Pajisje dhe aparatura mjekesore & klinike

pajisje diagnostikimi, kirurgjike, gjinekologjike, farmaceutike, dentare, fizioterapike, estetike, veterinare, software, aksesore

Filters

Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi. Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme shëndetesore...
Tirane
Tipi
pajisje masazhi
Shiten pajisjet e nje klinike fizioterapike te kompletuar. Elektrostimulacion dy kanale 1300 eu Ultratingull 1500 eu Tecar terapi (...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Cmimi Euro
400
Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 Origjinale e blere ne SHBA, paisja numer nje ne bote per heqjen e qimeve me Lazer, e perdorur shume pak pothuajse...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Cmimi Euro
380
Shes aparat oksigjeni 5 litër i përdor 1 muaj - 380 euro (93-96% oksigjen i pastër) Telefon / What's app / Viber +355675492644 Aparatet...
Tirane
Tipi
pajisje sterilizuese
Cmimi Euro
109
Shitet sterilizues dhe ngrohes peshqiresh profesional. Pajisja eshte e paperdorur asnje dite dhe e bollshme per sasi te madhe peshqiresh. E...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi. Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme shëndetesore...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Cmimi Euro
100
Aparati prodhon oksigjen 5 litra ne minut 24 oret ne vazhdimesi. Me aparatin perfshihet ne perdorim dhe nje oksimeter. Karakteristikat...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
330
Krevat masazhi me dy seksione të palosshme me lartësi të rregullueshme me kornizë druri ahu gjerman dhe mbulesë vinili PVC me trashësi shkume 5...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
360
Krevat masazhi me tre seksione të palosshme me lartësi të rregullueshme me kornizë druri ahu gjerman dhe mbulesë vinili PVC me trashësi shkume 5...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
330
Krevat masazhi me dy seksione të palosshme me lartësi të rregullueshme me kornizë druri ahu gjerman dhe mbulesë vinili PVC me trashësi shkume 5...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
330
Krevat masazhi me dy seksione të palosshme me lartësi të rregullueshme me kornizë druri ahu gjerman dhe mbulesë vinili PVC me trashësi shkume 5...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Cmimi Euro
740
Aparati prodhon oksigjen 5 litra ne minut 24 oret ne vazhdimesi. Karakteristikat: Tensioni: 230V-50Hz. Niveli i zhurmës: 45dBA. Rrjedha maksimale...
Tirane
Tipi
krevat
Cmimi Euro
120
Krevat spitalor me qera full elektrik + dyshek për përdorim në shtëpi Krevat spitalor për përdorim në shtepi për probleme të ndryshme...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Cmimi Euro
380
Shes Aparat oksigjeni 5 litër i përdor 1 muaj - 380 euro (93-96% oksigjen i pastër) Telefon / What's app / Viber +355675492644 Aparatet...
Tirane
Tipi
pajisje farmaceutike
Cmimi Euro
100
SHITET MASKË E RE HUNDË - GOJË PËR BIPAP, CPAP OSE AUTO CPAP. ÇMIMI 100 EURO (100 MIJ LEKË TË VJETRA) Telefon: 0675492644 What's app/Viber...
Tirane
Cmimi Euro
400
Shitet Paisje masazhi profesionale ne gjendje shume te mire cmimi 430 euro Cel. : 0699583677
Tirane
Tipi
pajisje kirurgjike
Cmimi Euro
1
Filler Italian me bazë acidi hialuronik EVOLENSYS Linja Evolensys na ofron mundësinë që të kemi tre formulime të acidit hialuronik të injektuar me...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Teknologjia e makinerisë Lipolaser për dobesim, e sigurtë dhe jo invasive e gjeneratës së fundit për trajtime estetike kundër celulitit me...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Makineria Laser Depilimi me Fibër Optike 808nm. Më efektiv dhe më i shpejtë Laseri me fibër optike i përdorur në makineritë laser kirurgjikalë për...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Makineri Laser Vaskular KTP 532 nm Makineria Laser Vaskular KTP me Fibër Optike 532nm lëshon një rreze drite jeshile me një kohëzgjatje pulsi që...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Radiofrekuenca me Vakum dhe Led për trajtime të fytyrës dhe trupit Një sinergji e efektivitetit të garantuar për yndyrën e lokalizuar, celulitin...
Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
RADIOFREKUENCA PËR TRAJTIMIN E FYTYRËS DHE TRUPIT Makineria Radiofrekuenca Fraksionale me Mikrogjilpëra lejon futjen e mikrogjilpërave në dermë në...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Cmimi Euro
1
Makineria Laser Q Switched me katër gjatësi vale: 532nm, 755nm, 1064nm, 1320nm dhe me aplikues me diametër të ndryshueshëm 3mm 2mm 1mm është ideal...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Cmimi Euro
1
Shiten Makineri Laser Depilimi 808 me Diodë dhe me Fibër Optike, Shërbimin teknik brenda 24 orëve. Në faqen tonë web aparaturaestetike.al mund të...
Tirane
Tipi
pajisje laser
Cmimi Euro
200
Shiten dhe jepen me qera MAKINERI LASER DEPILIMI me DIODE 755nm, 808nm, 1064nm, kudo në Shqiperi dhe Itali. Përsa i përket cmimit per blerje, ju...
Back
Top