PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes frigorifer 2.500 Euro
 2. Tirane, shes shtrydhese frutash Bosch 5.500 Leke
 3. Tirane, shes sobe Furre per pica dhe byrek 90.000 Leke
 4. Tirane, shes Makin qepse dhe Syzator 120.000 Leke
 5. Korce, ofroj frigorifer Vitrine-frigorifer 119
 6. Peqin, shes Lavagrame Negretti 1.500 Euro
 7. Tirane, shes Makine Qepse 10.000 Leke
 8. Tirane, shes frigorifer Shitet frigorifer shume pak i perdorur 25.000 Leke
 9. Tirane, shes kondicioner 250 Euro
 10. Tirane, shes lavatrice Lavatrice dhe Tharese rrobash 200 Euro
 11. Durres, Shes frigorifera te perdorur ne gjendje shum te mire 33.000 Leke. disponoj sasi.
 12. Tirane, okazion Paisja Furre Buke
 13. Durres, shes Boiler Baxi SO 180 2.000 Leke
 14. Tirane, shes sobe gatimi 100 mij leke te vjetra
 15. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Beko 16.000 Leke
 16. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Akullorje ISA ITALY 1.500 Euro
 17. Tirane, shes frigorifer 8.000 Leke
 18. Tirane, shes frigorifer Frinco 8.700 Leke
 19. Tirane, shes lavatrice Super Atlantic 8.700 Leke
 20. okazion Kondicioner statik (dollap)
 21. Tirane, shes Lavatrice Beko A+++, 6kg modeli fundit,
 22. Shqiperi, shes Prerese perimesh mandoline multifunksion
 23. Mini Hekur elektrik me palosje
 24. Tirane, oferte aspirator ASPIRATOR I RI / Electrolux 15.000 Leke
 25. Korce, Shes frigorifere per dyqan
 26. Fier, shes Leke
 27. Tirane, shes Kend divanesh 50.000 Leke
 28. Tirane, shes Shes panel fotovoltaik 50 watt 9000leke
 29. Tirane, shes Inverter 5000w
 30. Tirane, shes Sistem UPS 10kwh me panele diellor fotovoltaik 4900
 31. Tirane, shes kondicioner 8.000 Leke
 32. Kruje, shes sobe Sobe me gaz 15.000 Leke
 33. Tirane, shes fshese me korent 10.000 Leke
 34. Tirane, shes sobe
 35. Tirane, shes frigorifer
 36. Tirane, oferte 20
 37. Tirane, shes fshese me korent Elektroshtepiake First Austria
 38. Tirane, shes Bolier 4.000 Leke
 39. Elbasan, shes Torno per Punim Druri
 40. Kavaje, Shes abazhur te ri, me led. 50 Euro
 41. Tirane, shes frigorifer 500 Euro
 42. Tirane, shes VASKE E RE ITALIANE HIDROMASAZHI NOVELLINI CALOS PLUS
 43. Fier, shes frigorifer Frigorifer Kollon 350 Leke
 44. Tirane, shes sobe 8.000 Leke
 45. Shqiperi, shes fshese me korent Fshese me korent multifunksionale 13.000 Leke
 46. Tirane, shes Divane dhe kolltuke 150000 leke
 47. Vlore, shes kalorifer Shiten kalorifere prej gize per kaldaje
 48. Tirane, shes Furre per Tharjen e drurit 10.700 Euro
 49. Tirane, oferte Frigorifer , etazher TV, tavoline buke 8.000 Leke
 50. Tirane, shes Pajisje e nje punishteje mobiljerie druri