Zona/Rruga : Prane Hotel Adriatik, tek Los Locos Beach

Deshironi te shijoni pushime te qeta dhe komode buze detit ? 🌞
Apartamenti juaj familjar ndodhet ne bregdetin e bukur te Durresit,
ku cdo dhome dhe ambjent eshte i paster, me hapesira plot drite, me te gjitha kushtet sikur je ne shtepine tende dhe me panorame e gjitha Det! 💎

1+1
Kati 3-te
Me ashensor
Qiraja ditore: 35 euro /nata
E pershtatshme per 5 persona

📞 : 0692089709

WhatsApp