PDA

Trego pamjen e plotė tė : BiznesiPages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes aktivitetin qender kursesh
 2. Tirane, shes Parukieri 250.000 Leke
 3. Tirane, Shitje aktiviteti auto riparime, Kati 0, 59.000 Euro
 4. Tirane, oferte Oferte dhe kerkese per Investitor 150.000 Euro
 5. Tirane, jap me qera Licence Agjenti Doganor 22.000 Leke
 6. Tirane, shes biznes website per 1500€ ose krijoje 1.500 Euro
 7. Tirane, Kombinat Jepet me qera biznesi Market
 8. Tirane, shes Piceri 7.000 Euro
 9. Shes Fabrike / Linje per prodhimin e vajit te ullirit 110.000 Euro (ne hyrje te fshatit Petrele)
 10. Tirane, Shitet biznes farmacie
 11. Tirane, shes biznes dyqan rrobash te brendeve 3.000 Euro
 12. Tirane, oferte Ofrohet DAP (DESHMI AFTESIE PROFESIONALE
 13. Tirane, ofrohet DAP (Deshmi Aftesie Profesionale) Drejtues Teknik Autoservis
 14. Tirane, - pastrim i automjeteve me avull
 15. Tirane, okazion Atelie/rrobaqepsi 22'000 Euro
 16. Tirane, shes Biznes Estetik 10.000 Euro
 17. Vlore, shes Bar-KAFE 2.500 Euro
 18. Shes biznes lavazh ne Kombinat, rruga Hamdi Cenjomeri
 19. Tirane, Shitet biznes Palester, Kati 1 (Komuna e parisit)
 20. Tirane, Shitet biznesi mbrapa hotel Diplomat 2, lokal Kati 0, 70 m² 15.000 Euro (Irfan Tomini)
 21. Tirane, shes Shitet dyqan te tregu i medresese 1.800.000 Leke
 22. Shkoder, shpallje Ambjent per hotel
 23. Tirane, Shitet Biznes Fast - Fud
 24. Tirane, shes BAR- RESTORANT 30.000 Euro
 25. Tirane, -Shitet biznesi Market Ushqimore.
 26. Tirane, shes artikuj biznesi per dyqan
 27. Plazh-Durres, jap me qera Hotel
 28. Elbasan, SHITET LINJE UDHTARESH ELBASAN-BERAT E SAPORINOVUAR
 29. Tirane, ofrohet license ndermjetesi ligjor
 30. Tirane, shes Biznesin Butik Veshje per Femra Kati 2, 130 m² 35.000 Euro (Don Bosko)
 31. IRISOFT EDUCATION kerkon bashkepunim me TRAJNERE per Navision (Dynamics NAV).
 32. Tirane, shitet biznesi Me klientel te rregullt prej disa vitesh Kati 0, 50 m² 6.500 Euro (Pjetėr budi, ne zonen e Qytetit Studenti)
 33. Tirane, shitet biznesi restorant me gatime shpie 3.000 (Viktor eftimiu)
 34. Fier, jap me qera Bar Restorant EUKALIPSET
 35. Tirane, shes Shitet Fabrike Vaj Ulliri 20.000 Euro
 36. Tirane, shitet biznesi Pjese kembimi per automojete dyqan Kati 2, 60 m² 12.000 Euro (Bulevardi gjergj fishta)
 37. Shitet STUDIO MUZIKORE me eksperiencė 4 vjeēare nė tregun Shqiptarė
 38. Bėhuni Aksioner nė Media Online
 39. Fier, Shitje Biznesi
 40. Shitet Dyqan Online (E-commers) me eksperiencė 4 vjeēare nė tregun shqiptarė.
 41. Tirane, shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive
 42. Tirane, Ofroj licence per Farmaci
 43. Tirane, shes Shitet Fabrike per Prodhim Vaj Ulliri 20.000 Euro
 44. Tirane, Ofroj licence Arkitekti per projektim
 45. LEJE MJEDISI, APLIKIM DHE RAPORTIM ne AKM
 46. Tirane, shitet biznesi kancelari tonera dhe lodra 5.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri)
 47. Shitet biznesi /kreperi me super cmim/ okazion
 48. Shes biznesin bar kafe ne durres perball stacionit trenit
 49. Tirane, Shitet biznesi me atlete origjinale gjermane per arsye emigrimi, dyqan Kati 0, 10.000 Euro (Rr.Isuf Elezi)
 50. Egjypt, okazion Hotel me 5 yje 3.000.500 Euro