Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Zyre Juridike Gjuzi ofron sherbime me tarifa minimale: 1.Konsulenca Juridike per ceshtje penale,administrative ,civile ,tregtare etj 2.Perfaqesim...
Letoni
Liveonriviera eshte nje portal gratuit qe po kerkon te zgjerohet ne tregun shqiptar. Ne jemi duke kerkuar per bashkpunetore ne tregun e pasurive...
Tirane
Auto Servis Landi : Ofron sherbime cilesore riparimi dhe lyerje karrocerie per automjete te kategorive dhe tipeve te ndryshme. Disa nga...
Tirane
Sherbimet e ofruara nga Studio Ligjore "Duraj" jane: - konsulencë juridike; - përfaqësim ligjor dhe avokator; - përgatitjen e: kërkesave...
Tirane
kerkoj lek me interes mund tme telefononi ne cfare do lloj ore pa problem Cel. : 0688710679
Tirane
Ofroj Vps Konfigurime dhe Instalime serveri, instalim call center duke filluar qe nga kabllat e rrjetit e deri tek telefonata e pare Voip e te...
Tirane
SHERBIM PROFESIONAL 24 ORE NE CDO RRETH. NE OFROJME SHERBIME KAROTRECI NE RAST DEFEKTI APO AKSIDENTI QE PREJ VITIT 2000, ASISTENCE NE GJITHE...
Tirane
TargaIme ju ofron FALAS njoftimin me SMS për skadencën e siguracionit në kohën e duhur! Rregjistohu dhe përfitoni nga ofertat në www.targaime.com...
Tirane
Ofrojme sherbime hidraulike elektrike dhe lyerje cilesore. Instalime, riparime, shtrim pllakash, montim hidrosanitare, suvatime, lyerje etj...
Tirane
Tavolina , karrige me qera - per te gjitha festat dasma ,fejesa,ditelindje ,evenimente..... Cel. : 0698262310
Ofrojmë shërbime në gjuhën spanjolle si më poshtë vijon: 1.Përkthime nga Përkthyes Zyrtarë të Gjuhës Spanjolle nga Ministria e Drejtësisë...
Tirane
Shes veshje te reja per femra nga mbyllja e nje dyqani. Jane 220 artikuj (bluza,fustane,kemisha,pantallona,xhaketa,canta) cmimi I arsyeshem Cel...
Tirane
Zyrë Kontabiliteti & Finance . Per te gjitha bizneset e qe duan te jene ne rregull me marrdheniet me shtetin, me permbushjen e detyrimeve ndaj...
Ofrojmë shërbime në gjuhën spanjolle si më poshtë vijon: 1.Përkthime nga Përkthyes Zyrtarë të Gjuhës Spanjolle nga Ministria e Drejtësisë...
Tirane
Mbyllje Bilanci (pregatitje te pasqyrave financiare vjetore) ne perputhje me Standartet e Kontabilitetit. Organizim i kontabilitetit me programet...
Tirane
Jap me qera license CKP per transport: nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Kombetar mallrash dhe udhetaresh. Nr cel. 0692582972
Tirane
Ofrojm punime kangjella alumini te sistemeve tubolare,katrore ,mure xhami ,etj. Ofrojm kabina dushi,thyerse dielli ,gaxebo per...
Tirane
Zona/Rruga : Myslym Shyri OKAZION! Massage Center Tirane shet BIZNESIN _ Estetike & Terapi! Biznesi ndodhet ne Rr. Myslym Shyri! Ambienti me...
Gjermani
3D Printing with Industrial 3d Printing Machines. 60+ Materiale printimi 3D. Plastike-Plastike transparente-Metale-Metale te cmuara. Teknika te...
Tirane
Koha per ty !!!!!!. ====Gjuha Italiane per te gjithe grup moshat e ciklit 9-vjecar qe duan nje gjuhe praktike, te folur. MOS...
Tirane
Pse eshte i nevojshem? Sipas eksperteve te higjenes, qendrimi i ujit per nje kohe te gjate ne ambiente te mbyllura krijon nje habitat te...
Tirane
Call Business sta cercando agenti telefonici in lingua italiana. Requisiti: Ottima conoscenza della lingua italiana. Energia ed entusiasmo...
Tirane
Pershendetje , Kush eshte i interesuar per bojaxhi te me kontaktoj ne kete numer 0695592917
Durres
Mercedes - Benz Doerf *Perfaqësi e autorizuar nga AutoAtar Albania perfaqesi e Daimler AG vetëm për automjete Mercedes - Benz *Sallon për...
Tirane
ÇORAPE BIO ORGANIK ME PËRBERJE DRU BAMBUJE EDHE AHU... ME SHUMICE & PAKICE... 0696555332-0676018182 BIO STYLE Vjen me një koncept të ri të...
Tirane
Ofrojme sherbime profesionale 24 ore ne 24 Tirane sipas kerkeses te cdo klienti.Sherbimet qe ofrojme jane sherbimet qe cdo klient ka nevoje nga...
Tirane
Ofrojme instalime impiantesh elektrike civile si dhe impinate CCTV Cel. : +355698977741
Sipas ligjit aktual: 1. Edhe pse ka mbaruar afati i dëbimit ju duhet të vazhdoni procedurën ligjore për fshirjen e këtij Dekret dëbimi...
Tirane
Pergatitje deklarata individuale,mbajtje tatime dhe taksa. Cel. : 0674503198
Back
Top