Foto & Kamera

dhe aksesor

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
70
Shes Camer Model Asecam, Camera eshte e re. Adresa: Sheshi Shqiponja, prane Amc, Laprake Cel. 067224158
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
350
Shes 7 kamera sigurie DAHUA, 5 MP per ambiente te brendshme, te perdorura 2 jave (ne gjendje si te reja). Me mikrofon, me Infra (Smart IR) per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Poligrafiku | Autotraktoret | Shkoze
Cmimi Euro
940
Shes dron DJI MINI 3 fly combo. Video resolution - 4K30 & 12MP. Koha maximale e fluturimit 38 Minuta. Distanca maximale e fluturimit 10 km...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Cmimi Euro
200
Nikon D3200 me kart memorie , i perdorur me 6600 shkrepje, 0694490932 Cel. : 0694490932
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
1
Shitet aparat fotografik profesional i ri me lente tel 0674585749
Tirane
Perfshihet: -Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid -Aparate profesionale me film Nikon Canon...
Tirane
Perfshihet: -Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid -Aparate profesionale me film Nikon Canon...
Tirane
Perfshihet: -Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid -Aparate profesionale me film Nikon Canon...
Tirane
Perfshihet: -Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid -Aparate profesionale me film Nikon Canon...
Tirane
Perfshihet: -Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid -Aparate profesionale me film Nikon Canon...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Cmimi Euro
120
Ring video kamer e re e pa hapur me live box Edhe ne telefon lidhet me internet Cel. : +355 68 256 3459
Tirane
Te nderuar, jemi ne kerkim te nje kamarieri/e me eksperience prane Restorantit dhe Pizzerise " Grande Roma", Rruga Themistokli Germenji, mes...
Tirane
Cmimi Euro
1100
Nikon D800E është një aparat fotografik dixhital me rezolucion të lartë i njohur për cilësinë dhe detajet e imazhit. Ka një sensor 36,3 megapiksel...
Lushnje
shiten 3 kamera sony canon per trasferim kasetash 8 mm ne formatin hi-8 dhe video-8 por[jo ne formatin digital-8] jane ne gjendje perfekte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Cmimi Euro
90
Lente Nikkor 50mm 1.8 G per Nikon, ne gjendje shume te mire pune. Cmimi: 90 EUR Te interesuarit mund te me kontaktojne ne kete numer: +355693066311
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Cmimi Euro
9
➡️VR BOX ➡️Shiko video 3D ➡️Shikon foto 3D ➡️Shikon në 360° ➡️Sikur je në realitet ➡️Shiko filma sikur je mes aktoreve te filmit. Ideale për...
Shqiperi
Cmimi Euro
42
asqyrë me dy kamera Full HD TOUCH Çmimi:42€uro / SD KARTEL 32GB FALAS Paguani pasi të pranoni produktin Transporti FALAS Pershkrimi: Ekrani me...
Durres
Cmimi Euro
298
Set me 4kamera sigurie 2mpx 298€ Brandi me i njohur i sistemeve te sigurise HIKVISION Seti perfshin: DVR HikVision 2mp 4ch => 1 cope KAMERA 2 MPX...
Durres
Cmimi Euro
47
Kamera e parkimit + Ekran LCD 4.3" + kabujt e nevojshem Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e makinave cmimi : 47 euro Transporti falas...
Shkoder
Cmimi Euro
1100
DJI Avata Fly Smart Combo with FPV Goggles V2 Filmoni në mënyrë të sigurt video të qëndrueshme, ultra të gjerë 4K të stabilizuar brenda ose...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Cmimi Euro
20
Shes Kamera per kompjuter A4Tech PK-732K Cel. : 0693052009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
3100
Shitet aparati Fujifilm XT3 me 4 lente: Body = 700 euro Lente 18-55 mm f2.8-4 = 300 euro Lente 35 mm f1.4 = 400 euro Lente 56 mm f1.2 = 500 euro...
Tirane
Cmimi Euro
2400
Shitet Sony A7 III bashke me Lente Sigma 24-70mm, 2.8 DG DN Aparati bashke me lenten eshte ne gjendje perfekte, blere para 1 viti I ne Gjermani I...
Back
Top