHE ~CMIMI 300.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 E100...
Kavaje
Tipi
toke
Siperfaqja m²
900 m²
Cmimi Euro
75000
SHITET TOKE ~ 900 M2 TOKE TRUALL ~NE KODER KARPËN, KAVAJË ~200 M LARG DETIT. ~PAMJE TE ZONES BREGDETARE. ~ÇMIMI: 75.000 EURO ~KONTAKTONI 067 672...
Kruje
Cmimi Euro
27360
Prona është Tokë Arë me sipërfaqe 3,500 m2, Truall me sipërfaqe 250 m2 dhe Ndërtesë me sipërfaqe 45 m2. Prona Truall & Ndërtesë ndodhet në anën...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4160 m²
Cmimi Euro
380000
Zona/Rruga : Berzhite Tokë në shitje me një vendodhje shumë te mire, në fshatin Berzhite, afër lumit Erzen, fare pranë autostrades Tiranë –...
Tipi
toke
Siperfaqja m²
11000 m²
Cmimi Euro
385000
SHITET TOKË NË HAMALLAJ PRANË DETIT Përshkrim Tokë arrë me sipërfaqe 11,000 m² me mundësinë për tu zgjeruar deri në 20, 000 m2. Prona është...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
truall
Siperfaqja m²
500 m²
Cmimi Euro
55000
SHITET: Toke/Truall, Sipërfaqe 500m2, me hipotekë , kuadrat me murë rrethues, në formë katrore dhe e gjithë sipërfaqja është bosh, e sheshtë, pa...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4000 m²
Cmimi Euro
320000
SHITET:Tokë/Truall buzë rrugës nacionale Sh56, Tiranë-Kombinat-Ndroq-Plepa Durrës, me sipërfaqe 4'000m2, në fashatin Pezë Helmës, 1.2-km nga Ura...
Korce
Tipi
truall
Siperfaqja m²
676 m²
Cmimi Euro
500000
Shitet: Truall 676m2, Ndërtesa me Sipërfaqe 100m2 dhe Sipërfaqe truallit të lirë 576m2 Prona përbëhet nga:-Ndërtesa 2-katëshe me njollë ndërtimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Autostrada Tr.-El.
Tipi
truall
Siperfaqja m²
3050 m²
Cmimi Euro
289750
SHITET: Tokë/Truall buzë rrugës vjetër nacionale SH.3, Tiranë-Ura Mulletit-Bërzhit-Elbasan, me sipërfaqe 3'050m2, në fashatin Bërzhite...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
truall
Siperfaqja m²
231 m²
Cmimi Euro
400000
SHITET:Truall për Ndërtim/Pallat, me sipërfaqe 231m2, brenda unazës qëndrore, buzë Rr."Mehmet Brocaj" pranë kryqëzimit me rrugën "Haxhi Hysen...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Autostrada Tr.-El.
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2850 m²
Cmimi Euro
213750
SHITET: Tokë/Truall buzë rrugës vjetër nacionale SH.3, Tiranë-Ura Mulletit-Bërzhit-Elbasan, me sipërfaqe 2'850m2, në fashatin Bërzhite...
Fier
Tipi
truall
Siperfaqja m²
954 m²
Cmimi Euro
400000
SHITET: Truall me sipërfaqe neto 954m2nga 1300m2, pas risistemit të lumit Gjanices), me mundësi bashkimi me pronën ngjitur prej 500m2, me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
truall
Siperfaqja m²
2000 m²
Cmimi Euro
225
SHITET: Tokë/Truall me perspektive për ndërtime të larta deri ne 7-kate banim, buzë rruge, në zonën Babrru-Ura/Njesia Babrru, me sipërfaqe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Autostrada Tr.-El.
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4700 m²
Cmimi Euro
258500
SHITET: Tokë/Truall për ndërtim Shtëpi/Vilë, me sipërfaqe 4700m2, në Ibë/Ibën e Poshtme, drejtimi për në Pëllumas dhe Resorti Teater Kame dhe...
Vlore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
6000 m²
Cmimi Euro
240000
Toka pozicionohet ne buze te rruges qe lidh Aeroportin me Autostraden. Ka nje siperfaqe totale prej 6000 m2 dhe shitet me nje cmim okazion...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
100000 m²
Cmimi Euro
300000
Toke Industriale, Per Shitje, Ne Porto Romano Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Porto Romanos, ka nje siperfaqe prej 1.0 ha. Shitet me cmim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1414 m²
Cmimi Euro
84840
Ne Prush, afer shkolles 9-vjecare, disponojme per shitje Toke Are me siperfaqe 1414 m2, buze rruge. E pershtatshme per investim duke pare qe ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
1000 m²
Cmimi Euro
61
TIRANE.. PEZE E VOGEL. SHITET 1000 M2 TOKE ( 25 × 40 m2 ) E PERSHTATSHME PER SHTEPI, MAGAZINE, KAPANON, NGJITUR ME RRUGEN KRYESORE PRANE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
truall
Siperfaqja m²
25000 m²
Cmimi Euro
5500
Disponojme per Qera Truall në zonën e Mulletit, Tiranë. • Sipërfaqe: 25.000 m² • Eshte i pershtatshem per Parking, Impiante / Fabrika Betoni e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4000 m²
Cmimi Euro
200000
Zona/Rruga : Berxull SHITET TOKE NE BERXULL NE RRUGEN E RINASIT 4.000 e 10.000 M2. Shiten dy TOKa ne Berxull Vore afer rruges Rinasit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3000 m²
Cmimi Euro
240000
Shitet Toke ne rrugen kryesore te Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe 3.000 m2 me nje vlere shitje prej 80 euro per m2. Ajo mund te perdoret per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3850 m²
Cmimi Euro
193000
Zona/Rruga : Prez SHITET TOKE NE RRUGEN VORE-FUSHE KRUJE 3.850 M2. Shitet Toke ne PREZ, ne rrugen Vore Fushe- Kruje me nje siperfaqe 3.850m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
1500 m²
Cmimi Euro
150000
Zona/Rruga : Prush Shitet Truall ne Prush Trualli ka një sipërfaqe totale 1500m2 Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete Mundesi e mire...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
truall
Siperfaqja m²
10000 m²
Cmimi Euro
600000
Zona/Rruga : Rinas, Autostrada Tiranë-Durrës Shitet Toke Truall pranë Airportit të Rinasit Trualli ka një sipërfaqe totale 10,000m2 dhe është i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
toke
Siperfaqja m²
11000 m²
Cmimi Euro
440000
Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres SHITET TOKE 11,000 M2 NE AUTOSTRADEN TR-DR VORE PER BIZNES. Shitet tokë para se të hysh në Vorë, 150 metra...
Durres
Tipi
truall
Siperfaqja m²
9418 m²
Cmimi Euro
240000
Zona/Rruga : Durres Okazion!!! Shitet Truall ne Durres, Rruga "Maliq Muco" Trualli ka një sipërfaqe totale 9418m2 Ndodhet ne nje zone shume te...
Lushnje Divjake
Tipi
Siperfaqja m²
21000 m²
Cmimi Euro
462000
Zona/Rruga : Divjak-Karavasta SHITET TOKE NE BREGDET NE DIVJAK-KARAVASTA. Shitet toke ne bregdet ne Divjak-Karavasta me nje siperfaqe prej...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1600 m²
Cmimi Euro
176000
Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2 SHITET TOKE TEK KODRA E DIELLIT 2 ME PLAN ZHVILLIMI. Shitet Toke tek KODRA E DIELLIT 2. Toka ka nje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
500000
Shitet Toke ne rrugen kryesore te Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe 5.000 m2 dhe nodhet buze rruge kryesore. Toka shitet per 100 euro per metri...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1137 m²
Cmimi Euro
46000
SHITET TOKE NE LINZ 1,137M2 Shitet TOKE ne Linz me akses ne rrugen kryesore. Toka ka nje siperfaqe 1,137m2. Ajo eshte ne nje zone qe mund te...
Back
Top