PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

 1. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Udhėtim nė Sofje, 3 Ditė €79 5. Bullgar
 2. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Pranverė nė Sofje dhe Selanik 4 Ditė €99
 3. Tirane, ofroj City-tour Turqi Pranverė nė Stamboll Selanik Sofje 5 Dit
 4. Tirane, ofroj City-tour France Pranverė nė Paris, 7 ditė €349 349 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour France Pranverė nė Paris, 4 Ditė €469 FRANCE / 469 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Spanje Pranverė nė Barcelonė, 4 Ditė €349 349 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 3 Ditė €199 1. Turqi 199 Euro
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi ✈️ Tur me Avion ne #STAMBOLL 235 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Itali Pranverė nė Romė - Firence, 4 Ditė €299 299 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 🌺 Super #Hotel #IBEROSTAR 4* All Inclus 39 Euro
 11. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Me dt 8 MARS ne Budva🎙Dreke Festive me 49 Euro
 12. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Super Hotel #IBEROSTAR 4* 39 Euro
 13. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Hotelet Super Luksoze IKOS & SANI #Greq 599 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Spanje Pranverė nė Spanjė dhe Portugali, 13 Dit 599 Euro
 15. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 📢 KORFUZ Super Oferta - 40% Rezervime ➤ 149 Euro
 16. Tirane, ofroj City-tour Itali Pisa-Rome-Firenze Nisje mė 4 Prill, 2 Maj. 299 Euro
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Pranverė nė Cote d’Azur, 4 Ditė €359 Nisja me 19 Mars 359 Euro
 18. Tirane, ofroj City-tour Zvicer Pranverė nė Zyrih, Gjenevė dhe Bazel Nisja me 20 Mars 359 Euro
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi REZERVO DERI NE 15 MARS SUPER CMIME HALK 119 Euro
 20. Tirane, ofroj City-tour Greqi Selanik & Meteora – 3 Ditė – €79 79 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour PRIZREN – SUHAREKĖ 1 DITĖ €15 15 Euro
 22. Tirane, ofroj City-tour Rumani 👉👉☀💐#BUKURESHT – BRASHOV (KESHTJELLA
 23. Tirane, ofroj City-tour Itali ROME – FIRENZE 5 DITE 259€ ROME – FIRENZ 259 Euro
 24. Tirane, ofroj Greqi Bileta Autobusi ne Turqi Bileta Autobusi ne Greqi Bileta A
 25. Tirane, ofroj #Bileta#AUTOBUZI TIRANE #BRUKSEL TIRANE
 26. Tirane, ofroj #Bileta#AUTOBUZI TIRANE #BRUKSEL TIRANE 150 Euro
 27. Tirane, ofroj #Bileta #autobuzi..Cdo Tirane Bruksel
 28. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi #Bileta autobuzi #Bruksel Tirane me kali
 29. Tirane, ofroj City-tour Ceki Pranverė nė #Pragė, 5 Ditė €369, Nisja mė 10 Mars.
 30. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Festat e 7 - 8 Marsit #Dubrovnik 3 Dite ✦ 79€
 31. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 💘 STRUGE - OHER - SHEN NAUM 39 Euro
 32. Tirane, ofroj City-tour SKI ne MAVROVE & Vizit ne Oher 49 Euro
 33. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Me dt 8 MARS ne Budva
 34. Pranverė nė Spanjė dhe Portugali, 8 Ditė €649
 35. Pranverė nė Paris, 4 Ditė €399
 36. Pranverė nė Mynih dhe Bazel, 5 Ditė €399
 37. Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €329, 5 Ditė €379
 38. Pranverė nė Budapest dhe Vjenė, 4 Ditė €309
 39. Pranverė nė Pragė, 5 Ditė €339
 40. Pranverė nė Amsterdam, 4 Ditė €369
 41. Pranverė nė Izrael dhe Detin e Vdekur 5 Ditė €599
 42. Netėt e Bardha nė Rusi, 6 Ditė €779
 43. Pranverė nė Dubai, 5 Ditė €599
 44. Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1099
 45. Pranverė nė Bali dhe Katar, 8 Dite €1299
 46. Pranverė nė Indi dhe Katar, 8 Dite €1299
 47. Meteora – selanik – katerini 2 ditė €50
 48. oferte Greqi Meteora, Kallabaka ► 6-7 , 7-8 Mars 50 Euro
 49. Mostar – Medjugore 55€ ► 7-8 , 14 - 15 , 21 - 22 , 28-29 Mars ► 4-5 , 11-12 , 18-19 Prill
 50. oferte Mal i zi Kotorr-Budva ► 7-8 , 22-23 Mars 55 Euro