Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Dubai
Per te gjithe te interesuarit per te jetuar dhe punuar ne Dubai por jo vetem ( ne te gjithe Emaratet e Bashkuara ) ofrojme asistence per leje...
Tirane
Përshëndetje Jam polake. Ofroj përkthimet polonisht- shqip, dhe shqip-polonisht. Jam e interesuar gjithashtu për punë ne Shqipëri. WhatsApp...
Tirane
Ofroj sherbime konsulence per cdo kompani ne fushen e Sigurise dhe Sendetit ne Pune (HSE) Pergatitja e analizave te sigurise ne pune dhe...
Tirane
"Accounting Services" ofron për të gjithë bizneset e interesuara, Person Fizik/Juridik, me TVSH ose Pa TVSH shërbimet e mëposhtme: -Deklarime...
Tirane
Salve, offriamo tutti i servizi necessari in technologia: VOIP, CloudServers, CRM, PBX, Vicidial, VPN (static&dynamic), Virtual PC, Trade...
Tirane
Eksperte Fiskale ofron deklarimin online te gjitha detyrimeve tatimore dhe konsulence per cdo paqartesi + kontabilitet per bizneset e vogla duke...
Tirane
Po kerkoni te blini shtepine/apartamentin tuaj? Po kerkoni te shisni shtepine/apartamentin tuaj? Po kerkoni te jepni apo merni me qira...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
🟢Trajnim per Ekonomistet/Biznesin/Studentet 🖥➡️Financa 5 🖥➡️Kontabiliteti Praktik 🖥➡️Fiskalizimi 🖥➡️Deklarimet Tatimore "E-filing" 🖥➡️Hartim Plan...
Tirane
Ofrohen sherbime perkthimi anglisht-shqip / italisht-shqip dhe anasjelltas. Perkthime profesionale per te gjitha fushat. Cmimi i arsyeshem...
Kompania ofron punime te ndryshme Ndertimi: lidhje hekuri, betone, skela, instalime elektrike, hidraulike. Mobile: 0692111826 email...
ofroj Studime Gjeologo- Inxhinierike per te gjitha llojet e bazamenteve te Ndertimeve Civile: godina shume kateshe, kapanone industriale, diga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Mobileri xhemsi ju ofron mobilje me porosi Cel. : 0685318852
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
OFROJMË MENAXHIM RRJETESH SOCIALE PËR BIZNESIN TUAJ! Për me shumë informacion na kontaktoni në DM Instagram @friendsmarketingsolution ose në...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Per te gjithe bizneset qe kerkojne ndertim dhe zhvillim website, mirembatje na kontaktoni në WhatsApp: 0682251497. Ne ofrojmë website te...
Bëjmë punime artistike prej thupre, te njohura ndryshe si shporta. Janë të përdorshme për dasma, dyqane lulesh, për mbajte vere dhe për qerasje në...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Taxi durres korrekt 0686767030 Cel. : Taxi durres 0686767030
Tirane
● Ekonomist/Financier per biznesin Mbajtja e Kontabilitetit per shoqerite me aktivitet (✒Tregeti ✒Sherbim ✒Prodhim & Perpunim) •Konsulence...
Tirane
● Ekonomist/Financier per biznesin Mbajtja e Kontabilitetit per shoqerite me aktivitet (✒Tregeti ✒Sherbim ✒Prodhim & Perpunim) •Konsulence...
Lushnje
San Group Punime ne Freze CNC Punime ne Torno CNC Radifikime Hapje Kiavetash , Punime ne Stokatrice , Limatrice , Pjal etj Punime ne Punsonatrice...
Korce
Riparoj fotokopje ndryshme . Krijojme lidhjen e tyre ne rrjet si printer/skaner me kompjuterat . Diagnostikoj defektin me programet perkatese per...
Korce
Shitet Aparat fotografik PROFESSIONAL SONY I paperdorur fare. Shitet arsye emigrimi. Cmimi I diskutueshem. Cel. : 0695273136
Shqiperi
Ofroj Licence Projektim Inxhiner Elektrik. Projektim; Kat. 4: - Linja e rrjeta elektrike - telefonike - radiotelefoni - citofoni - sistem...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Fizoterapi ne shtepi tel 0695338344 . Sherbimi ofrohet ne ambinetet tuaja (shetpi) por dhe ne klinike . Fizoterapi realizohet me Fizoterapi...
Korce
Shitet Qilim p320 I gjate me 240 I gjere. I punuar ne vegel ,I qepur ne Dy pjese . Shitet arsye emigrimi. Cmimi I diskutueshem
Korce
Ofroj mirembajtje( pastrim dhe diagnostifikim) dhe asistence teknike per Pajisjet e Printimit dhe Fotokopjimit tip XEROX DHE RICOH . Disponibel...
Tirane
Zyre Avokatie M.CANI Verifikim dhe fshirje ekpulsi ne gjithe zonen Schengen. Pajisija me dokumentacionin e duhur te perkthyer dhe te noterizuar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Bëjmë lyerje dhe patinime, punë cilësore dhe me çmim të arsyeshëm. Tel 0693331273
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Menu dixhitale, bashkangjitur me një mini faqe website ku mund të prezantoni biznesin tuaj në një mënyre të kuruar. Webfaqia bëhet në Shqip...
Back
Top