• Suzuki Burgman150 viti 2006 gjendje perfekte pune + estetike 1300 Euro

Tirane
Tipi
Scooter
Marka
Suzuki
Viti
2006
Cmimi Euro
1300
Shitet Suzuki Burgman 152cc per arsye te kalimit ne motorr me te madh. Ne gjendje perfekte. Ndez dhe ecen dhe duket si i ri. Estetikisht perfekt i mbajtur me merak, i paksidentuar asnjehere. Ska nevoje per asgje. Shume ekonomik 4-kohesh.
45 mije km (te vetat)
1300€ i padiskutueshem fare.
Taksa dhe kolaudim deri ne Korrik 2025.
tel +355 692385294
Faleminderit
 


WhatsApp
Back
Top