Te ndryshme

oferta, mallra, sherbime, qe akoma nuk kane kategorin e tyre specifike

Filters

Tirane
Ofrojme tavolina me punim dru-resin, per lokale, zyra, restorante, sallone, etj. Ofrojme cmime te arsyeshme. Tavoline 60cm x 60cm x 43cm, me cmim...
Durres
Cmimi Euro
1000
Shes Gazeten "Miresia" origjinale e Rrapush Xhaferrit. Cmimi 1000 Euro. Cel. : 0685480443
Shkoder
Pershendetje! Kerkoj te blej rroba H&M, Zara etj te reja me shumice. Nese dikush ka nje kontakt ose shet keto firma te me kontaktojne ne mail...
Tirane
Cmimi Euro
400
Tavoline Ping-pongu e re ne kuti. E paketuar + Set Raketash + Rrjetën Me Stativa Mbajtës Dhuratë🎁 ▪️E përshtatshme për kampionate, kushte shtëpie...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
150000
Shes dhe paisjet nje nga nje. Fure me gaz italiane Italfurni. Me dy kate. Brumatrice 45 κιλά. Μελάνες Frigorifer banak 320cm. Frigorifer Dollap...
---sipas alfabetit----
Deshiron dhe ti te humbasesh kg e teperta? ,
Shqiperi
Cmimi Euro
44
Çfare funksioni ka OLIVOX? 🌸Eleminon yndyrën e barkut 🌸Pastron trupin 🌸Ul nivelin e kolesterolit 🌸Eleminon gazrat e zorëve 🌸Antioksidant natyral...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
15
Shiten kuti me kapsula kompatibel per makinet NESPRESSO dhe DOLCE GUSTO. cilesi 100% dhe importuar nga italia. shiten per arsye mosperdorimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
10
Shiten salca tartufi ne kavanoz. 100% cilesi dhe importuar nga Italia. Shiten per arsye mosperdorimi. Skadenca 2025. Cimi per kavanoz 1000 ALL...
Kavaje
Cmimi Euro
4000
Depozite gazi (gpl), kapaciteti 3000 litra. Auto gaz per mbushje makinash me elektromotorr dhe pompe. Ne gjendje shume te mire pune, marke...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
450
Shiten rafte per fruta perime ose dyqan rrobash te perdorura per arsye te mbylljes se dyqanit Mjafton te keni gjetur vendin dhe tjerat jane gati...
Durres
Cmimi Euro
65
Shitet Mbulesa universale per këmbët që mund të përdoret si veshje siper pantallonave.Veshje e shpejtë dhe e lehtë për tu veshur dhe me prerje...
Durres
Cmimi Euro
55
Shitet mbulese kembesh termike per motorr e firmes italiane Tucano Urbano.Mbulesa eshte e perbere nga :- material i papërshkueshme nga uji,-...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
120
Shitet minispitz femer 4 muajsh. Eshte blere 2 muajsh. Shitet per arsye se djalit tim I bejne alergji macet dhe qente. Ne nuk e dinim nga I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Emoi Outlet Albania. 𝗩𝗲𝘀𝗵𝗷𝗲 𝗺𝗲 𝗰𝗺𝗶𝗺𝗲 𝗢𝘂𝘁𝗹𝗲𝘁i per te gjith𝗮 𝗺𝗼𝘀𝗵𝗮𝘁! 👗👕👖👚👔 👗👕👖👚👔 Kam mbyllur aktivitetin tim te veshjeve "Emoi Albania" dhe shes...
Tirane
Cmimi Euro
160
Shiten stol shume funksional. Cmimi 16000 leke Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link Cel. : +355...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
25
Shitet stilues flokesh, me koke rrotulluese. Çmimi 2500 lekë, I diskutueshem. Cel. : 069 30 52 009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
10
Pershendetje! Ne dyqanin tone gjenden mbi 100 lloj artikujsh ne sasi, cilesi, permasa, ngjyra, forma sipas kerkesave tuaj dhe me cmime...
Back
Top