PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21

 1. Tirane, ofroj Turqi Rezervo tani dhe perfito, IZMiR PAMUKALE 5 DITE 269 Euro
 2. Tirane, ofroj City-tour Hollande UDHĖTIM NĖ AMSTERDAM 4 dite 399 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE DISNEYLAND 499 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Kroaci PRANVERĖ NĖ BREGDETIN DALMAT 149 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Serbi PRANVERĖ NĖ SARAJEVĖ DHE BEOGRAD / 139 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Izrael IZRAEL DHE JORDANI 1.049 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE DISNEYLAND / 499 Euro
 8. ofroj City-tour Zvicer STRASBURG DHE ZYRIH 349 Euro
 9. Tirane, ofroj Ski Kosove 49 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 2 dite 75 Euro
 11. Tirane, ofroj Ski Mal i zi SKI NE KOLASHIN 60 Euro
 12. Tirane, ofroj City-tour Greqi SELANIK – UJEVARA EDESA –– 2 Ditė (1 Nat 75 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi BUDVA - KOTOR - PORTO MONTENEGRO -- Hote 60
 14. Tirane, ofroj City-tour Greqi ZAGORI - JANINE 65 Euro
 15. Tirane, ofroj City-tour Greqi METEORA - JANINE 65 Euro
 16. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Bianca Resort & SPA!✔ DHOMAT E FUNDIT 158 Euro
 17. Tirane, ofroj City-tour France #Nice - #MonteCarlo #Genoa #Firence #Pis 369 Euro
 18. Tirane, ofroj City-tour Itali Rome & Vatican ,Tur me Avion & Guide 289 Euro
 19. Tirane, ofroj City-tour Austri VIENE – BUDAPEST – ZAGREB – BEOGRAD –– 5 299 Euro
 20. Tirane, ofroj City-tour Greqi ATHINE – PATRA — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 179 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour Kroaci BREGDETI DALMAT — PARKU KRKA –– 3 Ditė 155 Euro
 22. Tirane, ofroj City-tour Turqi CANAKALE – IZMIR - PAMUKALE - BURSA 269 Euro
 23. Tirane, ofroj City-tour Greqi KORFUZ (All Inclusive) – 109 Euro
 24. Tirane, ofroj City-tour Serbi BEOGRAD 3 DITE 129 Euro
 25. Tirane, ofroj City-tour Spanje BARCELONE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 13 P 439 Euro
 26. Tirane, ofroj City-tour Greqi KROĒIERE NĖ ISHUJT GREKĖ, 6 DITĖ / 449 Euro
 27. Tirane, ofroj City-tour Portugali SPANJE DHE PORTUGALI 649 Euro
 28. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi ALL INCLUSIVE NĖ ULQIN 70 Euro
 29. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi TUR NE DETIN E ZI 6
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHETIM NE STAMBOLL 239 Euro
 31. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS 239 Euro
 32. Shqiperi, ofroj UDHĖTIM NĖ COTE D'AZUR / 299 Euro
 33. Tirane, ofroj Itali ALBEROBELLO - OTRANTO - TARANTO NISJA 25 329 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Greqi PRANVERĖ NĖ ATHINĖ 299 Euro
 35. Tirane, ofroj City-tour NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 329 Euro
 36. Tirane, ofroj City-tour Spanje UDHĖTIM NĖ MADRID 369 Euro
 37. Tirane, ofroj City-tour Itali RIMINI, VERONA, VENECIE 4 DITE 349 Euro
 38. Tirane, ofroj City-tour Greqi Shijoni pushimet nė ishullin magjepės tė 299 Euro
 39. Tirane, ofroj City-tour Greqi 7dite Messonghi Beach Holiday Resort 4 ZBRITJE 100€ nga cmimi i p 510 Euro
 40. Kruje and Durres Day Trip 50
 41. Tirane, ofert City-tour Austri VIENA 369
 42. Tirane, ofroj City-tour Egjypt #HURGHADA 2023 #early_booking 729 Euro
 43. Tirane, ofroj City-tour Hollande 4 Ditė nė #AMSTERDAM me Guidė 369 Euro
 44. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 50 Euro
 45. Tirane, oferte City-tour Mal i zi Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 267 Euro
 46. Tirane, ofroj Mal i zi Plazh All Inclusive ne PONTA NOVI 315 Euro
 47. HOTEL ANTONETA BOBOSHTICE 50 euro nata me mengjes .
 48. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 2.250 Euro
 49. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi KORFUZ 7 DITE 649 Euro
 50. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi PLAZH NĖ KORFUZ – Messonghi Beach Holida 510 Euro