PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Durres, - Ofroj autobus pasagjeresh per Fason
 2. Tirane, ofrojme Lyrje me Boje, Izolime dhe Hidrozilime ne taraca , banjo,ballkone, bodrume
 3. Durres, - DIZENJO AMBALAZHI
 4. Durres, - Projektim Shandan
 5. Durres, - Dizajn KATALOGU
 6. Durres, - Punim grafik Katalog Produktesh
 7. Durres, - Dizajn Etiketa
 8. Durres, - Prodhim Ēante Letre
 9. Tirane, - Reklamim ne radio
 10. Tirane, ofroj Reklamim ne radio 200 Euro
 11. Tirane, Ofrojme perkthime 300L/fq
 12. Shqiperi, - Verifikim dhe fshirje Espulsi
 13. Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit
 14. Tirane, Ofroj sherbime informatike per Programe Financiare
 15. Tirane,Ju sherbejme me tenda tavolina karrike stola dhe ene kuzhine
 16. Tirane, ofrohet sherbim ekonomiste
 17. Tirane, Firma Minibus-Center ofron sherbime tapicerie per autobus dhe minibus OFERTE 3000 EURO TAPICERI PER SPRINTE
 18. Tirane, - Palester
 19. Tirane, Ofrojme projekte per parandalimin dhe mbrojtjen nga zjarri
 20. Tirane, ofrohen sherbime IT
 21. Tirane, - Licence Inxhinier Elektrik
 22. Tirane, Ofroj sherbime psikologjike
 23. Tirane, Ofroj krijim pyetesoresh (survey), informatizimin e tyre ne platforma te ndryshme online
 24. Transport Orendi Shtepiake / Transportation of furniture goods
 25. Ndėrtojmė Faqe Interneti! www.creativeidea.info
 26. Tirane, - Fotokopje/Printera/Skanera service
 27. Tirane, - Diagnostifikime ,Riparime dhe Mirembajtj
 28. Tirane, - Shes me shumice
 29. Tirane, - Perkthime zyrtare Frengjisht-Shqip
 30. Tirane, - Zyre Urbanistike (sherbime & konsulenc)
 31. Tirane, -
 32. Tirane, - QEN SHARRI
 33. Tirane, - Asistence teknike dhe profesionale
 34. Tirane, - Dezinfektime te ndryshme
 35. Tirane, - Sherbime Veterinare ne shtepi
 36. Tirane, ofrojme transporte mallrash
 37. Asistence per procedurat online nepermjet e-albania
 38. Tirane, Ofroj sherbimin si elektricist i certifikuar me nje eksperienc 20 vjecare
 39. Tirane, - Karrige 800 leke copa
 40. Tirane, Ofrojme shumellojeshmeri punimesh per ambjentet tuaja - Bregasi Painting
 41. Tirane, Ofroj sherbime ekonomisti per bizneset
 42. Liēencė servise / pėrgjegjėsi teknik /Autoriparime / Dėshmi e Aftėsiė Profesionale (DAP) drejtuesi / pėrgjegjėsi teknik pėr autoriparime
 43. Shqiperi, -
 44. Ofroj shėrbimet e mia si pėrkthyese private e gjuhės Angleze
 45. Vlore, ofrohet part time Personal Training
 46. Tirane, ofrohet Sherbime IT - Servis Kompjuteri -Laptop-Celulare-WebDesign
 47. Tirane, - SERVIS KOMPJUTERI |iTECH Albania Computers |iServiceIT.al |
 48. Tirane, OKAZION! - Pajisje per Rrobaqepesi / Atelie ( Makine Qepese + Syzator)
 49. Tirane, - Qender kursesh
 50. - Pėrkthime zyrtare tė licensuara tė Gjuhės Spanjolle