PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, Parga, 7 Ne
 2. Tirane, ofroj City-tour Tur 5 ditor Ljubjane – Bled – Krka – Makarska – Split – Dubr
 3. Tirane, ofroj City-tour Tur Lubjane - Munich - Zurich - Basel 24 Prill - 1 Maj 399 E
 4. Tirane, ofroj City-tour Tur 8 Ditor per vetem 359 Euro Date: 18 – 25 Prill ; 359 Eur
 5. Tirane, ofroj City-tour JANINE - METEORA ❧Nisje 25 Mars ❧ 2 dite €55! 55 Euro
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Sea Planet 5*, Side - 418 € /P
 7. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Club Hotel Sera 5* ,Lara 375 Euro
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mukarnas Resort 5*, Alanja - 499 € /P
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Quattro Beach 5*, Alanja - 530 € /P
 10. Tirane, ofroj City-tour ☀️IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet AMARA DOLCE VITA 5 Kemer
 12. Tirane, ofroj City-tour Tur ne Korfuz 95 Euro/personi
 13. Tirane, ofroj City-tour All Inclusive 2 Dite Hotel Iberostar Bellevue 4* 39€
 14. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi !KUJDES ⏳ DITET IKIN SHPEJTE DHE OFERTA MBARON!!!
 15. Tirane, ofroj City-tour Greqi
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mardan Palace 5*L - Lara Kundu *OFERTE E RE*
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 👒TUI MAGICLIFE JACARANDA IMPERIAL 5* - SIDE *OFERTE E RE* 434 Euro
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 👒Asia Beach Hotel 5* - Alanya
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Barbaross Beach Club 4*+ - Side
 20. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Delphin Be Grand Resort 5* (Ex Exclusive Resort) - Lara Kund
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Atrium 3* Superior - Pefkohori, Halkidiki (All Inclusive)
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Pomegranate Spa 5*- Nea Moudania (Gjysėm Pensioni)
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Ekies All Senses Resort 4*- Vourvourou Halkidiki (Fjetje dhe
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Miraggio Thermal Spa Resort 5*L- Halkidiki (Fjetje dhe Mėngj
 25. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Sithonia Village Hotel - Gerakini Halkidiki (Gjyseėm Pension
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Forest Park 3* - Kriopigi, Halkidiki
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Hanioti Melathron 4* - Hanioti, Halkidiki (Gjysėm Pensioni)
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lesse 4 * - Hanioti Halkidiki (Gjysėm Pensioni)
 29. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė Vjenė, 4 Ditė €339, Nisja mė 16 Prill
 30. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Podgorice 🎈 Memingen 29€ Podgorice 🎈 Budapest 34€
 31. Tirane, ofroj City-tour Barcelone: Nisja mƫ 18 Prill
 32. Tirane, ofroj City-tour 💗🏔Rrezet e djellit sec me kujtojne, freskine e Valbones so
 33. Tirane, ofroj Budva dhe Dubrovnik, 7 Prill, 3 dite, €79
 34. Tirane, ofroj City-tour Guatemala LEFKADA (transport personal) 🏖⛵
 35. Tirane, ofroj City-tour All Inclusive 3 Dite Hotel Iberostar Bellevue 4* 75€
 36. Tirane, ofroj City-tour aPranverė nė Budapest, 4 Ditė €299 Dita e Parė, 30 Prill 201
 37. Tirane, ofroj City-tour Pranverė: Stamboll, Selanik dhe ...SOFJE 159 Eur
 38. Tirane, ofroj City-tour VALBONE (ME TRAGET)➡ Nisje 8 & 15 Prill! 2 Dite! €59! 59 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė Barcelonė, 7 Ditė €359
 40. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi ☀️ Galeri Resort 5* All Inclusive 339 Eur 339 Euro
 41. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Sea Planet Resort & Spa5* /Side E perfitoni 1051 €/Cifti ng
 42. Tirane, ofroj S'duhet humbur ndeshja Ac Milan vs Rome pėr vetėm €199/P 199 Euro
 43. Tirane, ofroj City-tour Magjia e Disneyland Paris 🎆
 44. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Theophano Imperial Palace-Kallithea Halkidiki 5*, 628 Euro
 45. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė Dubai, 5 Ditė €599
 46. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Mal i zi Budva 85 Euro
 47. Tirane, oferte City-tour Rumani BUKURESHT 197 Euro
 48. Tirane, oferte City-tour Itali ROME 297 Euro
 49. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Mal i zi budva 54 Euro
 50. Tirane, oferte City-tour Turqi 287 Euro