PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

 1. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll 4 Ditė – 199 €/p 199 Euro
 2. Tirane, ofroj City-tour Turqi 💦 Ky hotel Vjet kushtonte nga 950 - 150 875 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour France Udhėtim nė Paris 4 ditė 369 € 369 Euro
 4. Tirane, ofroj City-tour Austri 😍Udhėtim nė #Vienė 4 ditė 329 € 329 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Spanje Udhetim nė Madrid 4 Ditė 329 € 329 Euro
 6. Tirane, ofroj City-tour Spanje Udhetim nė Barcelonė & Madrid 5 Ditė 399 399 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour France Udhėtim nė Nicė 4 ditė 329 Euro 329 Euro
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi 89 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi KORFUZ –– 3 Ditė (2 Netė) ➡ Nisje 12 Mar 109 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour Gjermani BILETA AUTOBUZI DREJT GJERMANISE, HUNGAR
 11. METEORA – JANINE –– 2 Ditė (1 Natė) Nisje 12 Mars / 19 Mars / 26 Mars
 12. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhetim ne STAMBOLL 🥰☕ 89 Euro
 13. Tirane, ofroj City-tour Serbi Fundjave ne BEOGRAD 65 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Turqi ❣️STAMBOLL ME AVION DHE GUIDĖ❣️ 229 Euro
 15. Tirane, ofroj City-tour France PARIS - DISNEYLAND
 16. Tirane, ofroj City-tour Spanje Pranvere ne BARCELONE —5 dite 359 Euro
 17. Tirane, ofroj France PARIS dhe DISNEYLAND — 5 Dite
 18. Dubai, ofroj Dubai TUR NĖ DUBAI 5 DITE 399 € 399 Euro
 19. Linja Sazan - Karaburun - Vlore (xhiro me anije dhe gomone)
 20. Lundrim me anije - Udhetim me anije - Xhiro me anije - Shetitje me anije
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh dhe Lundrim me Krociere ne #Budva 140 Euro
 22. Udhetim me anije ne Vlore - Xhiro turistike me anije dhe gomone ne Sazan - Karaburun
 23. Anije turistike - Udhetim me anije - Udhetim turistik me anije- Udhetim me gomone - Xhiro me gomone
 24. Daily Boat Tour - Speed Boat Trip - Daily Boat Trip - Udhetim me anijje - Udhetim me Gomone
 25. Boat trip - Boat tour - Udhetim me anije ne Vlore - Udhetim me anije ne Karaburun - Udhetim me anije ne Sazan
 26. ofert
 27. Shqiperi, ofroj Greqi Zakynthos, Strada Marina Hotel 4* 5 Dite 299 Euro
 28. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 89 Euro
 29. ofert
 30. Tirane, ofroj City-tour France Udhėtim nė Paris dhe Mont Saint Michel,
 31. Shqiperi, ofroj Pakete ne bregdet Me 6 Korrik rifillojme me destinacionin
 32. Tirane, ofroj konsulencen DHE aplikime per viza!
 33. Tirane, ofroj City-tour WHITE CITY RESORT 5 Yje 1.763 Euro
 34. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Spanje BARCELONE "Costa Brava" trendi i momenti
 35. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi ☀️ Aty ku pushimet marrin jete #CORFU
 36. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Plazh ne #Canj 89 Euro
 37. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne #Crete 🌊 Mistral Bay Hotel 4* 679 Euro
 38. SUPER OFERTE Vlore, 1+1 per plazh 2500 Leke/nata (50 m larg detit)
 39. SUPER OFERTE Vlore, garsonier per plazh 2000 Leke/nata (50 m larg detit)
 40. Tirane, ofroj City-tour Greqi STAMBOLL SELANIK SOFJE nisje 13 SHTATOR 139 Euro
 41. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL NISJA 28 KORRIK 3 DITE 239 Euro
 42. Tirane, ofroj City-tour Turqi stamboll 4 DITE 259 Euro
 43. Tirane, ofroj City-tour Dubai TUR NĖ DUBAI DHE ABU DHABI DHE TUR NĖ IN 1.399
 44. Tirane, ofroj City-tour Dubai TUR NĖ DUBAI DHE ABU DHABI DHE PLAZH NĖ 1.299 Euro
 45. Tirane, ofroj City-tour VJSHTĖ NĖ BUDAPEST 299 Euro
 46. Tirane, ofroj City-tour Itali CATANIA DHE PALERMO 329 Euro
 47. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHETIM NE COTE DAZUR 359 Euro
 48. Tirane, ofroj City-tour Spanje 359 Euro
 49. Tirane, ofroj City-tour UDHĖTIM NĖ ROMĖ - FIRENCE 369 Euro
 50. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Hedef RESORT 5* PUSHIME NE TURQI 569 Euro