• Durres, shes Chopper Harley-Davidson IRON 883 Viti 2020, 12.700 Euro

Durres
Tipi
Chopper/Cruiser
Viti
2020
Cmimi Euro
12700
Ngjyra.....: e zeze
KM..........: 2000

Shitet motorr Harley-Davidson ne gjendje jashte mase te mire pothuajse i ri fare sepse ka shume pak km gati 2000km aq sa nuk eshte shtruar akoma.
Motorri eshte modeli Iron XL883N ,
viti 2020
me kuti shpejtesie manuale,
me lende djegese benzine,
me fuqi 40kw,
me 2cilindra,
2akse
ngjyre e zeze dhe me TEk shale
dhe me full extra
Viti 2020
Kilometra 2,000 km
Manual transmetimi
Zinxhir
Chopper
Benzinë
883 CC
40 KF
E zezë
Shqiptare targa
Regjistruar deri 5.2023
Ne gjendje absolute te mire ngel vetem per ta shijuar
Shitet 12700€
Per detaje na kontaktoni ne 00355698496530


Cel. : 00355698496530
 


WhatsApp
Back
Top