Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Diber
https://euralb.al/ Euralb.al i ofron keto produktet: Domain - Web Hosting - Dizajn - Reseller Hosting - Vps Server - Radio Streaming - Dedicated...
Tirane
Shoqeri Ndertimi me pervoje 20 vjecare ne tregun vendas ofron Punime Ndertimi si: 1 - Rikonstruksione objekte; Shtepi, Zyra, Vila etj 2 -...
Tirane
Tirane, inxh. ndertimi me eksperience 15-vjecare, ofroj Sherbime inxhinierike: Përpilim te dokumentacionit tekniko-ligjor në objekt, si ditar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
By-Ter Project esht nje kompani qe ofron: •projekt teknik& 3D, •punime elektrike& hidraulike, •patinim& lyerje, •punime gipsi , •shtrime...
Irland
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Up Solution, is an digital marketing agency,offering different servicies on marketing industry. We offer live lead generation campaign for call...
Tirane
Teen Challenge i ka fillesat e saj ne 1958 ne USA. Teen Challenge Albania eshte ojf e regjistruar sipas ligjeve ne fuqi ne shtetin Shqipetar. Ajo...
Itali
Prej datës 12 janar 2022 në portalin e Ministrisë së Brendshme italiane është i disponueshëm moduli për të paraplotësuar formularin për pranimin...
Tirane
Disponoj DAP (Deshmi Aftesie Profesionale) Drejtues Teknik Autoservis. Ofroj deshmine e aftesise profesionale (DAP) per pergjegjes teknik te...
Shqiperi
Ofrojme punetore nga India, Bangladesh , Egjipti , Filipina etj .. femra dhe meshkuj te moshave te ndryshme . Kamarjer/e , pastrus/e , punetor...
Tirane
Ofroj perkthime tekstesh te ndryshme ose shkrime temash/research paper ne ANGLISHT-SHQIP / SHQIP-ANGLISHT. Cmimi: 100 leke te reja per faqe...
Tirane
Ofroj sherbim ne mbajtjen e dokumentacionit dhe deklarimeve online te biznesit tuaj. Ndjekja e gjithe procedurave per pjesen e fiskalizimit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
BEJME PUNIME HIDRAULIKE Cel. : 0684116034
Tirane
Ofroj sherbim perkthimi ne gjuhet Anglisht - Shqip - Anglisht dhe Italisht - Shqip - Italisht. Eksperience perkthimi me dokumenta perfaqesuese te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Ofrojme Sherbime si me poshte: Teknik kondicioneri Teknik Lavatrice Instalim Kondicioneri Teknik elektro-shtepiake Teknik Lavastovilje Teknik...
Durres
Mendoj qe bizneset jane te interesuara qe pervec sherbimeve rutine, qe ju ofrojne zyrat kontabel, te perfitojne dhe gezojne edhe sherbime te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
JKB Consulting, zyre konsulence juridike, avokatie dhe perkthimi. Ofrojme sherbime ne cdo fushe te drejtesise dhe punesim jashte shtetit...
Tirane
Shërbim taksi tiranë-fier-tiranë bileta 900 lekë Veturë komode Cel. : 0693731051
Tirane
Ofroj prodhim dhe montim ne objekt per dyer,dritare alumini dhe plastike.Cel.0695593879 Cel. : 00355695593879
Tirane
Shitet biznes fast food piceri . Aktivitet i hapur nga 10 vite . Shitet per arsye familjare 7000€ . Xhiro e kenqshme . Per cdo gje tel ne nr...
Tirane
Ofrojm transport mallradh me kamjon me vinç. Sherbejme ne cdo orar. Disponojme dhe kamjon te mbuluar me pedane. Tonazhi i makinave deri ne 10 ton...
Tirane
Garden Design Tapet bari Gardhe druri Mbjellim peme & lule Sistem ujites Presim peme Mirembajtje lulishtes Me 20vjet experience ne Londer...
Tirane
Studio Avokatie "Cano&Çupi" ofron për të gjithë qytetarët në Republikën e Shqipërisë dhe jashtë saj, konsulencë ligjore pranë zyrës së saj ose...
Tirane
Ofrojme punime dhe mirembajtje ; Hidraulike, Elektrike, Lyerje, meremete dhe rregullime te ndryshme qe ju nevojiten ne shtepite tuaja. Cel. ...
Tirane
Jam Kontabilist I Miratuar me eksperience pune Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa TVSH, part-time. Sherbimet qe...
Tirane
Ofroj sherbime elektrike ne instalim dhe konfigurim inverteri per motorat elektrik ne paisjet industriale. Cel. : 0684076373
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Ofroj shërbime elektro shtëpiake Servis elektro shtëpiake Frigorifer kondicioner Dhoma frigoriferike Pajisje industriale profesionale ftohëse...
Tirane
Dita Perfekte eshte nje agjensi per menaxhimin e eventeve te ndryshme, qofshin ato familjare apo biznesi. Ne organizojme dasma, ditelindje...
Tirane
Karrige, Tavolina me Qera, Tende me qera 400m2, paisje me qera per te gjitha festat familjare apo biznesi: dasma, fejesa, ditelindje...
Meso falas hap pas hapi se si: - te krijosh dhe ndertosh nje faqe interneti personale apo biznesi, - si te ndertosh nje blog, - si te zgjedhesh...
Back
Top