Truall

truall ne shitje, toke me qera, shesh ndertimi, toke bujqesore, pyll, ullishte

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
truall
Siperfaqja m²
500 m²
Cmimi Euro
50000
SHITET TRUALL ~500 M2 ~ME CERTIFIKATE PRONESIE ~E PERSHTATSHME PER NDERTIM ~TIRANA , FARKE E MADHE ~CMIMI 50.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 E100...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
500000
Shitet Toke ne rrugen kryesore te Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe 5.000 m2 dhe nodhet buze rruge kryesore. Toka shitet per 100 euro per metri...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
toke
Siperfaqja m²
8500 m²
Cmimi Euro
595000
SHITET TOKE •SIPERFAQE TOTALE 8.500 M2 •RINAS •E PERSHTATSHEM PER NDERTIM •HIPOTEKE •CMIMI 595.000 EURO •KONTAKTONI 0684447771 FELIZ HOME MSH441...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
20000 m²
Cmimi Euro
440000
SHITET TOKE INDUSTRIALE NE FSHATIN FLLAKE,DURRES. Shitet toke ne Durres ne fshatin Fllak. Toka ka nje siperfaqe 20.000 m2. Toka ndodhet 300 metra...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
10000 m²
Cmimi Euro
380000
SHITET TOKE NE FSHATIN BERXULL 10,000M2 PER BIZNES OSE BANIM. Shitet TOKE ne Berxull. Toka ka nje siperfaqe 10,000m2. Ajo eshte e rrafsh dhe...
Lushnje Divjake
Tipi
Siperfaqja m²
21000 m²
Cmimi Euro
462000
Zona/Rruga : Divjak-Karavasta SHITET TOKE NE BREGDET NE DIVJAK-KARAVASTA. Shitet toke ne bregdet ne Divjak-Karavasta me nje siperfaqe prej...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
toke bujqesore
Siperfaqja m²
3810 m²
Cmimi Euro
1500
•JEPET TOKE ME QERA •SIPERFAQE 3810 M2 •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJE BIZNESI •AKSES NE RRUGE KRYESORE •PRANE TOP CHANNEL •CMIMI: 150.000 LEKE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
toke
Siperfaqja m²
10000 m²
Cmimi Euro
550000
SHITET TOKE NE YZBERISHT, PER VILA, RESORTE OSE EDHE PER INVESTIM ETJ. Shitet TOKE ne Yzberisht ne koder. Toka ka nje siperfaqe 10.000m2. Toka...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1600 m²
Cmimi Euro
176000
Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2 SHITET TOKE TEK KODRA E DIELLIT 2 ME PLAN ZHVILLIMI. Shitet Toke tek KODRA E DIELLIT 2. Toka ka nje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2300 m²
Cmimi Euro
200000
SHITET TOKE E SHPI KARABINA NE LINX. Shitet TOKE e shtepi ne karabina ne LINX. Toka ka nje siperfaqe 2,300m2 nga keto 500m2 truall, kurse shtepia...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
truall
Siperfaqja m²
440 m²
Cmimi Euro
101200
SHITET TRUALL •SIPERFAQE TOTALE 440M2 •ME HIPOTEKE •VILAT GJERMANE •CMIMI 101.200EURO •KONTAKTO 0684447771 FELIZ HOME NZ447 Cel. : 0684447771
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1050 m²
Cmimi Euro
55000
Shitet, Tokë (Truall), Qerret, Durres. Informacion mbi tokën: • Sipërfaqe totale: 1050m² • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Mundësi e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
400000
SHITET TOKE 5.000 M2 NE MARIKAJ-VORE Shitet Toke ne Marikaj-Vore. Toka ka nje siperfaqe 5.000 m2 dhe ndodhet ne rruge dytesore ( jo buze...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Siperfaqja m²
5900 m²
Cmimi Euro
5900
JEPET TOKE ME QERA •SIPERFAQE 5900 M2 •I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI •AKSES NE RRUGE KRYESORE •PRANE UNIVERSE CITY •CMIMI 5900 EURO( i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1600 m²
Cmimi Euro
6500
SHITET:Truall për ndërtim Vile,sipërfaqe 1'600m2,në Babrru-Kodër, rruga"Prengaj/rrugica-Vasil Andoni", pranë Bar-Palma në rr."Prengaj", e cila...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
750 m²
Cmimi Euro
45000
SHITET: Tokë/Truall, me sipërfaqe 750m2, në Prush, pas zonës "Kombinatit", 7.5 km (20-min me autoveturë) nga qendra e Tiranës, me kalim nga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
truall
Siperfaqja m²
250 m²
Cmimi Euro
87500
SHITET: Truall, sipërfaqe trualli 250m2, në zonën Vilave Gjermane/tek fushat e Qytetit Studenti, pasi kalon Fakultetin Ekonomik/terminalin e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
7700 m²
Cmimi Euro
269500
SHITET: Sipërfaqe Tokë/Truall 7'675 m2 me hipotekë, e kufizuar, në formë drejtkëndore, e gjithë sipërfaqja është bosh, pa ndërtim dhe e pa...
Pogradec
Tipi
truall
Siperfaqja m²
1364 m²
Cmimi Euro
210000
SHITET:Tokë/Truall për ndërtim pallati e vila, sipërfaqe 1'364m2, në rrugën "Sul Starovari", 400m nga bregu i Liqenit (lulishtja /shëtitorja...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3250 m²
Cmimi Euro
292500
SHITET:Truall/Tokë për Ndërtim Vilash/Resorte-Hotel...etj, me sipërfaqe 3250m2, buzë Lumit "Erzen" pranë fshatit Mullet, rruga e vjetër...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
toke
Siperfaqja m²
6632 m²
Cmimi Euro
265280
SHITET:Tokë, me sipërfaqe 6'632m2, në rrugën "Vishnje-Baldushk", në fshatin Vishaj 14-km(20min me autovetur) nga qendra e Tiranës me kalim nga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5500 m²
Cmimi Euro
175000
Zona/Rruga : Gurre Shitet toke 5500m2 ne Tirane. 5min nga FOOTBALL REPUBLIC dhe 4,5km nga EQUOS resort. Toke are, prane liqenit ne Gurre, shume...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4200 m²
ID: Billion3485 Ne Kamez shitet toke, me siperfaqe 4200 m2, ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Toka...
Tirane
Tipi
Siperfaqja m²
6000 m²
Zona/Rruga : Karpen, Kavaje NE KARPEN, SHITET 6000M2 TOKE! ID: Billion2520 Ne Karpen te Kavajes shitet 6000m2 toke. Zona ka marre shume...
Kavaje
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3200 m²
Cmimi Euro
278000
ID: Billion3483 Toka ndodhet pas Pishave shume afer me Detin , prane rruges qe te con drejt plazhit te mrekullueshem dhe atraktiv te Vile...
Pogradec
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3942 m²
Cmimi Euro
1000000
Zona/Rruga : Lin, Pogradec, Albania LIN, TOKE PER SHITJE! ID: Billion2921 Pogradec, Lin ofrojme toke per shitje. Siperfaqja totale eshte...
Vlore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2400 m²
Cmimi Euro
720000
ID: Billion3484 SHITET TOKE , NE VIJEN E PARE NE QEPARO Toka eshte e pershtatshme per ndertim Hoteleri, Vila etj. Eshte nje mundesi shume e mire...
Lezhe
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
toke
Siperfaqja m²
12500 m²
Cmimi Euro
125000
TOKE NE SHITJE TEK LAGUNA E PATOKUT! ID: Billion2724 Shitet toke + truall per cdo lloj ndertimi, me siperfaqe 12500 m2, me hipoteke, prone pa...
Vlore
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
truall ne bregdet
Siperfaqja m²
2743 m²
Cmimi Euro
302000
Ne zonen e Rradhimes shitet toke me siperfaqe 2743 m2. Toka ndodhet ne largesi 150 m2 nga deti Zona ku ndodhet toka eshte nje zone shume e...
Lezhe
Tipi
truall
Siperfaqja m²
2000 m²
Cmimi Euro
50000
Zona/Rruga : Tale, Lezhë SHITET TOKË TRUALL NË ZEJMEN TË LEZHËS Billion222 Shitet tokë truall në Zejmen të Lezhës. Toka ndodhet 500 metra në...
Back
Top