PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 1. Pogradec, shes Shitet yrje pallati perball ishturizmit 500 Euro
 2. Tirane, oferte krevat tek (dru), nje komodine dhe nje komo 5.000 Leke
 3. Tirane, oferte etazher dhe mbajtese TV(material Entief me dizanj Zeber) 30.000 Leke
 4. Tirane, shes Okazion.Fshese me korrent profesionale 120.000 Leke
 5. Tirane, shes sobe Sobe me gaz 6.000 Leke
 6. Tirane, shes makine kafeje Shes ekspres rancilio me gjith mulli 300 Euro
 7. Tirane, shes frigorifer frigorifer lavatrice 17.000 Leke
 8. Durres, shes kalorifer 5.500 Leke + ngrohes Delonghi 3500 Lekė + ngrohes tjeter 2000 Lekė
 9. Tirane, shes hekur hekur rrobash 12.000 Leke
 10. Tirane, shes kalorifer Kalorifer + ngrohese 5.000 Leke
 11. Tirane, shes makine kafeje Ekspres kafeje 100
 12. Elbasan, shes frigorifer Frigorifer Banak 1.750 Euro
 13. Tirane, shes sobe me pellet prodhim Kroacia 800 Euro
 14. Tirane, oferte frigorifer Pajisje Pasticerie
 15. Tirane, shes lavaman tualeti 20.000 Leke
 16. Shes - Panele Diellore
 17. Tirane, shes Tenxhere Delimano 9.000 Leke
 18. Tirane, shes lavatrice Shitet Lavatrice Miele 12.000 Leke
 19. Tirane, shes mixer 2.000 Leke
 20. Tirane, shes frigorifer frigorifer-banak 6 kanata 470.000 Leke
 21. Tirane, shes makine kafeje ekspres 3 grupsh marka wega 45.000 Leke
 22. Tirane, shes ekspres dy grupsh marka cimbali 50.000 Leke
 23. Tirane, shes Katabrik Akullore 5kg ne gjendje te shkelqyer 1.500 Euro
 24. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Akullore me kapacitet 10 tasa bashk me 20 tasa 700 Euro
 25. Tirane, shes frigorifer Frigorifer banak , me ngrirje te thelle 400 Euro
 26. Tirane, shes sobe Furre pasticerie speciale, Pjekja me gas, aspirimi me korent 1.000 Euro
 27. Tirane, shes PlyStation3 120 Euro
 28. Durres, shes kaldaje Ferroli per amjente te medha
 29. Tirane, shes pajisje Rubinet Dixhital me Ngrohje 5.990 Leke
 30. Shkoder, shes frigorifer ngrires molta + Algida + friforifer banak ekspozitor freskues etj.. 150.000 Leke
 31. paisje pasticerie
 32. Tirane, Blej dhe riparoj elektro-shtepiake
 33. Tirane, Shes Makinė Qepėse Origjinale “Butterfly” 10.000 Lek
 34. Tirane, shes frigorifer Shitet Dhome Frigoriferike 2.500 Euro
 35. Ventilator 20w (2.500 leke)
 36. Shqiperi, shes Saldatriēe Elektroimpuls 20.000 Leke
 37. Tirane, shes frigorifer FRIGORIFER BANAK FRESKUES 900 Euro
 38. Tirane, shes sobe Shes sobe me korent 5.000 Leke
 39. Tirane, shes frigorifer
 40. Tirane, shes makina qepese 400 Euro
 41. Shqiperi, shes Kaldaje me gaz 650 Euro
 42. Tirane, shes HITACHI HD PROJEKTOR 300 Euro
 43. Durres, shes Shitet Pompe Uji Grundfos 3x230/400 50HZ, 400V 0,75kW (E per 500
 44. Tirane, shes sobe sobe delongi me gas ne cmim perfshihet bombulla 6.000 Leke
 45. Tirane, shes aspirator Pajisje Pastrimi me avull 1.250 Euro
 46. Lezhe, shes tabele dyqani 450 Euro
 47. Tirane, shes frigorifer Shitet Dhome Frigoriferike 400.000 Leke
 48. Lavatriēe Gorenje 18000 lek te reja
 49. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Samsung 18.000 Leke
 50. Tirane, shes sobe Pajisje per piceri 200.000 Leke