Truall

truall ne shitje, toke me qera, shesh ndertimi, toke bujqesore, pyll, ullishte

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
66000 m²
ID: Billion3381 Ne zonen e Farkes shitet toke per investim. Toka ka siperfaqe 6600 m2. Ndodhet ne nje zone qe po merr zhvillim dhe eshte nje...
Kavaje
Tipi
toke
Siperfaqja m²
700 m²
Zona/Rruga : Kavaje Ofrojmë 700 m2 tokë për shitje në Kavaje. Toka ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ndertim . Vendodhja ne të cilën...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
8700 m²
Cmimi Euro
237000
Ofrojmë 8700 m2 tokë arë për shitje në Durres. Toka ndodhet midis Hamallaj dher Gjiri i Lalzit. Aktualisht toka eshte ullishte dhe shege. Një...
Vlore
Tipi
Siperfaqja m²
233 m²
Cmimi Euro
842000
Zona/Rruga : Lungomare NE VLORE OFROJME VILA PER SHITJE! ID: Billion2770 Ne Vlore ofrojme disa vila per shitje.Vilat ndodhet në Vlore, Shqipëri...
Tirane
Tipi
toke
Cmimi Euro
290000
Zona/Rruga : 3 vellezerit kondi, Tirana, Albania TE VILAT AMERIKANE 865 m2 TOKE PER SHITJE! ID: Billion2952 Shitet truall te Vilat Amerikane...
Tirane
Tipi
toke
Siperfaqja m²
7300 m²
Cmimi Euro
365000
Zona/Rruga : Vishnje SHITET 7300M2 TOKE NE VISHNJE! ID: Billion2556 Fshati Vishnje ndodhet vetem 9 km nga qendra e Tiranes, një zonë shumë e...
Tirane
Tipi
toke
Siperfaqja m²
600 m²
Cmimi Euro
39000
ID: Billion3424 Ne Petrele shitet toke. Toka ka siperfaqe 600 m2. Ndodhet ne nje zone qe po merr zhvillim dhe eshte nje mundesi shume e mire...
Himare
Tipi
Siperfaqja m²
7000 m²
Zona/Rruga : Himare, Himarë, Albania HIMARE, TOKE PER SHITJE! ID: Billion2919 Ne bregdetin e bukur Jon, ne Himare-Sarande ofrojme per shitje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
30000 m²
Cmimi Euro
3000000
Zona/Rruga : farke SHITET TOKË ~30.000 M2 ~POZICION I FAVORSHEM ~NE FARKË,PRANE AUTOSTRADES ~CMIMI 3.000.000 EURO I DISKUTUESHEM KONTAKTONI...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
toke
Siperfaqja m²
22000 m²
Cmimi Euro
2832500
SHITET TOKE ~22.000M2 ~ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~90M LARG DETIT ~PAMJE SHUME E MIRE ~KEPI I RODONIT, RERA E BARDHE ~CMIMI 2.832.500 EURO...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
toke
Siperfaqja m²
33000 m²
Cmimi Euro
1190000
SHITET TOKE ~33.000M2 ~ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~400M LARG DETIT ~PAMJE SHUME E MIRE ~KEPI I RODONIT ~CMIMI 1.190.000 EURO KONTAKTONI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
325000
SHITET TOKE ~ 5000 M2 ~ TOKE E VERDHE ~ KOMBINAT ~ ZONE ME ZHVILLIM ~ ME HIPOTEKE ~ CMIMI 325.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 RE2700 Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
13600 m²
Cmimi Euro
1496000
Zona/Rruga : PRAN HOTEL EKLIPSE SHITET TOKE ~BUZE RRUGE ~13.600M2 ~ TE TEGU ~ PRAN HOTEL EKLIPSE ~ ME HIPOTEKE ~ CMIMI 1.496.000 EURO KONTAKTONI...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
toke
Siperfaqja m²
6869 m²
Cmimi Euro
156000
SHITET TOKE ~6869 M2 ~ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~SHUME PRANE DETIT ~ME PEISAZH ~GJIRI LALEZIT ~CMIMI 156.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 E700...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
toke
Siperfaqja m²
103000 m²
Cmimi Euro
3925330
SHITET TOKE ~103.000 M2 ~ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~MUND TE NDAHET NE 2 PJESE ~ME PEISAZH ~GJIRI LALEZIT, PRANE VARKAVE TE PESHKIMIT ~CMIMI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
2000 m²
Cmimi Euro
230000
Zona/Rruga : VAQARR SHITET PRONE TRUALL+NDERTIM ~ 2.000M2 TRUALL ~ NDERTIM 1 KATE 130M2 ~ STRUKTURE NDERTIMI PER 3 KATE ~ PAMJE PANORAMIKE ~ ME...
Tirane
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2600 m²
Cmimi Euro
208000
• Toke per shitje 2600m2 • Disponon dokumentacion te rregullt • Ibe, Tirane • Mundesi investimi per ndertuesi • Dhe me dalje ne rrug kryesore...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
4513 m²
Cmimi Euro
370000
Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit Shitet tokë pranë Rezidences San Pietro ne GJirin e Lalzit. Toka ka sipërfaqe prej 4513 m2 dhe disponon...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1000 m²
Cmimi Euro
350000
Shitet tokë pranë Karburant Eida me një sipërfaqje prej 1000 m2 . • Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3000 m²
Cmimi Euro
1200
Jepet me qera tokë në Shkozet , pranë Kolegjit Turk me një sipërfaqje prej 3000 m2. Toka është e rrethuar me gardh betoni. • Për një vizitë në...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
toke
Siperfaqja m²
865 m²
Cmimi Euro
360000
Shitet tokë pranë Vilave Amerikane me një sipërfaqje prej 865 m2 dhe me dalje në rrugën kryesore. • Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1000 m²
Cmimi Euro
600
Jepet me qera tokë pranë Karburant Eida me një sipërfaqje prej 1000 m2 . • Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2500 m²
Cmimi Euro
800
Jepet me qera tokë në Vaqarr me një sipërfaqje prej 2500 m2. • Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1200 m²
Cmimi Euro
150000
SHITET TOKE NE SAUK I RI ~1200 M2 ~ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~NE MJULL BATHORE, SAUK I RI ~CMIMI 150.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 KP300...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
550000
Zona/Rruga : LUNDER SHITET TOKE ~NE LUNDER ~ 5000 M2 ~ IDEAL PER CDO LLOJ AKTIVITETI ~PRAN AUTOSTRATES ~ ME HIPOTEKE ~ CMIMI 550.000 EURO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
truall
Siperfaqja m²
9800 m²
Cmimi Euro
800
JEPET TRUALL ME QERA ~ 9.800M2 ~ ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ~ VENDODHJA KAMEZ ~ RRUGA ARGJINATURA, NE FUND TE BULEVARDIT BERISHA ~ CMIMI 800...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
toke
Siperfaqja m²
22000 m²
Cmimi Euro
1540000
Zona/Rruga : VAQARR SHITET TOKE ~22.000M2 ~VIJE E KUQE ~ME HIPOTEKE ~BUZE AUTOSTRADES VAQARR-TEG (PICALLE) ~E PERSHTATSHME PER NDERTIMIN E...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2500 m²
Cmimi Euro
112500
Zona/Rruga : SHENGJERGJ SHITET TOKE ~2.500 M2 ~NE QENDER TE SHENGJERGJIT ~NE VERRI ~ZONE E NDERTUAR PERRETH ~ ME HIPOTEKE ~VEND IDEAL PER...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
truall
Siperfaqja m²
800 m²
Cmimi Euro
76000
Zona/Rruga : LINZE SHITET TOKE ~BUZE RRUGE ~800 M2 ~NE LINZE ~ ME HIPOTEKE ~ CMIMI 76.000 EURO KONTAKTONI 0676722221 M300 Cel. : 0676722221
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
9200 m²
Cmimi Euro
690000
Zona/Rruga : VAQARR SHITET TRUALL ~ 9200 M2 ~ NE VAQARR ~ PRANE RRUGES NACIONALE TIRANE - NDROQ ~ TRUALL ~ ME PLAN ZHVILLIMI PER FABRIKA ...
Back
Top