Truall

truall ne shitje, toke me qera, shesh ndertimi, toke bujqesore, pyll, ullishte

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1500 m²
Cmimi Euro
135000
Zona/Rruga : Mezez, Tirane Shitet Super Tokë me Çertifikat Pronësie në Mëzez pranë rrugës Kryesore . . . (Mundesi Ndrrimi me makine 20-30 mij...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
truall
Siperfaqja m²
11026 m²
Cmimi Euro
165390
Zona/Rruga : Peze Helmes Tokë për shitje në Liqenin e Pezë Helmes Toka ka nje siperfaqe prej 11026 m2. E përshtatshme për ndërtim vilash...
Durres
Tipi
truall
Siperfaqja m²
1900 m²
Cmimi Euro
160000
Zona/Rruga : durres Tokë në shitje në “Durrës” Toka ka një sipërfaqe prej 1900 m2 Ndodhet në lagjen nr. 13, në një zone shumë te mire dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5000 m²
Cmimi Euro
250000
Zona/Rruga : Rruga Sakose Shitet Toke Marqinet 5000 m2 Me certifikate Pronesie Forme e Rregullte Rruga Dytesore Cmimi 50 Euro m2 Cel. : 069...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
truall
Siperfaqja m²
1000 m²
Cmimi Euro
160000
Zona/Rruga : Kodra e Diellit 🔥Shitet toke e kuqe per ndertim tek Kodra e Diellit🔥 . 🏷️ Siperfaqe: 1,000 m² 🏷️ Intesiteti: 0.6 👉 Çmimi: 160,000 €...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
truall
Siperfaqja m²
7400 m²
Cmimi Euro
1110000
Zona/Rruga : Collak 🔥Toke e kuqe per ndertim ne shitje tek Collakt, Farke🔥 . 🏷️ Siperfaqe: 7,400 m² 🏷️ Intesitet: 0.5 🏷️ Ksht: 30% 🏷️ Lartesia: 3...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
Siperfaqja m²
9000 m²
Cmimi Euro
270000
Zona/Rruga : Liqeni Peze Helmes 🔥Shitet toke buze liqenit ne Peze Helmes🔥 . 🏷️ Siperfaqe: 9,000 m² 🏷️ Buze liqenit 💥 Çmimi: 30 €/ m² . Per nje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
truall
Siperfaqja m²
391 m²
Cmimi Euro
350000
Zona/Rruga : Ambulance 10 tek pallatet Orion Toka me hipoteke , mund te perdoret per ndertim , lavazh.etjera. Mund ta kembejme token me...
Sarande
Tipi
truall
Siperfaqja m²
500 m²
Cmimi Euro
70000
Zona/Rruga : Ne sarande SHESIM TOKE TRUALL NE SARANDE Shesim toke truall me siperfaqe 500 m2 ne Sarande. Toka eshte nje opsion shume i mire per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
truall
Siperfaqja m²
400 m²
Cmimi Euro
28000
Zona/Rruga : prush shitet toke truall me dokumenta te rregullta ne vaqarr rruga per ne (prush) cmimi 70€ m² i diskutueshem Cel. : 0682393442
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
9000 m²
Cmimi Euro
270000
Shiten 9 mije m2 toke ne Durres te vaskat ne Kenet te Durresit Toka eshte ne forme drejtkendeshi ne te dy cepat e Tokes ka rruge . Toka ndodhet...
Durres
Tipi
toke
Siperfaqja m²
9000 m²
Cmimi Euro
333000
Shiten 9000m2 toke Trual ne Shenavlash Durres Prona ndodhet ne nje pozicion fantastik dhe eshte perfekte per ndertimin e nje kompleksi vilave ...
Vlore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
1360 m²
Cmimi Euro
190400
Zona/Rruga : Radhime •Toka ka një sipërfaqe prej 1360 m2. •Ndodhet në Radhimë 3 km nga deti , me super pamje dhe qetesi . •Me certifikatë...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
truall
Siperfaqja m²
15600 m²
Cmimi Euro
445000
OKAZION - SHITET URGJENT !!! Shitet toke / Ullishte URGJENTE per arsye emigrimi. E pershtatshme per Agroturizem si edhe per ligjin e ri te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
truall
Siperfaqja m²
20000 m²
Cmimi Euro
1200000
Zona/Rruga : Rruga e Rinasit Toka është e pozicionuar buzë rruge kryesore, Rruga e Rinasit Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja e parcelës...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
toke
Siperfaqja m²
2000 m²
Cmimi Euro
180000
Zona/Rruga : Rruga Abdyl Frasheri Shitet Super Tokë me Çertifikat Pronësie në Mëzez pranë rrugës Kryesore Mundësi ndërtimi Kapanon, Repart...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
toke
Cmimi Euro
390000
Zona/Rruga : kashar Toka ndodhet në Rrugën Kashar-Kus, pranë Liqenit të Kusit. Detaje mbi Tokën: •Sipërfaqe 11’600 m2 •Intensiteti i Ndërtimit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Cmimi Euro
255000
Zona/Rruga : E PICAR SHITET TOKE NE PICAR !! Toka ka nje siperfaqe prej 3400 m2 Ndodhet prane Prestige Home ne autostrade Toka disponon...
Back
Top