Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. Panelet jane ze...
Tirane
Sherbimet e ofruara! ▪Mbajtja e llogarive kontabel dhe deklarimi i detyrimeve tatimore per cdo subjekt bazuar në SKK ▪Deklarimi i librave të...
Itali
Ufficio di contabilita,Tirane! Offriamo consulenze in materia fiscale per la redazione dei bilanci, la compilazione delle dichiarazioni dei...
Shqiperi
Shitet Linje prodhimi. Prodhon nje sere produktesh ushqimore te cilat shiten neper supermarkete. per me teper na kontaktoni ne facebook...
Tirane
Shes linje profesionale prodhimi me te gjitha paisjet per prodhimin e gotave plastike me 3 stampa te ndryshme. Kjo linje prodhimi mund te prodhoj...
Tirane
Ofrojmë shërbime kontabël dhe ekspertizë fiskale me tarifat më konkuruese në treg. Ngritja e sistemeve kontabël efikase sipas llojit të...
Tirane
Pershendetje! www.alimemaj.com/al/ Doja t'ju prezantoja me agjensine dixhitale më të re ne treg me shërbime profesionale dhe moderne...
Tirane
Ofroj database komplet me rreth 3 miljon nr italian biznesesh. Lista mund te perdoret per fushata te ndryshme. Cdo kontakt permban emrin e...
Tirane
Shesim pjese kembi origjinale, te inportuara nga Gjermania Na kontaktoni per te bere porosine tuaj Whats app +49 1575 4177582...
Shqiperi
Plani autokontrollit HACCP eshte detyrim ligjor per cdo subjekt qe punon me produkte ushqimore. Ne baze e ligjit 9863 date 28.1.2008 ky plan...
Tirane
Agjensi Imobilare OpsionalGroup Eshte Ne Kerkim Te Agjenteve (Femra/Meshkuj) -Puna: Terrem Dhe Zyre -Pagesa me perqindje -Te Interesuarit te...
Tirane
Per me shume vizitoni faqet tona: Facebook https://www.facebook.com/klinikadentareketident Web http://ketident.com Instagram...
Tirane
Tirane, Ofroj Sherbime Konsulence me License per Projekte te ndryshme Vilash dhe jo vetem ku perfshihen: Projektim Arkitektonik dhe Interior...
Tirane
Pershendetje.. Nese kerkoni bojaxhi profesionist telefononi ne 0673014793 . Kam eksperience pune 20 vjecare Ne greqi ne lyerje patimin gipsa me...
Tirane
ALEX TRAVEL & TOURS ofron: Oferte , per trajnim ne grupe ( me 3 persona ) Trajnimi profesional permban 9 module te cilat jane baza per tu...
Tirane
Pershendetje, Bej website profesionale Une bej cdo lloj pune me grafic design,sic jane photoshop,indesign,after effect,illustrator... Kam nje...
Tirane
Perfitoni 30% ulje per cdo mik tuajin qe sillni ne klinike. Sherbimet per te cilat jemi krenare: 1...
Tirane
Ofrojme sherbime skenografike per realizime skenash te medha me Skenograf-Kostumograf profesionist, videoklipesh, arredim per club-e si edhe...
Tirane
SUPER OKAZION!!! Shitet ose jepet me qera biznes Call Center tek 21shi. Dy salla te kompletuara dhe operative. Njera salle me 14 postacione per...
Tirane
Ofrojme sherbime kontabiliteti mbyllje bilancesh per biznese te vogla dhe te mesme,mbyllje mujore deklarime libra shitje e blerje. Cmim i...
Tirane
Kompania "SALI Elevator shpk", e depertuar ne tregun shqiptar ne sektorin e sherbimeve,pervec fushes se shitblereve dhe qeradhenieve te...
Tirane
Zona/Rruga : Dibres Ofrojme radio on line. Keto quhet radio te dedikuara on line qe jane te aksesueshme ne cdo cep te botes. Aktualisht Best pro...
Ofrojme sherbime te ndryshme IT te cilat perfshijne: • Konsulence IT per te permbushur sa me mire kerkesat • Diagnostikime te problemeve...
Tirane
Ofrojme sherbime te ndryshme IT te cilat perfshijne: • Konsulence IT per te permbushur sa me mire kerkesat • Diagnostikime te problemeve...
Tirane
Ofrojme sherbime te ndryshme IT te cilat perfshijne: • Konsulence IT per te permbushur sa me mire kerkesat • Diagnostikime te problemeve...
Tirane
Jeni në kërkim të ZYRËS suaj me kosto minimale? Tirana Office Hub, vjen si zgjidhja ideale e nevojës suaj bashkë me shumë benefite të tjera...
Tirane
Ne dyqanin tone Raenla free shop gjeni rroba te perdorura me cmime ekonomike. Ofrojme edhe shitje me shumice. Dyqani ndodhet te Rruga 3 Deshmoret...
Korce
Shes fustanet e nuserie koleksioni i tre viteve te fundit Fustanet jane te markave me te njohura europiane Spanjolle & Greke . Sasia rreth 120...
Tirane
Pershendetje miq. Ofroj Lista per fushaten luce&gas me pod/pdr dhe telefoni. Per cdo informacion me shkruani ne adresen e emailit...
Tirane
VS Elektrik Sherbime elektrike si: -Riparime elektrike -Riparime elektroshtepiake -Instalime per: -Banesa -Supermarkete -Biznese etj...
Back
Top