PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 🐳 PLAZH DRIMADHES DHE DHERMI 🐳 2.000 Leke
 2. Tirane, ofroj City-tour Turqi 𝗦𝗧𝗔𝗠𝗕𝗢𝗟𝗟 𝗠𝗘 𝗚𝗨𝗜𝗗𝗘 🌸 259 Euro
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi KARABURUN – SAZAN 1 DITĖ 1900 LEKĖ 1.900 Leke
 4. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Dita e Fundit #Sot per perfituar Oferte 149 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour DRIMADHĖ-VLORĖ -KARABURUN 2 DITĖ HOTEL B
 6. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Grup nė Stamboll, 3 Ditė €23 259 Euro
 7. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Transatllantik 5*, 539 Euro
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Bodrum Dt 30 Gusht / 8 Dite. 585 Euro
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Super Ofertat #Granada 599 Euro
 10. Tirane, ofroj Sofie #Bullgari me pashaporta shqipetare Bileta autobuzi Tirane Sofie Tirane 50 Euro
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Plazh ne Vlore - Sazan Dhermi - Gji 40 Euro
 12. Tirane, ofroj Belgjike Bileta #autobuzi #Gjermani 3 here ne jave, #Hollanda dhe B#e 100 Euro
 13. Tirane, ofroj Shqiperi Bileta #autobuzi, Gjermani, Belgjike, Zv 100 Euro
 14. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni PRESPĖ – ISHULLI I QYTETIT TĖ VOGĖL 1 DI 2.400 Leke
 15. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi RADHIMĖ – ORIKUM 1 DITĖ 1500 LEKĖ 1.500 Leke
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi KARABURUN – SAZAN 1 DITĖ 2300 LEKĖ 2.300 Leke
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi DRIMADHĖ – 1 DITĖ 2000 LEKĖ 2.000 Leke
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi DHĖRMI – 1 DITĖ 2000 LEKĖ 2.000 Leke
 19. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni STRUGĖ – OHĖR – SHĖN NAUM 1 DITĖ €15 15 Euro
 20. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi LUMI I SHALĖS – 1 DITĖ 1800 LEKĖ 1.800 Leke
 21. Tirane, ofroj Pakete klimaterike BANJAT E BĖNJĖS – 1 DITĖ 2000 LEKĖ PERME 2.000 Leke
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Seaden Sea Planet Resort & Spa 599 Euro
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 𝗤 𝗣𝗿𝗲𝗺𝗶𝘂𝗺 𝗥𝗲𝘀𝗼𝗿𝘁 #ANTALYA 745 Euro
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi #Budva #ALL INCLUSIVE + 2 Femije #FALAS 138 Euro
 25. Tirane, ofroj Turqi 🏖 ☀️Nuk ka Shtator pa #oferta 399 Euro
 26. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi #Bianca #Resort, s 87 Euro
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🏖 ☀️Nuk ka Shtator pa #oferta 399 Euro
 28. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi KANIONET E OSUMIT – 1 DITĖ 1800 LEKĖ 1.800 Leke
 29. Tirane, ofroj Bileta autobuzi drejt Gejrmanise Tiranė-Munchen 80€ 🚌Tiranė-Karlsruhe100€ 🚌Tiranė-Manheim 1 100 Euro
 30. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi SARANDĖ – KSAMIL 3 DITĖ €69 69 Euro
 31. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Shqiperi VALBONĖ – 2 DITĖ ALL INCLUSIVE 7900 LEKĖ 7.900 Leke
 32. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi KALIMI THETH – VALBONĖ 2 DITĖ 7500 LEKĖ 7.900 Leke
 33. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi SARANDE KSAMIL KROREZ KAKOME SYRI 249 Euro
 34. Tirane, ofroj City-tour Laguna e Karavastasė – 1400 lekė 1.400 Leke
 35. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Shqiperi 🌲 VALBONE - KOMAN - PRIZREN 🌲 7.900 Leke
 36. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi #Rana e Hedhun – 1200 lek 1.200 Leke
 37. Tirane, ofroj City-tour Turqi Plazh dhe Relaks nė Antalya dhe Pamukkale, 6 Ditė €499, Nisj 499 Euro
 38. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Thethi - 2 ditë ALL INCLUSIVE 5.900 lek
 39. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshtė nė Cappadocia, 4 Ditė €349, Nisja mė 18 Shtator. 349 Euro
 40. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 🌲#KORCE - #VOSKOPOJE - #PERMET 🌲 55 Euro
 41. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi SARANDE – KSAMIL ➡ 139 Euro
 42. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi PLAZH NE DHERMI
 43. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi THETH – 2 DITĖ 5900 LEKĖ 5.900 Leke
 44. Tirane, ofroj City-tour ZIP LINE NE RUGOVE 1 DITE 17€ 17 Euro
 45. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Hotel IBEROSTAR 4* #Budva All Inclusive
 46. Tirane, ofroj City-tour Kepi I Rodonit – 990 Lek
 47. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 3 Ditė Sarandė Ksamil 59€
 48. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Pushime ne Shtator ne #BUDVA 🎀 99 Euro
 49. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 🌻Korēė - Prespė - Voskopojė 2 ditė 5900 5.900 Leke
 50. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 🌻Korēė - Prespė - Voskopojė 2 ditė 5900 lekė 5.900 Leke