PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

 1. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim Stamboll Selanik Sofje 5 Ditė €139 139 Euro
 2. Tirane, ofroj City-tour Ceki Udhėtim nė Pragė, 5 Ditė €349
 3. Tirane, ofroj City-tour Austri Shėn Valentini nė Vjenė, 3 Ditė €299 Austri
 4. Tirane, ofroj City-tour Dubai Udhėtim nė Dubai, 5 Ditė €599 599 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Festat e Marsit 6-13 MARS 399 Euro / personi 399 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Festat e Marsit ne ATHINE 119 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour Itali TUR NE ROME – VATIKAN
 8. Tirane, ofroj City-tour France Festat e Marsit 6-13 MARS 399 Euro / personi 399 Euro
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 30% Early Booking deri nė 31 Janar!
 10. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KOLASHINĖ, HILTON 5* ☃️❄
 11. ofroj Ski ne ❄#DARDHE❄ dhe Vizite ne⛄ #KORCE⛄ 👉 Dt. 2 - 3 Shkurt 55 Euro
 12. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 3 Ditė €209, 4 Ditė €239
 13. Tirane, ofroj City-tour Turqi Pranverė nė Cappadocia, 3 Ditė €299
 14. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHETIME NE STAMBOLL Nisja mė 14 Shkurt
 15. Tirane, ofroj City-tour Ceki Pranverė nė Pragė, 7 Ditė €239 239 Euro
 16. Tirane, ofroj City-tour Hungari Shėn Valentini nė Budapest, 4 Dite 299 Euro
 17. Tirane, ofroj City-tour Turqi Pranverė nė Cappadocia, 3 Ditė €299
 18. Tirane, ofroj City-tour Austri Shėn Valentini nė Vjenė, 3 Ditė €299 Austri
 19. Tirane, ofroj City-tour Spanje 🎉☀☀🎉☀Pranverė nė #Spanjė dhe #Portugali, 8 Ditė €649 649 Euro
 20. Tirane, ofroj City-tour Greqi Udhetim 2 ditor ne bukurite natyrore te ☘🌻#METEORA🌻☘ 🚌 Dt 55 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour #SARAJEVA - Ndieni Luksin e ♥Hotel HOLLYWOD 4 YJE♥
 22. Tirane, ofroj City-tour Itali #Grup i organizuar - #Rome 349 Euro
 23. Tirane, ofroj City-tour Spanje Barcelona 349 Euro
 24. Tirane, ofroj City-tour ☀️Selanik - Stamboll 4 ditė 99 € 99 Euro
 25. Tirane, ofroj City-tour Hollande Pranverė nė Amsterdam, 8 Ditė €399
 26. Tirane, ofroj City-tour Gjermani Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €339 Gjermani
 27. Tirane, ofroj Izrael Pranverė nė Izrael, 5 Ditė €599 Izrael 599 Euro
 28. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Udhėtim nė Strugė, 2 Ditė €29
 29. Tirane, ofroj City-tour France Pranverė nė Paris, 7 ditė €349 349 Euro
 30. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Bullgari 79 Euro
 31. Tirane, ofroj City-tour Hungari Hungari 299 Euro
 32. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Super resorti , AMARA DOLCE VITA LUXURY 5* #Kemer , 1605 Eur
 33. Tirane, ofroj City-tour Kosove 😍Hotel Dukagjini 5 * Boge😍 55 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Kosove Vendet e Fundit ne Brezovicė – Prevallė ‼️⠀ 49 Euro
 35. Tirane, ofroj City-tour Kroaci ☀️Dubrovnik 3 dite 99 €☀️
 36. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Vere 2019 Antalya 🍒 20% Ulje deri ne date 10 Shkurt🌴
 37. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Vere 2019 Antalya 🍒 20% Ulje deri ne date 10 Shkurt🌴 1. K
 38. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Rezervoni udhėtimin tuaj nė BITOLA ❄️ ➡️ 2 DITĖ VETĖM 55€❄️ 55 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour France Pranverė nė Paris, 4 Ditė €399, Nisja mė 10 Mars. Vizitohen: 399 Euro
 40. Tirane, ofroj City-tour !N
 41. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi LEFKADA DERI PER REZERVIME 15 SHKURT
 42. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi LEFKADA 6 DITE, PER PAGESA DERU 15 SHKURT
 43. Tirane, ofroj City-tour Serbi Pranverė nė Beograd, 3 Ditė €89, Nisje mė 8 Mars. Vizitohet
 44. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė Sofje, 3 Ditė €79, Nisje mė 8 Mars. 89 Euro
 45. Tirane, ofroj City-tour Turqi Pranverė nė Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditė € 139, Nisja 139 Euro
 46. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Pranverė nė Manastir - Bitola, 2 Ditė €49, Nisje mė 8, 9, 14 49 Euro
 47. Tirane, ofroj City-tour Rumani Pranverė nė Bukuresht, 4 Ditė €149, Nisje mė 7, 14 Mars. Viz 149 Euro
 48. Tirane, ofroj City-tour Kosove Pranverė nė Prishtinė, 1 Ditė €22, 2 Ditė €39.
 49. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė #Shtutgart, #Strasburg, #Zyrih, 7 Ditė €329, Nis 329 Euro
 50. Tirane, ofroj City-tour Turqi Pranverė nė Cappadocia, 3 Ditė €299,