ofroj vende pune

njoftime pune, oferta pune per specialiste, punetore, ndihmesa, Freelancer, Home Working, internships etj..

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
 1. turni II
 2. part time mbasdite
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Kerkojme te punesojme : 10 Operator/e per Turizem Dentar ne Gjuhen ITALIANE 🎙️ ▶️ Orari i punes 15:00 - 20:00 ▶️ Pagesa 500 Euro +Bonuse te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call FOREX APERTURA | RETENTION
Gjuha
 1. spanjisht
Eksperienca
vetem me eksperience
NEXT SHPK, ofron vend pune RETENTION Italisht/ Spanjisht Next shpk, kompania qe operon suksesshem prej 8 vjetesh ne tregun e call centerit, vjen...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
Eksperienca
Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Call FOREX APERTURA | RETENTION
Gjuha
 1. anglisht
 2. italisht
 3. gjermanisht
 4. spanjisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Agjent Financiar ne gjuhet Gjermanisht, Spanjisht, Anglisht dhe Italisht. Kriteret: -Full time. -E folur e rrjedhshme e gjuheve te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Now Hiring! Send your CV to hr@dmi.com.al. Job Position: Service Coordination Specialist - English Language Shifts Available: Morning Shift...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Hostes | Prezantuese | PR
 3. Hoteleri
 4. Kuzhinier/e & ndihmes
 5. Mekanik
 6. Recepsionist/e
 7. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
 8. Teknik
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Tirana Marriott Hotel po zgjeron ekipin dhe eshte duke rekrutuar! Punonjes/e ne Lavanderi Sanitar/e per Ambientet e Perbashketa Kamarier...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Covisian Albania, società del Gruppo Covisian nata nel 2013, con sede a Tirana e Durazzo, è sempre alla ricerca dei migliori talenti! Per le...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
Concentrix + Webhelp Ciao, siamo un fornitore leader mondiale di soluzioni e tecnologie per la customer experience (CX). Creiamo customer journey...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
 1. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
Customer Care Coordinator, Tirane Description: This position serves as the single point of contact for residential homeowners during the transfer...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Marketing
 3. Menaxhim
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kompania Gorenje Albania Shpk, distributori ekskluziv i elektroshtëpiakeve për markat Gorenje dhe Hisense në Shqipëri, është pjesë e grupit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Kuzhinier/e & ndihmes
 3. Menaxhim
 4. Punetor | Ndihmesa
 5. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
 6. Shitese | Kasiere
Eksperienca
me dhe pa eksperience
LAGUNA KERKON TE PUNESOJE : -Menaxher Pike (M) -Banakier/e -Shitese -Kamariere -Ndihmes Kuzhinier (M) -Sanitare Kriteret: ● Të jenë të gatshëm...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Sisal Digital Hub Albania, parte di Sisal Spa, ha iniziato la sua attività a Tirana nel 2019. Oggi all'Hub, un team di oltre 600 persone lavora...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Profesioni | Fusha?
Gjuha
 1. anglisht
 2. gjermanisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kerkohen operatore telefonik per gjuhe anglisht me eksperience ! Orari i punes : 17:00-00:00 (perfshire edhe pushimet) Kerkohen operatore...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni III (i nates)
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
 2. Punetor | Ndihmesa
 3. Recepsionist/e
 4. Supervizor
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Per i nostri uffici a Tirana, Stadio Arena Assist Digital è una Customer Experience Management Company. Siamo specializzati in servizi end-to-end...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Finance-Specialist | Banke / Sigurime
 2. Menaxhim
 3. Menaxhim strategjik | Drejtues
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Middle Senior Workforce Management Konecta Albania, parte di Konecta Group, un’azienda leader globale del settore BPO con oltre 130.000...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Data Entry
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Facile.it è una azienda italiana di oltre 700 persone, leader nella comparazione di prezzi di polizze auto e moto, mutui, prestiti, conti...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Asistence | Sekretari | Backoffice
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon punonjese per sherbim klienti ne...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Magazinier/e
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
The Meliá Durrës Hotel is part of Meliá Hotels International. It is located in one of Europe's most promising tourist destinations and offers the...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Marketing
 3. Menaxhim
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Assistenza Clienti Food Delivery Ti piacerebbe lavorare con orari flessibili e un’ottima retribuzione 💰, per un nuovo cliente internazionale...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
 3. part time mbasdite
 4. part time fundjave
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
WAITER SCOPE: HOTEL REPORTS TO: F&B DIRECTOR, F&B MANAGER, RESTAURANT MANAGER, DEPARTMENT: F&B MISSION: Responsible for providing appropriate...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Menaxhim
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
RESTAURANT MANAGER SCOPE: REPORTS TO: DEPARTMENT: FOOD & BEVERAGE MISSION: Organise the operation of the restaurants to guarantee the quality of...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Kercim | Valle | Animacion
 2. Mesimdhenie | Pedagogji
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
SCOPE: HOTEL REPORTS TO: ENTERTAINMENT MANAGER DEPARTMENT: ENTERTAINMENT MISSION: The Kids Entertainer performs the set children's programming...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Ofrohen vende pune ne Aeroportin e Rinasit si banakiere dhe kamariere. Preferohet moshe e re per Coffee Shop Transporti i garantuar. Paga shume e...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Finance-Specialist | Banke / Sigurime
Gjuha
 1. anglisht
Business Development Specialist Place of work: Tiranë Salary offered: Fixed salary + Performance related commission structure Start date: On...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Kuzhinier/e & ndihmes
Eksperienca
vetem me eksperience
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kompania "Qafshtama", një nga prodhuesit kryesorë të ujit mineral natyral në tregun shqiptar, kërkon kandidatë për pozicionin e hapur përshkruar...
Gjiri Lalezit | Hamallaj
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Hostes | Prezantuese | PR
 3. Kercim | Valle | Animacion
 4. Menaxhim
Eksperienca
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. IT | TIK | Informatike Ekonomike
 2. IT Teknike | Kompjutera
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Sisal Digital Hub Albania, parte di Sisal Spa, ha iniziato la sua attività a Tirana nel 2019. Un team di oltre 600 persone lavora insieme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call FOREX APERTURA | RETENTION
Gjuha
 1. anglisht
 2. italisht
 3. gjermanisht
 4. frengjisht
 5. spanjisht
 6. greqisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Agjent Financiar ne gjuhet Gjermanisht, Greqisht, Ferngjisht, Spanjisht,Anglisht dhe Italisht . Kriteret: -Full time. -E folur e rrjedhshme e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Dizajn / Webdizajn / Grafik
 2. Marketing
 3. Marketing-online | Social Media | SEO
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Per l’ampliamento del nostro ufficio di Data Entry stiamo ricercando giovani dinamici e con voglia di crescere: I candidati devono avere si...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Optima è alla ricerca di operatori con un ottimo livello d’italiano, per la campagna di Retention/ Win Back. Cos’aspetti? Un eccezionale...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Asistence | Sekretari | Backoffice
 2. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Per l’ampliamento del nostro Staff stiamo cercando delle candidature per la posizione Segretaria. I candidati devono avere i seguenti requisiti...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
 2. gjermanisht
 3. frengjisht
 4. spanjisht
 5. greqisht
 6. portugalisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kerkohen Operatore Telefonike- 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷 🇪🇸 🇵🇹 🇲🇫 Gjermanisht - Italisht - Greqisht - Spanjisht - Portugalisht - Frengjisht - Paga 70.000 + bonuse...
Sarande
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Laborant/e
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Mundësi punësimi Intermedica Sarandë Pozicionet vakante: Teknik/e Laboratori / Biolog/e / Biolog/e molekular; Kërkesat e pozicionit të punës...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. Hybrid working = zyre + remote
Fusha | Profili i punes
 1. Informatike | Programim
Eksperienca
vetem me eksperience
About us Engineering Albania is a member of Engineering Group, one of the main players in the field of the digital transformation of public and...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriçimit profesional arkitektural dhe industrial, realizimin e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Je në kerkim te nje Pune apo Profesioni? Bej zgjedhjen tende tani✅ Behu pjesë e Brendit më të madh Imobilar Shqiptar ne tregun e pasurive te...
Fier
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
VODAFONE kerkon te punesoje perfaqesues shitjesh per dyqanin ne Fier dhe Tirane. Kualifikimet Jemi në kërkim të profesionistëve që kanë si pikë të...
Gjermani
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Infermieri
Gjuha
 1. gjermanisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Mundësi punësimi Infermiere në Gjermani 🇩🇪 📣Kandidatët duhet të jenë të pajisur me: -Diplomë + licencë, -Njohuri të gjuhës gjermane niveli B1 (e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Korrier | Shperndares
 2. Shofer
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Mundësi punësimi në Intermedica, Pozicioni vakant; Korrier Kërkesat e pozicionit të punës: - Të zoterojë leje drejtimi të tipit B - Të jetë i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Asistence | Sekretari | Backoffice
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Zyra RE/MAX Prime ofron pozicion vakant per Asistente Zyre. Kriteret e kerkuara jane: Mosha mbi 18 vjec. Arsimi i larte. Aftesi organizative dhe...
Get this opportunity! Be that ONE! Real Estate and Contract Management Specialist Perform, Execute, Report and follow up duties related to Real...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
 2. spanjisht
 3. greqisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
JENI NJOHES I GJUHEVE TE HUAJA: ITALISHT SPANJISHT GREQISHT JU OFROJME: PAGESA MBI 1000 EURO BONUSE DITORE, JAVORE MUJORE FUNDJAVA PUSHIM...
Get this opportunity! Be that ONE! Store Sales Representative, Tirane Help people learn about, shop for, and get the most out of our products...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call FOREX APERTURA | RETENTION
Gjuha
 1. frengjisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kerkojme OPERATORE/TEAM LEADER & RETENTION ne gjuhen FRENGE Pagesat dhe perqindjet me te larte ne treg duke vazhduar nga 1500 euro muaji +...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Kuzhinier/e & ndihmes
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
SushiCo Albania kerkon te punesoje: Ndihmes kuzhinier/e Vendodhja ne Bllok, ne Tirane. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
 2. Punetor | Ndihmesa
 3. Shitese | Kasiere
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Conad rrjeti më i madh i supermarketeve, në Shqipëri, Kërkon të punësojë: KASIERE (Tirane, Durres) SISTEMUES (Tirane, Durres) KASAP (Tirane...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Call Center Operator/e
 3. Data Entry
 4. Ekonomist-Financier/e
 5. Finance-Specialist | Banke / Sigurime
 6. Marketing-online | Social Media | SEO
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
IXPIRA shpk kompani Italiane me shtrirje Internacionale dhe eksperience disa vjecare ne fushen e turizmit per sherbimet B2B ofron mundesi punesimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kompania igt group kërkon 50 operator ne gjuhen italiane. Paga bazë 500 mijë lekë + fashat mujore + bonuse per muajin gusht edhe dhjetore...
Tirane
Tipi
 1. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Novo Lounge kerkon te punesoje Banakier/e Turni II-te Vasil Shanto, Tirane Ofrohet: 💸 Paga te kenaqshme 👉 Kushte shume te mira pune dhe staf...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Shofer Fadromist | Ekskavator | Vinc
Eksperienca
vetem me eksperience
TITULLI I POZICIONIT TE PUNES: Drejtues të Makinerive të Rënda; Manovrator-Buldozerist, / Shofer Kamoni / Shofer Autobetoniere / Eskavatorist /...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Recepsionist/e
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Hotel i ri "La Onda" ne Durres, Shkembi Kavajes, ka hapur pozicionet vakante per: Recepsionist turni i trete Kamarier Turini i I-re Kamarier...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Inxh. Telekomunikacioni
 2. IT | TIK | Informatike Ekonomike
 3. IT Adminsitrim Rrjeti
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Get this opportunity! Be that ONE! IT Infrastructure Kubernetes Expert Purpose of the position: Administer, Implement & Maintain Corporate Data...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Elektricist
 2. Inxhinieri
 3. Inxh. Elektrike | Elektronike
 4. Teknik
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Shitese | Kasiere
Perfaqesues Shitjesh - Shijak Role purpose: To sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined...
Golem
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni III (i nates)
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
 2. Banakier | Kamarier
 3. Hostes | Prezantuese | PR
 4. Recepsionist/e
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Olivia's Hill kerkon te punesoje: RECEPSIONIST TURNI 3 KAMARIERE FEMER HOSTESS - ME AFTESI MENAXHIMI TE SOCIAL MEDIA AGJENT SHITJESH NE SEKTORIN...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Operatore makinerie / fabrike
 2. Punetor | Ndihmesa
 3. Shitese | Kasiere
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Njoftim punësimi Neptun shpk është pjesë e BALFIN Group e specializuar në tregtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. Balkan Finance Investment...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
 2. Finance-Specialist | Banke / Sigurime
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Get this opportunity! Be that ONE! Financial Planning Team Manager Purpose of the position: Manages and ensures report of financial and...
Sarande
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Get this opportunity! Be that ONE! Store Sales Representative, Sarande Help people learn about, shop for, and get the most out of our products...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Wine Bar kërkon të punësojë 2 banakier/e dhe 2 kamarier/e. Orari 7:00-15:00 turni I-re dhe 15:00-23:00 turni II-te. E diela pushim si dhe...
Tirane
Get this opportunity! Be that ONE! Head of BSS/OSS Operation Department Purpose of the position: The BSS/OSS Operation Head of Department will...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Punetor | Ndihmesa
Gjuha
 1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Get this opportunity! Be that ONE! Punonjës magazine Punë manuale mbështetëse në magazinë dhe dokumentacion. Detyrat kryesore: Shpërndarja e...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. frengjisht
 2. spanjisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Invest Medical Albania, me eksperience disavjecare ne turizmin shendetesor, kerkon agjent ose menaxher terreni per kliente te huaj. Detyrat e...
Gjermani
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Dentist | Stomatologji
 2. Infermieri
Gjuha
 1. gjermanisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Klinike Dentare Zahnärztin Stela Xhelili kerkon te punesoje: * Dentist me eksperience pune mbi 2 vite dhe niveli i gjuhes gjermane C1 * ⁠Asistente...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
 3. Internship | vend praktike
 4. Freelancer | me projekt
Fusha | Profili i punes
 1. Menaxhim
Keto Lista me poshte me vende pune, sipas kritereve te ndryshme, jane gjithmone aktuale, pasi ti klikoni, me ane te kritereve dhe opsioneve te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kerkohen operator/e: Gjuha: - ITALISHT (me orar te plote) Paga: 600 euro - 1500 euro Ofrohen bonuset...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Data Entry
 3. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. italisht
Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje: * Operator Sherbim Klienti Italisht 09:00-18:00 (m/f) Ofrojme: * Page...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Asistence | Sekretari | Backoffice
 2. Call Center Operator/e
 3. Data Entry
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje: * Operator Italisht BackOffice/DataEntry Ofrojme: * Page konkuruese *...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. italisht
Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje: * Intervistues Italisht 09:00-18:00 (m/f) Ofrojme: * Page konkuruese *...
Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Burime njerezore - HR
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje: * HR (Burime Njerezore) Italisht 09:00-18:00 (m/f) Ofrojme: * Page...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Pasticier | Specialist brumi
 2. Shitese | Kasiere
FURRE BUKE LAMÇE KERKON: SPECIALISTE BYREKU DHE SHITESE BUKE Pagesa super e kenaqesheme. Adresa: Pazari Ri, Rr. Qemal Stafa, prane shkolles Fan...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Punetor | Ndihmesa
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Cel. : +355 69 702 2510
Vlore
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Informatike | Programim
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Aftësitë: Të ketë njohuri të mira në HTML, CSS, PHP, JavaScript. Të ketë njohuri të mira të platformes CMS si Wordpress Open Source (Custom). Të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Sherbim Klienti
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Shoqeria ZHAKLIN SERVIS shpk, lider në tregun e pjeseve te kembimit per elektroshtepiake dhe paisje profesionale, kerkon te punesoje nje shitëse...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
 1. me orar te plote
 2. turni II
 3. turni III (i nates)
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
✅Cfarë ofrojmë ne: - Mundësinë për të punuar në orarin më të përshtatshëm për ju. Oraret jane Turni 1 (8-13:00) ,Turni 2 (13:00-18:00) , Turni 3...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Shitese | Kasiere
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Pozicioni punes: Agjente shitjesh te produkteve ENZO ATTINI ne showroom. Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time) KËRKESAT E PROFILIT: 1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. 2-Te kete eksperience pune...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
 1. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Marketing-online | Social Media | SEO
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
KËRKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Të kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Të menaxhoje instagramin e kompanisë, me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. turni II
Fusha | Profili i punes
 1. Marketing-online | Social Media | SEO
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. (vajze) TURNI 2 KËRKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Të kete eksperience dhe portofol punesh te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Shitese | Kasiere
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
NJOFTIM TITULLI: Albagame sh.p.k kërkon punonjëse shitëse. “Salespeople” . Për aplikantet kerkojmë: - Arsim të mesëm ose të lartë. - Aftësi të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
MORINA REAL ESTATE është duke zgjeruar stafin me agjentë imobiliarë. Çdo individ që e ndien veten energjik, ambicioz dhe të gatshëm për të punuar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. italisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Cerchiamo professionisti per il nostro servizio clienti e back office che possiedano le seguenti competenze: Eccellente padronanza dell'italiano...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
Gjuha
 1. anglisht
 2. spanjisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
We Are Fiber, an esteemed Albanian company specializing in contact center management and Customer Care Services, holds a prominent position in the...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
 1. me orar te plote
 2. part time
Fusha | Profili i punes
 1. Call Center Operator/e
 2. Sherbim Klienti
Gjuha
 1. anglisht
 2. gjermanisht
Eksperienca
me dhe pa eksperience
We Are Fiber, an esteemed Albanian company specializing in contact center management and Customer Care Services, holds a prominent position in the...
Fier
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Punetor | Ndihmesa
 2. Shofer
Eksperienca
me dhe pa eksperience
KERKOJ : SHOFER FUGONI dhe DY PUNTORE FERME SHOQERIA GN-1993 SHPK ME ADRESE NE: Lagjen “16 Prilli” , Fier kerkon te punesoje : 1.Dy puntore...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Zyre kontabiliteti SJCONSULTING kerkon te punesoje Asistente Finance me kohe te plote Aplikantet duhet te kene mbaruar nje nga deget e ekonomikut...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Ekonomist-Financier/e
Eksperienca
vetem me eksperience
Zyre kontabiliteti SJCONSULTING kerkon te punesoje Specialist pagash me kohe te plote Detyrat dhe Përgjegjësitë Kryesore: Përgatit listpagesat e...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Eksperienca
vetem me eksperience
Zyre kontabiliteti SJCONSULTING kerkon te punesoje Financiere me kohe te plote Aplikantet duhet te kene mbaruar nje nga deget e ekonomikut. Te...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Recepsionist/e
Gjuha
 1. anglisht
Kerkohet recepsioniste me kohe te plote. Te zoteroje gjuhen angleze Te kete njohuri te mira kompjuterike Te interesuarit mund te dergojne cv e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Korrier | Shperndares
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
Kerkohet korrier per shpërndarje per rrethet: Te interesuarit mund te dergojne cv e tyre ne adresen e emailit: [email]info@alopost.al] ose te...
Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Menaxhim
Gjuha
Eksperienca
me dhe pa eksperience
"Artinel95" sh.p.k., ofron vend pune me kohë të plotë Menaxher Shitje dhe Marketingu. Për më shumë informacion vizitoni artinel.al. Të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Gjuha
"Artinel95" sh.p.k., ofron vend pune me kohë të plotë Shitës Automjetesh. Preferohen kandidatë me eksperiencë pune në shitjen e makinave të reja...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Auto-servis-specialist
 2. Inxh. Mekanike | Mekatronik
"Artinel95" sh.p.k., ofron vend pune me kohë të plotë Inxhinier Mekanik Transporti Për më shumë informacion vizitoni https://artinel.al/ Të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Marketing-online | Social Media | SEO
"Artinel95" sh.p.k., ofron vend pune me kohë të plotë Asistent ose Asistente shitje dhe marketingu me njohuri në fushën e marketingut online dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Agjent udhetimi/Turistik
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
CASSIOPEIA TRAVEL ju ofron mundesi te shkelqyera punesimi ne sektorin e turizmit. Kerkohen AGJENTE UDHETIMI qe plotesojne kriteret si me poshte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Rrobaqepes/e
Eksperienca
me dhe pa eksperience
KËRKOJMË RROBAQEPËSE DHE NDIHMËSE PËR ATELIER VESHJE FEMRASH ME POROSI ME KOHË TË PLOTË. TELEFON PËR KOMUNIKIM 0692384374. Cel. : 0692384374
Back
Top