PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Krociere ne Gjirin Kotorrit dhe Hercegnovit 89 Euro
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi VERE 2019 ne 🌟#HALKIDIKI🌟 269 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Greqi Korfuz 3 dite €109 109 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Bosnje Medjugore 2 ditė 55€ (Tashme nisjet nga Tirana & Durresi) 55 Euro
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Vendet e fundit Lefkada, nisje ne dt 2 qershor 5 dite, €190 190 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll (me avion), ēdo fundjavė nė Maj dhe Qershor
 7. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Struge-Oher 2 dite €35 35 Euro
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 5 dite 5 plazhe ne Malin e Zi 139 Euro
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Udhetim 3 ditor ne Malin e Zi 65 Euro
 10. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Udhėtim 5 ditor nė Malin e Zi 129 Euro
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Verė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja 259 Euro
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Spanje Udhetim 8 ditor ne BARCELONE 399 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Selanik - Stamboll - Sofje 139 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Greqi Porto Carras Sinthonia 5* 220 Euro
 15. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Hollande hkup - Hamburg 43€ 🍓Shkup - Hanover 36€ 🍍Shkup - Memmingen
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉MIRADA DEL MAR , 5* 1189 Euro/cifti.
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti.
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉SEA PLANET RESORT & SPA 5* , 1149 Euro/cifti.
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi TRANSATLANTIK HOTEL AND SPA 5* ,945 Euro/cifti.
 20. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉KEMAL BAY HOTEL 5* , 965 Euro/cifti.
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉DOSINIA LUXURY 5* , 990 Euro/cifti.
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5* ,1035 Euro/cifti.
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* 1080 Euro/cifti. 1.080 Euro
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi #Club Nena 5*, Ultra All Inclusive,, Side, 7 Ditė €565.
 25. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €515.
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Siam Elegance 5*, All Inclusiive, Belek 672 Euro
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi LUGINA E VALBONES (Me Traget) ➡Dt. 22-23 QERSHOR — 2 Dite — 7.900 Leke
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh ne #BUDVA ⛱⛱// Programe 3 ditore 89 Euro
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Sultan Garden 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €67
 30. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Amwaj Ouyon 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €499. 499 Euro
 31. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt 🍉✈✈👌Coral Hills 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė
 32. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Sharm El Sheikh 2019 529 Euro
 33. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 25 Qershor Pushime Ultra & All Inclusive #Antalya 🌞 499 Euro
 34. Mars Prill Gjermani Mynih Frankfurt.Keln Duseldorf etj. Itali 11 euro
 35. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El 429 Euro
 36. OFERTA BILETASH QERSHOR KORRIK 2019 VERONA RIMINI PESCARA BARI VETEM 45 Euro +355 694500511
 37. Tirane, ofroj City-tour Vendet e Fundit per nisje kete fundjave 6-7 Korrik !!
 38. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet 👉🏻 BILETA AUTOBUSI🍄🌼💥🚍Udhėtoni drejt , #Gjermanisė, #I 50 Euro
 39. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Di
 40. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive, Surprizė, 4 Ditė €99 dhe 5 Ditė €109, Nisje m
 41. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi PLAVE dhe GUCI 7.500 Leke
 42. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lefkada, 5 Dite duke filluar nga 260 Euro
 43. Tirane, oferte Pakete ne bregdet Shqiperi PROGRAMI 3 DITOR ne RIVIERA ME SKAF. PLAZH ne DHERMI, JAL, G 99 Euro
 44. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 📢 SuperOferta #Antalja 😍 8 Korrik 7 Dite 569 Euro
 45. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🌊NIRVANA LAGOON VILLAS 5* 1.969 Euro
 46. Vlore, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi Radhim 2 4.000 Leke
 47. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Plazhi i #Bodrumit ėshtė njė mrekulli e vėrtetė, por e keni
 48. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll, 4 Ditė/ 2 Netė €79, 4 Ditė/ 3 Netė €99 79 Euro
 49. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 🎈🍌 Huma Bay Kotorrm super oferte
 50. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi Riviera Shqiptare 5 dite 205€⛱ 205 Euro