PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28

 1. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll me Avion 3 ditė 189€ 189 Euro
 2. Tirane, ofroj City-tour Spanje SHEN VALENTINI NE MADRID 4 299 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Hungari Budapest - 4 Shkurt 119 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni SKI NĖ MAVROVĖ 2 DITĖ €45 45 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi KORĒĖ – VOSKOPOJĖ 2 DITĖ €44 44 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour France Shėn Valentini nė Paris, 4 Ditė €369, Ni 369 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour Spanje Super Oferta #ShenValentin Ture me A
 8. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi THETH 2 DITĖ ALL INCLUSIVE €59 59 Euro
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Maledives You & Me MALDIVES, REZORTI qe i ka te te 3.990 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Bianca Resort me ofertat per ne fundjave 159 Euro
 11. Tirane, oferte City-tour France Merrni #femijet dhe drejt #Disneyland.. 790 Euro
 12. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi The Chedi Luštica Bay 5* 99 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 65 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SKI NE KOLASHIN 55 Euro
 15. Tirane, ofroj ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime 10.000 Leke
 16. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni SKI nė Mavrovė & Kodra e Diellit-Tetovė 59 Euro
 17. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SKI NE KOLASHIN 55 Euro
 18. Tirane, ofroj City-tour France 𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite 729 Euro
 19. Tirane, ofroj City-tour Dubai #DUBAI ✈️ Grupe te konfirmuara! ✈ 599 Euro
 20. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 3 ditė 189 Euro/P 189 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour France 𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 5 Dite
 22. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SPLENDID Resort & Spa 5* Budva 3 dite 290 Euro
 23. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi #Regent #Porto Montenegro..Cmimi 150 Eur 150 Euro
 24. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite (1 Nate) — 59 Euro
 25. Tirane, kerkoj City-tour 59 Euro
 26. Tirane, ofroj City-tour Turqi Shėn Valentini nė #Budapest, 4 Ditė €32 329 Euro
 27. Tirane, ofroj City-tour Dubai 🌞Udhėtim nė #Abu Dhabi dhe #Dubai, 399 Euro
 28. Tirane, ofroj City-tour Dubai #Rixos The Palm Dubai 5*, All Inclusive, 1.490 Euro
 29. Tirane, ofroj City-tour Spanje BARCELONA 4 Dite me Guide 329 Euro
 30. Tirane, ofroj City-tour Dubai UDHĖTIM NĖ DUBAI DHE ABU DHABI
 31. Tirane, ofroj City-tour Zvicer Carlton Hotel St Moritz, ne Zvicer kalo
 32. Tirane, ofroj Ski Bullgari Grand Hotel #Bansko - Fitness & SPA 670 Euro
 33. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KOLASHIN – PODGORICE— 2 Dite 69 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Bianca Resort.. 159 Euro
 35. Tirane, ofroj City-tour Dubai Dubai 5 Ditė 399€ Udhetim ne Grup 399 Euro
 36. Tirane, ofroj City-tour Greqi Shėn Valentin nė Meteora-Kallabaka❣️ 55 Euro
 37. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL79 HOTEL EMIN 79 Euro
 38. Tirane, ofroj City-tour Luksemburg 199 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour Zvicer 160 Euro
 40. Korce, ofroj Shen Valentin ne Korce duke filluar nga 39 Euro/person
 41. ofroj, Shen Valentin ne Budva, Mal i Zi
 42. France, ofroj Pranvere ne Paris 4 dite 369 Euro/person
 43. Spanje, ofroj Shen Valentin ne Barcelone 4 dite 329 euro/person
 44. Hungari, ofroj Shen Valentin ne Budapest 4 dite 329 Euro/person (me guide)
 45. Hungari, ofroj Shen Valentin ne Budapest 4 dite 179 Euro / person (individual)
 46. Turqi, ofroj Shen Valentin ne Cappadocia 4 dite 339 Euro/person (me guide)
 47. Hungari, ofroj fundjave ne Budapest 4 dite 195 Euro (individual)
 48. Turqi, ofroj City-tour Stamboll 4 dite 89 Euro (me guide-me autobus)
 49. ofroj Mavrove-Kodra e Diellit-Shkup 2 dite 52 Euro
 50. ofroj Dardhe-Korce-Drilon 1 dite 13 Euro / person (udhetim ditor)