• Tiranë, ofrohet vend pune Agjent/e Imobiliar/e - FUTURE HOME Real Estate - APLIKO TANI!

Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e
FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.
Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve Imobiliare,
ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg.
Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:
Konsulent/e Imobiliar/e

Cfare do te gjeni ne Future Home?
 • Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit),
  per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
 • Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit,
  dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania
 • Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
  profesionalizmin e treguar.
 • Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.
Cfare kerkohet:
 • Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
 • Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
 • Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
 • Te dije nje gjuhe te huaj.
 • Energjik/e dhe ambicioz/e.
 • Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
 • Te dije te perdor programet baze kompjuterike.
Shenim: Kandidatet duhet te jene mbi moshen 23 vjec.

Dergoni CV me foto ne:
🌐 https://futurehome.al/
📩
hr@futurehome.al
📲 +355693076666
 


Apply WhatsApp
Back
Top