PDA

Trego pamjen e plotė tė : BiznesiPages : [1] 2 3

 1. Tirane, Shitet biznes sherbim konsulence ligjore, prokurime, tax, finance.
 2. Tirane, shes Parukieri 250.000 Leke
 3. Tirane, Shitje aktiviteti auto riparime, Kati 0, 59.000 Euro
 4. Tirane, oferte Oferte dhe kerkese per Investitor 150.000 Euro
 5. Tirane, jap me qera Licence Agjenti Doganor 22.000 Leke
 6. Tirane, SHITET BIZNESI - FURRE BUKE
 7. Tirane, shes biznes website per 1500€ ose krijoje 1.500 Euro
 8. Tirane, Kombinat Jepet me qera biznesi Market
 9. Tirane, shes Piceri 7.000 Euro
 10. Shes Fabrike / Linje per prodhimin e vajit te ullirit 110.000 Euro (ne hyrje te fshatit Petrele)
 11. Tirane, Shitet biznes farmacie
 12. Tirane, shes biznes dyqan rrobash te brendeve 3.000 Euro
 13. Tirane, oferte Ofrohet DAP (DESHMI AFTESIE PROFESIONALE
 14. Tirane, ofrohet DAP (Deshmi Aftesie Profesionale) Drejtues Teknik Autoservis
 15. Tirane, - pastrim i automjeteve me avull
 16. Tirane, okazion Atelie/rrobaqepsi 22'000 Euro
 17. Tirane, shes Biznes Estetik 10.000 Euro
 18. Vlore, shes Bar-KAFE 2.500 Euro
 19. Shes biznes lavazh ne Kombinat, rruga Hamdi Cenjomeri
 20. Tirane, Shitet biznes Palester, Kati 1 (Komuna e parisit)
 21. Tirane, Shitet biznesi mbrapa hotel Diplomat 2, lokal Kati 0, 70 m² 15.000 Euro (Irfan Tomini)
 22. Tirane, shes Shitet dyqan te tregu i medresese 1.800.000 Leke
 23. Shkoder, shpallje Ambjent per hotel
 24. Tirane, Shitet Biznes Fast - Fud
 25. Tirane, shes BAR- RESTORANT 30.000 Euro
 26. Tirane, -Shitet biznesi Market Ushqimore.
 27. Tirane, shes artikuj biznesi per dyqan
 28. Plazh-Durres, jap me qera Hotel
 29. Elbasan, SHITET LINJE UDHTARESH ELBASAN-BERAT E SAPORINOVUAR
 30. Tirane, ofrohet license ndermjetesi ligjor
 31. Tirane, shes Biznesin Butik Veshje per Femra Kati 2, 130 m² 35.000 Euro (Don Bosko)
 32. IRISOFT EDUCATION kerkon bashkepunim me TRAJNERE per Navision (Dynamics NAV).
 33. Tirane, shitet biznesi Me klientel te rregullt prej disa vitesh Kati 0, 50 m² 6.500 Euro (Pjetėr budi, ne zonen e Qytetit Studenti)
 34. Tirane, shitet biznesi restorant me gatime shpie 3.000 (Viktor eftimiu)
 35. Fier, jap me qera Bar Restorant EUKALIPSET
 36. BUJTINA FARM PER QIRA 3.000 m² 2.000 Euro (Peze Helmes)
 37. Tirane, shes Shitet Fabrike Vaj Ulliri 20.000 Euro
 38. Tirane, shes bar-restorant Kati 1, 100 m² 150000 Euro Unaza e Madhe (komuna e parisit)
 39. Tirane, shitet biznesi Pjese kembimi per automojete dyqan Kati 2, 60 m² 12.000 Euro (Bulevardi gjergj fishta)
 40. Shitet STUDIO MUZIKORE me eksperiencė 4 vjeēare nė tregun Shqiptarė
 41. Bėhuni Aksioner nė Media Online
 42. Fier, Shitje Biznesi
 43. Shitet Dyqan Online (E-commers) me eksperiencė 4 vjeēare nė tregun shqiptarė.
 44. Tirane, shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive
 45. Tirane, Ofroj licence per Farmaci
 46. Tirane, shes Shitet Fabrike per Prodhim Vaj Ulliri 20.000 Euro
 47. Tirane, Ofroj licence Arkitekti per projektim
 48. LEJE MJEDISI, APLIKIM DHE RAPORTIM ne AKM
 49. Tirane, shitet biznesi kancelari tonera dhe lodra 5.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri)
 50. Shitet biznesi /kreperi me super cmim/ okazion