disqe & goma

Filters

Tirane
Cmimi Euro
300
Disqe alumini 16" + goma Continental 205x55x16 per Benz, 300 euro Shiten 4 disqe alumini cerkin lega 16" per Mercedes Benz, se bashku me goma...
Tirane
Tipi
gome dhe disk
Cmimi Euro
400
disqe BMW r17 per shitje 400Euro Cel. : 0675274441
Tirane
Cmimi Euro
350
fener pasati amerikan 350 euro Cel. : 0696364496
Tirane
Tipi
disk
Cmimi Euro
400
disqe BMW r17 per shitje 400Euro Cel. : 0696364496
Tirane
Tipi
gome dhe disk
Cmimi Euro
490
Shiten 4 disqe + gomat (225/60/17) ne super gjendje. Shiten per arsye se kam 1 set tjeter. Gomat kane brume akoma, si ne foto fiks. Disqet jane te...
Durres
Tipi
gome dhe disk
Cmimi Euro
40
Gome Continental + disk R16 205/55 Super gjendje 4,000 leke +355 68 207 3515
Tirane
Tipi
gome
Shiten goma te ardhura nga gjermania Gomat jane te perdorura Gomat jane 80%/90% te reja Kemi te gjitha numrat e gomave Cdo jave kemi furnizime.te...
Elbasan
Tipi
disk alumini
Cmimi Euro
60
BEJME TE MUNDUR LUCIDIM DISQESH KAMIONI.NDODHEMI NE ELBASAN PRANE KARBURANT XHAXHI OIL. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN 0694090535...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
60
Shiten goma rezerve per W Golf 5 dhe 6, Ford, Fiat, cmimi 6000 leke te reja. Shiten krik makine, xhiro makine, ganxha terheqese, origjinale...
Tirane
Tipi
gome dhe disk
Cmimi Euro
140
Shiten 4 goma & disqe hekuri 155/65/R14 ne gjendje shume te mire. Cmimi 140 euro Cel: 0695527720
Durres
Cmimi Euro
44
Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
160
Shiten goma dimri, shume pak te perdorura, bashke me disqe celiku, te ardhura nga Zvicra. Shiten per arsye mos perdorimi ne Tirane. Cel. ...
Tirane
Cmimi Euro
280
Shiten 4 goma + disqe të përdorura për Toyota Rav4. Komplet 28 000 lekë të reja (70/copa) Cel. : 0682594280
Back
Top