Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Okazion. Shes bisnesin e farmacise. Klientele e rregullt. Vendi i shkelqyer. Adresa Rr. e Kavajes, perballe Bllokut te Ambasadave. Cmimi 13 900...
Tirane
Kompania "Diamante Pastrim" ofron sherbime pastrimi per ambjentet familjare, zyra pune, dyqane, farmaci, etj, ofroj sherbime te ndryshme, oferta...
Tirane
"Mobileri Aldo" ofron mobilje me porosi, si: - Dhoma Gjumi per te rritur e femije; - Kuzhina; - Etazhier; - Tavoline Ngrenie; - Mobilim Zyre...
Tirane
Vetem! Jo me. I semure? Nuk kemi frike. Tani ne shtepine Vatra e Ngrohte jemi me te qete e te sigurte. Kemi shok, miq e kontroll mjeksor. Vatra...
Tirane
Ofrojme paketa mujore mirembajtjeje per hotele te perfshira ne cmim larja,hekurosja ditore e carcafeve, qendra tregtare, zyra, vila etj. Cel...
Tirane
Ofertat e muajit Prill Larja e tapicerive, divaneve,kendeve, dyshekeve, si dhe pastrimi total i ambjenteve tuaja. Apartament 1+1 7 mije leke te...
Tirane
SALON SAMO "BARBER SHOP .OFRON SHERBIM BERBERI NE SHTEPI SIDOMOS PER ATA QE E KANE TE PAMUNDUR TE SHKOJNE TEK BERBERI.SI PENSIONISTA...
Tirane
Ofrojmë shërbime të kontabilitetit për të gjitha llojet e bizneseve! ▪ Regjistrimin e Bizneseve në QKR ▪ Deklarime Tatimore ▪ Deklarimi i Tatim...
Tirane
A : Keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane per shkak te nje debimi? B : Keni kryer nje denim apo keni marre nje debim nga nje shtet...
Tirane
OBJEKT MULTIFUNKSIONAL Laprake – ÇLIRIM HUTAObjekti ndodhet në rrugën Lord Bajron, në qendër të Laprakës në mes të rrugës Dritan Hoxha dhe...
Tirane
Orfrojmë shërbimin e redakrimit, korrektimit dhe faqosjes së teksteve të fushave të ndryshme në dy gjuhë (shqip dhe anglisht), me cilësi të lartë...
Tirane
Ofrohet Sherbim si Expert Privat Zjarrfikes. Projektim Sistemesh kundra Zjarri dhe ofrimi i Instalimeve te Centraleve per Detektimin e Zjarrit dhe...
Shqiperi
Tesla Energy/Projecting and Design Ofrohet Sherbim ne Fushen e Projektimit te Sistemeve kunder Zjarrit Sisteme Mbrojtjes nga Zjarri Konvencional...
Tirane
Ofrohen sherbimet e meposhtme: - Aplikime per master jashte - Letra motivimi - Research Proposal per Master & PhD ne gjuhen angleze - Tema...
Tirane
Jam inxhinier Agromjedisi. Jap licensen e VNM me qera. Cel : 0683284995
Shqiperi
Ndër problemet kryesore që emigrantët përballen është pikërisht “Espulsi” (Deportimi). Espulsi me fjalë të tjera është largimi i detyruar nga nje...
Tirane
Railing Project ,ofron sherbime si punime kangjella alumini,dyer,dritare,gaxebo,strehe xhami etj . Per te marre nje oferte/preventiv , dergo...
Tirane
Railing Project ,ofron sherbime si punime kangjella alumini ,dyer,dritare,strehe xhami,gaxebo,qepena,tenda,etj Per te marre nje oferte/preventiv...
Tirane
Ofrohet Trajner Personal me nje program special ditore per humbje ne peshe, per shtim te mases muskulare dhe tonifikim trupi. Programi i...
Shqiperi
Gjithçka realizohet në rrjetet sociale në kohët e sotme, shitja gjithashtu. Unë Ofroj Reklamim të produktit tuaj në rrjetet sociale përkatëse...
Shkoder
Prenoto bileten tende tek #edentravel ✈️ 🛳 🚍 Cel. : 0692567773
Kruje
📞📞📞📞0682045781🆘🆘🆘🆘🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠🛠Karrotrec luli është esht sherbimi qe ju duhet ne cdo udhetim tuajn ,, shërbim karrotrec në Shqipëri dhe kosove me çmime...
Tirane
Ofroj deklarime online per bizneset me/pa tvsh. Deklarime tatimi mbi burim, sigurimet, tvsh, etj. Pagesa e sherbimit te ofruar eshte ne varesi te...
Tirane
Kujdesem per rezervimet online te hotelit tuaj në faqet Booking.com Hotels.com Hotel.de etj Çmimi 100 € në muaj arbenvrapi@gmail.com
Tirane
Ndertim dyqan online + konsulence Pershendetje, Per te gjithe ata qe duan te shesin online dhe duan te ndertojne nje dyqan online (Online Store)...
Tirane
Kujdesem per rezervimet online te hotelit tuaj ne faqet Booking.com Hotels.com Hotel.de etj Çmimi 100 € ne muaj arbenvrapi@gmail.com
Tirane
UP TOWN INVEST Kompania me e re ne industrine imobiliare e cila vjen me nje strategji dhe koncept inovativ . Nje staf ne nivel ekspertesh plot...
Tirane
Njoftojmë të gjithë të interesuarit për të mësuar gjuhën spanjolle, se pranë qendrës sonë duke nisur prej datës 11 mars 2019, fillon kursi i...
Back
Top