Motora

Scooter, motocikleta, Enduro, Chopper, Trike, Quad...

Filters

Tirane
Tipi
Tourer
Marka
Honda
Viti
2023
Cmimi Euro
18000
Shitet Honda Nt 1,100 Viti 2023 Blere me zero Km tek Honda Cel. : 0683528888
Tirane
Cmimi Euro
1000
Shes Skuter elektrik G2 MAX I ri i pa perdorur fare Fuqia 1500W Shitet per arsye emigrimi Cmimi 1,000 Euro 0699309400 Cel. : 0699309400
Tirane
Tipi
Tourer
Marka
Suzuki
Viti
2011
Cmimi Euro
1
🇨🇭 SHITET SUPER 🇨🇭 SUZUKI SFV 650 A GLADIUS,ABS 🇨🇭 VITI 12.05.2011 🇨🇭 KM 22,051 🇨🇭 I SAPO ARDHUR NGA ZVICERA ME DOGANE GATI PER TARGIM 🇨🇭 SUPER...
Tirane
Viti
2009
Cmimi Euro
4999
Ngjyra.....: gri metalizato KM..........: 19.500 🇨🇭 SHITET SUPER 🇨🇭 SUZUKI SV 650 S 🇨🇭 VITI 16.04.2009 🇨🇭 KM 19.500 🇨🇭 SKAPAMENTO SCORPION 🇨🇭 I...
Elbasan
Tipi
Scooter
Marka
GILERA
Viti
2009
Cmimi Euro
3500
Shitet Gilera Nexus 250 cc, 19.000 km, viti 2009,gjendja shume e mire, me letra te paguara 2025-2026, cmimi 3500 euro i diskutueshem. Kontaktoni...
Tirane
Tipi
Motociklete
Viti
2006
Cmimi Euro
4500
KM: 16.500 Vetem 2 rrug Tirane Durres i pa perdorur ne Shqiperi Bateri te re kandele te reja NGK Iridium filter DNA sport, Marmite Extra e...
Lezhe
Tipi
Motociklete gare
Marka
Kawasaki
Cmimi Euro
3000
Shitet Motorr Kawasaki Versys 650 Red 2007 , ne gjendje perfekte , me dogane te prere , dhe me dokumenta. Cmimi 3000 euro Cel 0684397974 Cel. ...
Lezhe
Tipi
Motociklete
Marka
Yamaha
Viti
2006
Cmimi Euro
1300
Shitet Motorr Yamaha Versity 300 2006 , me dogane te prere; me dokumenta. Cmimi 1900 euro 0684397974
Tirane
Cmimi Euro
60
Kasket Motorri 60mij lek masa XL Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Durres
Cmimi Euro
12800
Shitet Suzuki Vstrom 1050 modeli i ri me shume ekstra. Motorri ka ABS, TRACTION CONTROL Gjithashtu ka dhe 3 opsione guide qe mund te zgjedhesh...
Durres
Tipi
Chopper/Cruiser
Viti
2020
Cmimi Euro
12700
Ngjyra.....: e zeze KM..........: 2000 Shitet motorr Harley-Davidson ne gjendje jashte mase te mire pothuajse i ri fare sepse ka shume pak km...
Tirane
Tipi
Scooter
Marka
Suzuki
Viti
2006
Cmimi Euro
1300
Shitet Suzuki Burgman 152cc per arsye te kalimit ne motorr me te madh. Ne gjendje perfekte. Ndez dhe ecen dhe duket si i ri. Estetikisht perfekt i...
Tirane
Tipi
Scooter
Viti
2001
Cmimi Euro
2400
Ngjyra.....: blu e errët KM..........: 60 mije Shitet honda 600 silverwing viti 2001 me letra 2 vjet koalidim goma te reja givi xham sedilje e re...
Fier
Tipi
Motocross
Marka
Piaggio
Viti
2020
Cmimi Euro
12000
Cel. : 0692700057
Tirane
Tipi
Tricikel me kosh
Marka
ZHONGYU
Viti
2022
Cmimi Euro
2799
Tricikel Elektrik me bateri te karikueshme me kosh i pershtatshem per transport mallrash dhe produktesh shpejtesia maksimale 60 km ne ore ...
Tirane
Tipi
Motociklete
Cmimi Euro
50
Shes sistem Alarmi per motorr i markes SHARK,cmimi 50€ Cel.0692101592
Tirane
Tipi
Chopper/Cruiser
Cmimi Euro
50
Shes valixhe per motorr Chopper cmimi 50€ Info:0692101592
Durres
Cmimi Euro
22
Ngjyra.....: gri 🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten...
Tirane
Tipi
Scooter
Viti
2007
Cmimi Euro
1600
Ngjyra.....: blu Shitet Vespa Lx 125 cc (ngitet me patentë makine). Viti 2007 / Gjëndje të mirë motorrike / Disa probleme vizuale siç duken në...
Tirane
Tipi
Motociklete
Viti
2019
Cmimi Euro
3400
Ngjyra.....: e kuqe KM..........: 19,000 Shitet motorr Yamaha YS 125CC. Viti i prodhimit 2019 Km:19,000km Motorri eshte i sapo ardhur nga...
Tirane
Tipi
Viti
2001
Cmimi Euro
3000
Ngjyra.....: blu Motorr Honda Hornet 600 Ne super gjendje,me te gjitha sherbimet e kryera,me.dokumenta te rregullta,goma te reja,pinjon i...
Tirane
Tipi
Scooter
Viti
2016
Cmimi Euro
4200
Ngjyra.....: e bardhe KM..........: 23000 Honda Forca Viti 2016 125 cc 23.000 km origjinale Goma te reja Vaj filtra te sapo nderruara Dokumenta...
Back
Top