PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes 400 Euro
 2. Tirane, shes GJENERATOR BIZNESI ~ SHITUR FLM!!
 3. Durres, shes sobe E RE! Fėrnellė gazi me 3 vatra itimat 1.000 Leke
 4. Elbasan, shes Shes Frigorifer, Sobe, TV, bombel gazi
 5. Tirane, shes Depozite uji+pompe elektrike 13.000 Leke
 6. Tirane, okazion frigorifer FRIGORIFER PER DYQANE 1.500 Euro
 7. Tirane, shes BIMBY TM31 300 Euro
 8. Tirane, shes pajisje per lavazh
 9. Tirane, shes 2 Bombula gazi celiku. 5 dhe 10 litroshe 2.000 Leke
 10. Tirane, shes lavatrice 6.000 Leke
 11. Tirane, shes hekur Hekur Vertikal Philips 20.000 Leke
 12. Shqiperi, blejme elektroshtepiake te perdorura
 13. Tirane, shes sobe SOBE DRURI COUNTRY. Shes SOBE Tradiciona 20.000 Leke
 14. Tirane, shes frigorifer Siemens 5.000 Leke
 15. Tirane, shes tapet 60.000 Leke
 16. Tirane, shes 0
 17. Fier, shes Centalina Vaj
 18. Tirane, shes sobe E RE! 50% ulje. Fritezė Ai Fryer Pro 5.000 Leke
 19. Tirane, shes Multi Cooker 500 Euro
 20. OKAZION - Sharre Dur-Alumini 950 Euro (i diskutueshem)
 21. OKAZION - Sharre Dur-Alumini 500 Euro (i diskutueshem)
 22. OKAZION - Freze Dur-Alumini 100 Euro (i diskutueshem)
 23. Elbasan, shes Shitet Makineri Ambalazhimi Polisteroli 9.000 Euro
 24. Elbasan, shes SHITEN RAFTE PER DYQAN 10.000 Leke
 25. Elbasan, shes frigorifer SHITET FRIGORIFER PER NGRIRJE 15.000 Leke
 26. Tirane, Shes mulli profesional per bluarjen e kafese 3.200 Euro
 27. Elbasan, SHITET FRIGORIFER BANAK 100.000 Leke
 28. Tirane, shes Biciklete Fitnessi 10.000 Lekė tė reja
 29. Prishtine, shes orbitrek 80 Euro
 30. Elbasan, shes Makineri Inoxi me Shnek 1.000 Euro
 31. Tirane, shes Ekpres kafeje Delonghi-dolce gusto melod 7.000 Leke
 32. Tirane, Ngrohese me gas okazion 250 Euro
 33. Tirane, shes fshese me korent Fshese me korent 100 Euro
 34. Durres, shes fshese me korent Fshese me Larje Profesionale 1
 35. Tirane, shes Freza 200 Euro
 36. Tirane, shes
 37. Permet, shes Karrige tavolina, kolltuqe
 38. Tirane, shes Ftohėse dhe ngrohėse me ujė, Fuego 10.000 Leke
 39. Tirane, shes paisje frigoriferike banak, dhome frigoriferike, Rafte metalike, Banak druri
 40. Tirane, shes hekur Hekur vertikal Lexical 8.000 Leke
 41. Vlore, Shitet gjenerator italian MOSA GE 4500 LBS 5.9 KW Viti 2000, 50.000 Leke
 42. Tirane, Shesim te gjitha pasjisjet profesionale te nje SELF-SERVISI (VETSHERBIMI) 10.000 Euro
 43. Tirane, shes Panel Diellor 50W+dy Llampa Led+Bateri+Rregullator
 44. Tirane, Shiten paisje pastrimi profesjonale me avull per pastrimin e automjeteve7.000 Euro
 45. Fushe Kruje, shes SHES STABILIZATOR RRYME 150 KVA 330.000 Leke
 46. Lushnje, Shesė makinė akullore
 47. Durres, shes RAFTE PER DYQAN , MARKETE ,DHE MAGAZINE TE PERDORU
 48. Kasetafona te ndryshem per makinat tuaja
 49. Berat, shes kondicioner SHES KONDICIONER KOLLON 100.000 Leke
 50. Tirane, shes ore zgjimi elektronike_Cmimi 499 Leke