Pajisje dhe aparatura mjekesore & klinike

pajisje diagnostikimi, kirurgjike, gjinekologjike, farmaceutike, dentare, fizioterapike, estetike, veterinare, software, aksesore

Filters

Tirane
Tipi
pajisje mjekesore
Cmimi Euro
100
Shes Aparat per uje te distilluar, perdorur ne nje klinike dentare. Shitet per arsye emigrimi...
Tirane
Tipi
pajisje dentare
Cmimi Euro
30
Shes Saliva ejector (thithes peshtyme) Cel. : 0693052009
Tirane
Cmimi Euro
12000
Shitet Klinike Dentare me te gjitha pajisjet , poltron ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, kompresor, autoklv classB ;aspirator kirurgjikal...
Tirane
Cmimi Euro
20
Shes Sterilisation roll (shirit sterilizimi) 7,5 cm x 200 m . Çmimi I diskutueshem Cel. : 0693052009
Tirane
Cmimi Euro
60
Poltron Dentar Kinez, 5 dalje, 2 turbine njera me fiber optike, llampa me dalje me vete, aspirator kirurgjikal, kamera intraorale, kompresor. Ne...
Tirane
Cmimi Euro
300
Shes pajisje dentare, autoclave. Cmimi 300 euro. Cel. : +491772712491 WhatsApp.
Tirane
Cmimi Euro
7
Shitet Autoclave Cominox 18B Dynamica. Cmimi 70.000 leke te reja. Pajisja ka nevoje ti nderrohet termostati. Cel. : +491772712491 WhatsApp.
Tirane
Cmimi Euro
180000
Tirane, Shitet Amalgamator, cmimi 180.000 leke. Cel. : +491772712491 WhatsApp.
Tirane
Cmimi Euro
3000
Tirane, Shitet Poltron Dentar CHIROMEGA Poltroni eshte ne gjendje shume te mire pune. Kompresori eshte i veti origjinal, silencioz, qe mund te...
Tirane
Cmimi Euro
1500
Motor per invalide i pa perdorur. Cel. : 0676473856
Tirane
Cmimi Euro
22
Termometër digjital me infrared -Termometër digjital me infrared, i përsosur për ta matur temperaturën e trupit, shpejt, lehtë dhe pa pasur...
Tirane
Cmimi Euro
1599
Krevati Terapeutik Nugabest multifunksional per perdorim te pergjithshem per shendetin tuaj. Cel. : 0686236600
Tirane
Cmimi Euro
1
Kombinimi unik i AEROBIKA OPEP ME AEROECLIPSE DHE AEROSOL per nje terapi superiore te medikamenteve tuaja me inhalacion. I studiuar dhe i...
Tirane
Cmimi Euro
1
Aparete CPAP te markave me prestigjoze Resmed dhe Devilbiss. Teknologjia superiore ne trajtimin e apnese se gjumit. www.kujdesirespirator.com...
Tirane
Aparate per prodhim oksigjeni marka DEVILBISS. Per perdorim ne shtepi. Sasia e oksigjenit 1- 10 litra / minute. Pastertia e oksigjenit > 93%.Gote...
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
Biznes fast food shet paisje me cmimin 4000 Euro, Laprake. Biznesi i ndodhur ne Laprake shet paisjet e saj me vleren okazion 4000 Euro. Te...
Tirane
Cmimi Euro
300
shitet Autoklava 300€ eco 600€ per me shume kontakto +355672396004
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
Shitet aparature lazer epilimi trio alexandritte , me tre gjatesi vale diodo 808nm., Alexandritte 755nm, ND yang 1064 nm ku ben epilimin definitiv...
Tirane
Cmimi Euro
1500
Nuga Best eshte nje krevat terapeutik i njohur dhe i perdorur ne te gjithe boten. Krevati Terapeutik i Nuga Best me tourmanium & nano diamant...
Tirane
Cmimi Euro
12000
Shitet Cardiac Stress Test i pa perdorur, bashke me defribilatorin Cel. : 0693997660
Durres
Cmimi Euro
2000
Shiten paisje per zyre kardiologjie. 1Eko, 3 EKG, tavoline zyre, rafti, krevat, dhe aksesoret e paisjeve. Shiten per arsye mosperdorimi. Cel. ...
Back
Top