• Tirane, shes toke 4.160 m² 416.000 Euro (BERZHITE, 5 MIN NGA TEG)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4160 m²
Cmimi Euro
380000
Zona/Rruga : Berzhite

Tokë në shitje me një vendodhje shumë te mire, në fshatin Berzhite, afër lumit Erzen, fare pranë autostrades Tiranë – Elbasan, 5 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses te lehtë me të gjitha zonat përreth dhe me Tiranen.

Zona ofron infrastrukturë të rregullt në të cilen përfshihen kategori banimi, sherbimi, bujqësi etj.Toka ndodhet buzë rruges, ka formë të rregullt drejtkendore të sheshte dhe kufizohet nga lumi, rruga dytësore e cila është e sapo shtruar dhe autostrada.

Tokë në shitje me sipërfaqe totale 4160 m2 nga të cilat 1200 m2 është serë. Sera është funksionale, me sistem vaditje, kabine elektrike dhe pusin.Toka është e përshtatshme për bujqësi-prodhim, karburant, banim, bar-restorant etj.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitje/berzhite-5-min-nga-teg


Cel. : +355673044004
 


Contact WhatsApp
Back
Top