PDA

Trego pamjen e plotė tė : kerkoj vend punePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

 1. Vlore, kerkoj pune part time mbasdite
 2. Vlore, part time mbasdite
 3. Tirane, kerkoj pune servis pc , specialist rrjetesh kompiuterike
 4. Tirane, kerkoj vend pune part time Ekonomiste,Kontabiliste
 5. Vlore, kerkoj vend pune
 6. Tirane, kerkoj vend pune
 7. Tirane, kerkoj vend pune Mesues,perkthyes i gjermanishtes
 8. Tirane, kerkoj Pune
 9. Elbasan, kerkoj vend pune ngjitje tubash plastike per uj e gaz.deri. dn 500.
 10. Elbasan, kerkoj pune kallupexhi,dhe punime catie.
 11. Vlore,
 12. Tirane, kerkoj vend pune Menaxhere/Supervizore/Rekrutuese/Marketing/Asistente
 13. Vlore, kerkoj vend pune teknik kompjuterash
 14. Tirane, kerkoj vend pune saldator me argon dhe elektrik.
 15. Tirane, kerkoj vend pune OPERATOR INTERNETI
 16. Tirane, Ekonomiste,ndihmese ek,asistente,arketare etj
 17. Durres, kerkoj vend pune shofer
 18. Tirane, kerkoj vend pune ekonomiste
 19. Tirane, kerkoj vend pune Operator ne Lloto
 20. Tirane, kerkoj vend pune Operator ne Call Center
 21. Tirane, kerkoj vend pune OPERATOR LLOTO
 22. Tirane, kerkoj pune IT , SERVIS PC , RRJETE KOMIUTERIKE ,NET CAFFE
 23. Tirane, kerkoj pune shofer
 24. Tirane, kerkoj vend pune
 25. Tirane, kerkoj vend pune Tapicier
 26. Tirane, kerkoj vend pune servis pc , specialist rrjetesh kompiuterike ,sisteme camera
 27. Tirane, kerkoj vend pune Mesues,perkthyes i gjermanishtes
 28. Tirane, Ndertojme Website, Logo, Kartvizite dhe Fletpalosje
 29. Kukes, kerkoj vend pune shofer
 30. Durres, kerkoj vend pune part time EKONOMIST
 31. Tirane, kerkoj pune kuzhinier
 32. Tirane, kerkoj pune Part Time ose Full Time Mesuese/ Perkthyese e Gjuhes Frenge
 33. Tirane, kerkoj pune kamarier
 34. Tirane, kerkoj pune sallon bilardoje
 35. Tirane, kerkoj vend pune salle lojrash play station
 36. Tirane, kerkoj vend pune Stomatologji
 37. Tirane, kerkoj pune Teknik elektrik porta automatike montime dhe riparime
 38. Tirane, kerkoj vend pune fizioterapist
 39. Tirane, kerkoj vend pune Operator & Montazhier
 40. Durres, kerkoj pune Menaxher
 41. Tirane, kerkoj vend pune Pastruese dhe babysitter
 42. Kerkoj te punesohem si Driver & Bodiguard
 43. Dubai, kerkoj pune translator in a hotel or a waitter
 44. Tirane, kerkoj pune
 45. Tirane, kerkoj vend pune Llamarinist,xhenerik,saldator,Automjetesh
 46. Tirane, kerkoj pune si kamarier restoranti, 14 vjet eksperienc ne Itali
 47. Tirane, kerkoj vend pune Mesues,perkthyes i gjermanishtes
 48. Tirane, kerkoj pune Assistant IT
 49. Sipermarrje ndertesa per lyrje. Berje catira.riparime shtepi shterime parke shtrime pllaka etj.
 50. Tirane, kerkoj pune it .servis pc , specialist rrjetesh kompiuterike ,net caffe