PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

 1. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI ITALIA 70 Euro
 2. Tirane, ofroj BIKETA AUTOBUZI BELGJIKA 160 EURO 160 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Turqi ✈️ #STAMBOLLI me GUIDE & AVION 239€ 239 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VALBONE 6900 Leke All Inclusive
 5. Tirane, ofroj City-tour Kosove Prishtinë - Prizren Udhetim 1 Ditor 14 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi BIANCA Resort & Spa 5* #KOLASHIN 77 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour Turqi Oferta speciale, drejt #Stambollit...sup 175 Euro
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi CAPPADOCIA 299 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Turqi Izmir - Pamukale - Canakale - Bursa 139 Euro
 10. Tirane, ofroj Belgjike, Zvicer, Hollande, dhe Gjermani! 100 Euro
 11. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Hotel #Maestral Resort & Casino 5* #Budv 80 Euro
 12. Tirane, ofroj Budva Avala Resort & Villas 4* 80 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Nje udhetim me Anije #Bosfor qe ndan Eur 69 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Kaloni nje fundjave, ndyshe ne Budva! Hotel SPLENDID & Spa 5 290 Euro
 15. Tirane, ofroj 🚍#Bileta #autobuzi nga #Tirana drejt # 50 Euro
 16. Tirane, ofroj Bileta autobuzi #Italia 70 Euro
 17. Tirane, ofroj Gjermani 80 Euro
 18. Tirane, ofroj Turqi Bileta autobuzi, drejt #STAMBOLLIT, nisjet 4 here ne jave. 50 Euro
 19. Tirane, ofroj ❗📍🇩🇪🇮🇹Njoftim zyrtar:
 20. Tirane, ofroj APLIKIME PER VIZA TURISTIKE 3.000 Leke
 21. Tirane, ofroj Udhetimet drejt Gjermanise vazhdojne, te 100 Euro
 22. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Vjeshtë n'Korçë - Drilon - Voskopojë 2 ditë 4900 lekë
 23. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Festat e Nëntorit n'Liqeni Matka - Shkup - Tetovë 2 ditë 55 Euro
 24. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Festat e Nëntorit n’Korçë - Voskopojë 2 ditë 5500 lekë
 25. Tirane, ofroj City-tour Turqi FESTAT E NENTORIT NE KAPADOKIA 🌷 299 Euro
 26. ofroj Udhetim 1 ditor Ulez - Shkopet - Lumi Mat, 1.500 Leke
 27. Udhėtim nė Prizren - Pejė - Gryka e Rugovės / 49 eur
 28. Tirane, ofroj City-tour Turqi Tur ne #STAMBOLLI me #AVION 209€ 209 Euro
 29. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi #Nje fundjave ne #Budva me Super Oferte 👇 🤩 Hotel Maestral 49 Euro
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll -- 4 Dite 79€ Hotel Hurry Inn 5 79 Euro
 31. Shqiperi, ofroj City-tour Vjeshte ne #Beograd 95 Euro
 32. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 💗 Struge - Oher - Bitola - Shen Naum 💗 45 Euro
 33. Tirane, ofroj Pakete klimaterike PUSHIME NĖ ANTALYA DHE PAMUKKALE Nisje, me 9 ,16 dhe 24 Nent
 34. Tirane, ofroj City-tour Festat e Nëntorit n'Prevallë - Prizren 2 ditë €65 🇦🇱 65 Euro
 35. Shqiperi, ofroj Udhetim Fantastik ne Voskopoje - Korce- 5.900 Leke
 36. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Festat e Nëntorit n’Belsh - Kanionet e Osumit 2 ditë 6000 6.000 Leke
 37. Tirane, ofroj #Sofie, 3 here ne jave! 🚌🚌Bileta autob Bileta autobuzi SOFIE 50 Euro
 38. Tirane, ofroj City-tour Turqi SUPER OFERTË - Stamboll 4 ditë €69 🥳 69 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL SUPER OFERTA 59 Euro
 40. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Struge - Oher 💕 Bitola - Shen Naum 45 Euro
 41. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshte ne CAPPADOCIA 🍁🥰 239 Euro
 42. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Festat e Nentorit ne 💗 Voskopoje 💗 5.900 Leke
 43. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Liqeni Matka - Shkup - Prishtine 35 Euro
 44. Tirane, ofroj City-tour Turqi 😍 PAMUKALE 💥 Nje Mrekulli Natyrore 😍 139 Euro
 45. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI GJERMANI 150 Euro
 46. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Festat e Nentorit ne #Budva 🇦🇱 80 Euro
 47. Tirane, ofroj City-tour Afganistan 💙 Blue Kotor Bay Premium Spa 5* 💙 49 Euro
 48. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 🇦🇱 Festat e Nentorit ne #Budva 🇦🇱 80 Euro
 49. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshte ne CAPPADOCIA 🍁🥰 359 Euro
 50. Tirane, ofroj City-tour Turqi VJESHTĖ NĖ STAMBOLL 189 Euro