PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

 1. Tirane, ftese per oferte Sherbim Taxi
 2. Tirane, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti
 3. Tender Notification for Staff Transport Services
 4. Tirane, ftese per oferte INVITATION TO TENDER FOR MEETING ROOM LUNCH AND COFFEE BREAK 3.460 Euro
 5. Tender Notification for Taxi Service Business at Tirana International Airport
 6. Elbasan, ftese per oferte Laborator Bio Kimie
 7. Elbasan, ftese per oferte Lodra pėr Fėmijė
 8. Elbasan, ftese per oferte Rikonstruksion Shkollash
 9. Tirane, ftese per oferte Blerje Produktesh Ushqimore
 10. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje IT
 11. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje “Meraki” Cisco
 12. Tirane, ftese per oferte Blerje Karburant Diesel me tollon Elektronik M01-19
 13. Tirane, Ftese per Oferte - Zhvillimi dhe Dizajnimi i Faqes se Internetit
 14. Tirane, ftese per oferte Blerje Produktesh Ushqimore
 15. Tender Notification for Pest Monitoring and Control for Premises
 16. Tirane, shpallje Thirrje per Projekt Propozime/ Second Call for Proposal 15.000 Euro
 17. Tirane, ftese per oferte Blerje makine 6+1 vende
 18. Ftese per oferte pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur me objekt “Blerje dhe instalim tende”
 19. Tirane, ftese per oferte Blerje te vazhdueshme bojera printeri dhe Drum” REF: RFQM03"
 20. Elbasan, ftese per oferte Pushim kafeje, drekė dhe ose katering
 21. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike
 22. Durres, Thirrje pėr kuotim pėr shėrbime dhe produkte pėr t’u kontraktuar pėr muajt Korrik 2019-Janar 2020
 23. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert
 24. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert Intershipi
 25. Durres, shpallje Thirrje pėr Ekspert
 26. Elbasan, ankand Facilitues Takimesh
 27. Tirane, ftese per oferte Blerje veshmbathje per femije dhe te ritur - Ref: M05-19
 28. Tirane, ftese per oferte Blerje benzine 95 Octan me tallona 5.300 Euro
 29. Tirane, ftese per oferte Blerje Mishi - Projekti Qurbanit
 30. Thirrje pėr prokurime tė shėrbimeve dhe produkteve
 31. Tirane, tender Ofertė pėr Lyerje te brendshme te vilave
 32. Tirane, ftese per oferte Blerje Ushqimi per Bageti -HIME
 33. Purpose of the Local open Procedure Service (room for meetings, coffee break and catering)
 34. Purpose of the Local open Procedure Service (TV spot procedure and transmmision)
 35. Lyerje e ambjenteve te ndryshme prane Shoqates SOS Fshatrat e Femijeve, Tirane
 36. Tender Notification for Construction Works New Rescue and Firefighting Station Building
 37. Tirane, ftese per oferte External Evaluation for BMZ Project
 38. Purpose of the Local open Procedure Service (Preparing and printing/publishing the posters, leaflets and brochures)
 39. Tirane, oferte Prodhim spoti dhe transmetim ne TV
 40. tender INVITATION TO TENDER FOR TV ADVERTISEMENT PRESENTING
 41. Tirane, tender INVITATION TO TENDER FOR PUBLISHER CONTRACTOR
 42. Tirane, ftese per oferte Blerje Veshmbathje-Ref:M06-2019
 43. Tirane, ftese per oferte RIPARIM TĖ AUTOMJETEVE TĖ SHOQATĖS SOS FSHATRAT E FĖMIJĖVĖ SHQIPĖRI
 44. Proposals for the “Development of informative package of training offer in Tirana district”
 45. Tirane, ftese per oferte Translation Service Provider
 46. Tirane, ftese per oferte Event organizer
 47. Tirane, ankand Shitje makine Opel Zafira.
 48. Tirane, ftese per oferte Ndėrtim Sera Bujqėsore
 49. Tirane, ftese per oferte Expert (s) to conduct Needs Assessment for SOS CV
 50. Tirane, ftese per oferte DIZAJN DHE PRINTIM KARTOLINASH