Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Gjermani
Vetem per biznesmene - mundesi biznesi / aktiviteti privat ne Gjermani apo ne shtet tjeter te Evropes sipas deshires tuaj. Biznes per biznesmene...
Tirane
SHËRBIME KONTABILITETI TIRANË Shërbimet e ofruara nga zyra jonë: 1. Deklarimet elektronike për çdo kategori subjekti, Librat e Blerjes dhe...
Tirane
Ofrojme mesimdhenie pas shkolle per nxenesit nga klasa I-V , si dhe kurse matematike per nxenesit e ciklit 9-vjecar. Te interesuarit te...
Tirane
OFROHEN SHERBIME KONTABILITETI DEKLARIME ONLINE ASISTENCE FINANCIARE PER CDO PAQARTESI APO PENGESE NE BIZNESIN TUAJ KONTAKTONI ME KONTABILISTE...
Shqiperi
Nese kerkoni Bojaxhi per punime cilesore dhe cmime te arsyeshme kontaktoni numrin 0693568906 Kam eksperience 15 vjecare ne lyerje patinim gipsa...
Tirane
Shiten te gjitha paisjet e nje kendi lojrash 3 muaj te perdorura: - Teampoline 6.8 x 3 - Tapet 180 m2 - Dyshek me ajer - Tavolina, karige, dollape...
Tirane
Aktiviteti eshte hapur ne korrik 2015 dhe eshte ende aktiv.Ndodhet ne rr"Shefqet Ndroqi" prane spitalit Sanatorium,Sauk,Tirane.Ka klientele te...
Tirane
] Ofroj Punime ne Graphic design : Ideime Logosh per Biznesin tuaj Flyera Kartvizita Web design (Faqe Interneti) web baner Billboard banner...
Tirane
Montim KONDICIONERESH , servis KONDICIONERESH Telefononi ne 0673983112 punime cilesore , eksperience shumevjecare. Teknik Kondicioneresh...
Tirane
Pershendetje, Jam i specializuar ne montimin e kondicionereve ofroj kete sherbim sipas kerkeses ne adrese. Gjithashtu montimin e cdo...
Tirane
ofroi sherbime si me posht njohja e planit kontabel perpilimi i listpageses,kontabilizimet e pagave mujore rregjistrini i subjekteve ne QKB edhe...
Tirane
Restorant Reka i cili ka nje tradite gatimi tradicional 28 vjecar ofron si cdo vit menune e pasur te vitit te ri! 🍗🍾🍰 Deri me date 27.12.2018 kete...
Ofrojme perkthime cilesore (nivel profesional dhe shkencor) ne gjuhet anglisht, italisht dhe spanjisht: 1: anglisht-shqip / shqip-anglisht 2...
Ofrojme ese dhe tema diplomash te punuara posacerisht per ju me cmime ekonomike. Na kontaktoni ne adresen e e-mailit: silvi.mema14@gmail.com...
Tirane
Dolmetscher und Übersetzer für Albanisch / Französisch/Englisch Als Dolmetscher/Uebersetzer der albanischen Sprache in Tirana für gerichtliche und...
Tirane
Interpreter and translator for Albanian / French / English Interpreter / translator of the Albanian language in Tirana for judicial and notarial...
Tirane
Supastruesi është një heqës e shpërbërës vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me përbërje me bazë ujore, pa efekte gërryese. Ideal për motora...
Tirane
Ofroj Plane Biznesi dhe Marketingu per Bizneset e reja dhe Ekzistuese : - Studim i hollesishem i Tregut - Studim i hollesishem Konkurrences -...
Tirane
Probleme me dëgjimin? Gjeni zgjidhje me Kliniken Otofon! Prej 8 vitesh specialistët në klinikën Otofon kanë përmirësuar cilësinë e jetesës...
Tirane
Ofroj sherbime te ndryshme Graphic Design (Logo, kartvizita, fletpalosje, menu, broshura dhe punime të tjera grafike). Cel. : 0684703205
Tirane
Me nje eksperience pune 14 vjecare ju ofrojme sherbim per riparim ELEKTRO-SHTEPIAKE: -Kondicionere(+montim); -Lavatrice; -Tharese rrobash...
Serbi
We are selling extruder, co-extruder, haul off, winding machine, corrugator. Pleace contact us by mail: metaloprodukt@gmail.com Cel. : +381659807007
Tirane
Shiten makinaqepse profesionale+syzator per vetem 1500€ te firmes JACK ,nje nder firmat me te mira.Jane blere 2400€ te reja.Jane perdorur vetem 6...
Shqiperi
Nese jeni te interesuar per punesim ne Shtetet Europiane ne gjuhen Shqipe/Angleze vizitoni faqen e meposhtme dhe regjistroni te dhenat tuaj...
Tirane
FABRIKA E POLISTEROLIT TIRANA POLISTEROL ISH-KOMBINATI MISTO MAME PRODHOJME POLISTEROL TE TE GJITHA PRERJEVE DHE DENSITETEVE TE NDRYSHME...
Tirane
Bej projekte inxhinierike te te gjitha fushave te inxhinieris, Mekanike, Elektrike, Ndertim, etj. Cel. : 0696262080 drini.ing85@gmail.com
Shqiperi
Zotërimi i një faqeje interneti në ditët e sotme nuk është më një ruajtje e organizatave në shkallë të gjerë ose crémé de la crème të botës. Sot...
Shiten 30 tavolina dhe 60 karrike ( 30 Komplete) per Pub/Club ose Bar/Restaurant me cmim Okazion Te porositura nga Turqia . Cmimi total 1500 euro...
Tirane
Shes ekspozitor peshku ne gjendje te mire pune per arsye te mbylljes se biznesit. Cel: 0692235430 Cel. : 0692235430
Back
Top