Pershendetje!
Sapo kam hapur nje website te ri dhe kerkoj persona qe te popullojne forumin me postime.
Forumi eshte ne anglisht,keshtu qe personat e interesuar duhet te dine anglisht.

Web adresa eshte: http://www.bestdialog.com

Pagesa varet nga niveli juaj i anglishtes, sa jeni aktiv,cfare materialesh postoni ne forum.

Per me shume kontaktoni ne mail duke bere oferten tuaj per nga numri i postimeve,niveli i gjuhes angleze etj.

Mail: admin[at]bestdialog.com

Numri i kandidateve te kerkuar eshte 3.

Apliko