Te ndryshme

oferta, mallra, sherbime, qe akoma nuk kane kategorin e tyre specifike

Filters

Tirane
BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI DHOMA GJUMI- DOLLAPE- GUZHINA- DIVANE- KOLLTUQE-KENDE - MINI BARE-TAVOLINA DYER - DRITARE- EDHE ELEKTRO SHTEPIAKE...
Durres
Agjensi Shërbim Funeral INTERNAZIONAL ÇIM KËRTALLI 📞 +355682157047 / 📞 +355692123761 📞 +393396385333 NON STOP 24/h Është një Agjensi historike...
Durres
SHITET NDERTESE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM E KOMBINUAR ME 350M2 NJESI TREGETARE DHE 840 M2 TOKE. PERBALLE ME PORTIN ( KU PRITET TE NDERTOHET DHE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
test
Vlore
Cmimi Euro
25
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone.Ajo operon floten me te madhe te...
Vlore
Cmimi Euro
25
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Vlore
Cmimi Euro
2500
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Vlore
Cmimi Euro
25
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Vlore
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Fier
Cmimi Euro
8
Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. Agro market .. miser hime koncetrat miell ushqim per qen mace ushqim per blete kanarina...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
40
Shiten 2 cope shezlona plazhi qe palosen,ne gjendje te mire. cmimi 4000 lek copa )699583677 Cel. : 0699583677
Tirane
Ofroj sherbime hidraulike instalime te markave te fundit riparime te ndryshme per info cel.0699206110
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
Bej shtrim pllakash neper ambiente te ndryshme shtepia,banjo,zyra etj per me shume info cel.0699206110
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Kinostudio | Porcelan
Bejme punime druri edhe gipsi. Ndarje muresh -Tavane te varur -Forma te ndryshme sipas deshires tuaj. Shtepia druri dhe shtrim parketesh. Montim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
TRANSPORT MALLRASH Transport mallrash , transferime zyrash levizim piano Transport Brenda dhe Jashte vendit Ç'montim - Ambalazhim Transferime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
TRANSPORT MALLRASH MARJUSI,TIRANE E KU DO NE SHQIPERIPërveç paketimit të mobiljeve për transport, stafi ynë mund t'ju ndihmojë të zgjidhni një...
Tirane
Cmimi Euro
1
Doni te hapni nje biznes te ri autoservis, elektroauto, lyerje makina, gomisteri, varreza makinash,etj dhe ju duhet te regjistroni ne QKB...
Tirane
Cmimi Euro
1
Jap me qera dëshiminë e aftësisë profesionale ''DAP'' për Përgjëgjësin Teknik të veprimtarisë së autoriparimit (kodi VII.3.B.1) për nënkategoritë...
Tirane
Pershendetje. Kjo mace quhet Roxy,femer dhe shume lozonjare eshte 3 muajshe dhe e kam per adoptim. Do doja mundesisht qe t'a marre kush ka oborr...
Tirane
Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar) Ofroj: -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....) -Raportimi online...
Lushnje
Cmimi Euro
1000
Shese Freze Italiane me benzine, ne gjendje te mire pune (e perdorur) Cel. : 0672224158
Tirane
Cmimi Euro
50
Shes hekurbetoni fi 22 mm, gjatesi 385 cm, class Fe 38K, rezistenca= 3400 kg/cm 2. Jane 150 cope. Vendodhja: Pran Amc, Laprake. Cel : 067 22 24 158
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
75
Shiten 12 cope stola aerobie ne gjendje shume te mire 12 x 5000 = 60.000 lek 0699583677 Cel. : 0699583677
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
50
Shiten 6 cope topa per ushtrime aerobike ne palester (te reja,ne qese). 5000 lek copa 0699583677 Cel. : 0699583677
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
2200
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shiten 2 pista vrapimi Life Fitnes 92 T ,te perdorura ne gjendje shume te mire pune dhe estitike. cmimi 2200...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
30 000
Blejme BONO PRIVATIZIMI LETRA ME VLERE & LIBREZA TE PERSEKUTUARISH Te interesuarit te shkruajne mesazh ose te bejne tel ose whatsap app Nr...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
Cmimi Euro
150
SHES KASE FISKALE ACLAS 150 EURO 0699667452 Cel. : 0699667452
Tirane
Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar) Ofroj: -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....) -Raportimi online...
Tirane
Cmimi Euro
50
Shes hekurbetoni fi 22 mm, gjatesi 385 cm, sasia rreth 150 cope, lloji i hekurit class Fe 38k, rezistenca Fyd=3400 kg/ cm2 Vendodhja: prane Amc...
Lushnje
Cmimi Euro
1000
Shes frez mem benzin marka italiane qe punon token, ne gjendje shume te mire. (e perdorur) Cel. : 0672224158......
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
200
Shes Saldatrice monofaze Cel. 067 22 24 158
Back
Top