PDA

Trego pamjen e plotė tė : kerkoj vend punePages : 1 2 [3] 4 5

 1. Shqiperi, ofrohet vend pune Laborant Dentar
 2. Berat, "Mesues Teori" per Autoshkolla, Inxhinier Mekanik Ing.Alfaido Xherimeja
 3. Tirane, kerkoj pune Banakiere, operatore, fotografe, menaxhim
 4. Pershendetje interesohem per vend pune fleksibel / part time si social media menager
 5. Tirane, Kerkoj te punesohem si ekonomiste e jashtme (part time)
 6. Bojaxhi lyerje apartamentesh
 7. Tirane, kerkoj vend pune Kamarier
 8. Tirane, kerkoj vend pune part time Psikologe shkollore, terapiste aba
 9. Elbasan, kerkoj vend pune Shitese / babysitter etj
 10. Tirane, ofrohet redaktim librash nga shkrimtarja dhe gazetarja e njohur Enrieta Sina
 11. Tirane, kerkoj pune shofer
 12. Cerco Lavoro come Copywriter / Traduttrice Freelance
 13. Seeking for Job as Copywriter/ Translator Freelance
 14. Tirane, kerkoj te punoj ngarkim shkarkim
 15. Tirane, Kerkoj te punoj si shperndares porosish me motorr
 16. Cerco Lavoro come Interior Designer Freelancer
 17. Seeking Job as Interior Designer Freelance
 18. Tirane, Ofroj perkthime videosh dhe tekstesh nga gjuha angleze dhe greke ne shqip
 19. kerkoj telework Technology Information
 20. Tirane, kerkoj vend pune si sanitare
 21. Tirane, kerkoj pune Freelancer Canva Graphic Designer
 22. Tirane, kerkoj vend pune Shofer
 23. kerkoj vend pune telework
 24. Tirane, kerkoj vend pune part time Kujdestare fėmiesh
 25. Tirane, kerkoj te punsohem kujdestare per te moshuar edhe naten
 26. Tirane, kerkoj vend pune Ekonomiste
 27. Gjermani, kerkoj Au Pair/ Kujdestare femijesh
 28. Durres, kerkoj vend pune si Magazinier /Nd.magazinier ,shofer, furnitor, Recepsionist, pirunist, shites
 29. Tirane, kerkoj pune turni i dyte Fizioterapi
 30. Durres, part time vizatime teknike per nje produkt ose stampa (kallep) per injektim plastike ose alumini ,ose per tranxhim etj ose punim ne freze cnc
 31. Kėrkoj punė si juriste!
 32. Tirane, kerkoj vend pune Inxhinier Telekomunikacioni
 33. Ofrohet staf per bizneset shqiptare me punetor te huaj indian dhe filipinez ne pozicionet te ndryshme
 34. Kerkoj intership IT ose programim junior
 35. Durres, kerkoj vend pune recepsion ose shofer
 36. Tirane, kerkoj vend pune part time Social Media Marketing
 37. Tirane, kerkoj pune part time Mesuese Matematike
 38. Tirane, interesohem per Intership ose si Junior Programmer.
 39. Tirane, kerkoj vend pune Detailing Car Center
 40. Korce, kerkoj vend pune ekonomist
 41. Tirane, kerkoj pune part time mbasdite
 42. Tirane, kerkoj vend pune Picier
 43. Elbasan, Kerkoj pune per ekonomiste
 44. Tirane, kerkoj vend pune part time Drejtues Teknik
 45. Tirane, Ofroj asistencė me kohė tė pjesshme pėr noterė
 46. Tirane, kerkoj vend pune Supervizor ose asistent menaxher
 47. English From Home
 48. Tirane, kerkoj pune telework Social Media Manager
 49. Tirane, Kerkoj Vend Pune Shef Salle, Krye Kamarier
 50. Tirane, bej gatime jam guzhinjere kerkoj te punoj ne familje per gatime