PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

 1. Gjiri Lalezit, shes Oxhak me dru per ngrohje 1.000 Euro
 2. Tirane, Shitet Kondicioner "Haier" Inverter , 24000 BTU
 3. Tirane, shes kalorifer Kolorifer 3000 Leke
 4. Tirane, shes mixer Tundese Qumeshti 3.500 Leke
 5. Tirane, shes Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne
 6. Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj
 7. Tirane, Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food
 8. Tirane, Shes tuba aspirimi te te gjitha dimensineve
 9. Tel 0697112292 BLEJME elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare etj
 10. Tirane, shes Motore fan coil 60 Euro
 11. Tirane, Shes Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395 1.000 Leke